Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 01 30, 11:34)
Bekase, aciu,  nuraminai. O kiek laiko truko? Siandien nelabai beuzciuopiu, bet uzkritimas ausies vis karts nuo karto dar jauciamas.  Idomu, kaip seksis skristi su tokiom ausim🙀

man kokios trys-keturios dienos kai jisai buvo skausmingas. tada dvi dienas kaip ir nebejutau ( jau galvojau nebera), o va eme MB ir isspausde paziurejas ir prisimines.

kaip su tokiom ausim sekasi, tai nezinau, bet su sloga, tai bent jau man tai nieko kitokio nei kiti kartai nebuvo. Man svarbu kramtoma kramtyti ar saldainius ciulpti, tai stengiuosi tuo apsirupinti.
Atsakyti
123 dienos liko bigsmile.gif
Atsakyti
Bekase, vat man i toki reikala ir buvo panasu smile.gif
siaip tie guzai ne visada issispaudzia, kartais ir buna tokie skaudus po oda. bet mums padejo tepalas duac 4u.gif

Mergiona, man 41 diena biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 30 sausio 2017 - 19:19
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 30, 19:19)
Mergiona, man 41 diena biggrin.gif


uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu angel_sadangel.gif
Atsakyti
Man 69. Iškentėsim biggrin.gif
Atsakyti
Čia iki ko jums tiek liko? kažką pramiegojau bigsmile.gif
Atsakyti
Iki atostogu gal? As dar net nepradejau planuot. Gal vasari.

Paziurejau pagaliau anksciau aptarta "tarnaite". Geras filmas. Tikiu, kad net is tikro gyvenimo.
Prie to pacio- eisit i zero3??

Turejau pokalbi su bose. Vel. Vis dar idomiai viskas klostosi.
Atsakyti
o kuom baigesi su tuo ka pasakei tada?
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2017 01 30, 22:22)
Čia iki ko jums tiek liko? kažką pramiegojau  bigsmile.gif


iki atostogu. Man ilgiausiai??? as neisgyvensiu unsure.gif
Atsakyti
Mergiona, tai kaip ir nesibaige. Kita sav turim pokalbi, daug zmoniu itraukta. Derinsim pozicijas, ir kaip judam toliau.
Atsakyti
Iki kelionės laiką skaičiuoju. Nors tik vakar bilietus nusipirkom. Jei kas galit papasakot ką pamatyt privalu Sicilijoj labai laukčiau. 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 01 31, 08:32)
Iki kelionės laiką skaičiuoju. Nors tik vakar bilietus nusipirkom. Jei kas galit papasakot ką pamatyt privalu Sicilijoj labai laukčiau.  4u.gif  bigsmile.gif


Žiūrint į kurį kampą skrendat ir kiek laiko būsit. Ir koks mobilumas bus.

Čia mūsų lankyti, bet tik vienas salos kampas:
Šventyklų slėnis (Agrigento);
Scala dei Turchi
„Vulcanelli di macalube“ (kadangi ruošiantis kelionei neradome šio objekto
koordinačių, tai užrašėme: N37.37352, E13,60353);
„Villa Rom. D. Casale“ - šitas buvo Nr.1;
„Necr. di Pantalica“ - jei domina urvai ir reik būt pasirengus palaipioti normaliai;
Etna;
Sirakūzai: Parco Archeologico Neapolis;
Catania žuvų turgus;
Gola d. Alcantara - reikia būti pasiruošus išsimaudyti.

Mums labai patiko apgyvendinimas:
Agroturistikas Borgo dei Vigneti yra puiki „ranča“ su
žaliais vynuogių laukais vidury nurudusių laukų, laistomos žolės ploteliu ir
baseinu beigi įspūdingai žydinčiais vijokliais. Taip, jis yra šiek tiek atokiai
nuo visko: maždaug 20 min važiuoti automobiliu iki artimiausio paplūdimio ir
Šventyklų slėnio, bet labai miela žalia oazė.

Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 01 31, 09:32)
Iki kelionės laiką skaičiuoju. Nors tik vakar bilietus nusipirkom. Jei kas galit papasakot ką pamatyt privalu Sicilijoj labai laukčiau.  4u.gif  bigsmile.gif

as organizuotoje kelione buvau, tai is to ka maciau man patiko taormina ir erice - tokie jaukus seni miesteliai, bet zmoniu (turistu) tenais daug.
sirakuzu arhelogone zona ispudzio nepadare (o pati miesto dalis - saloje, tai paklaidzioti idomu).
Palermo kaedra pasirode tokia idomi - ten gal reiketu nepatingeti is keliu pusiu ja apziureti, nes ten tokia stiliu maisalyne

Mergiona - itariu ne tau ilgiausiai. As dar ir ne neskaiciavau. Birzelio vidury turesiu savaite - kaip ir numatyta kelione i gruzija. ir paskui dar liepa turesiu savaite (daugiau neisejo - su kolege susidubliavo). O daugiau ir nezinau.

Ir is viso laikykite kumscius - gal darba pakeisiu
Atsakyti