Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 01 29, 13:49)
Mergiona, baisiai karsta su ilgaauliais ofise.

Del tu darbu, tai gal tu neatvira su darbdaviais, jei jie nezino kiek tu gali ir kiek nebe?

As kazkuom susirgau. Puse galvos, kaire puse kazkokia keista, lyg ausis uzgulua, skauda uz ausies, bet nieko nera ten. Kaip koks vidinis poodinis spuogas. Prisigalvojau jau visokiu augliu galvoj. Pas koki daktara eit ir kaip paaiskint??


Mano sefui skaudejo puse galvos ir abu zandikaulius. Nieks neistine. Ziauriai skaudejo. Ibufenas 600 padejo pusdieni, paskui jau niekas. Antra d.apziurejo, dantys sveiki, dantenos neistine. Tai odontologas apciuopos budu visas dantwnas maige, kol rado kur lyg labiau skauda. Skylutes jokios dantyse nebuvo. Padare ties ta vieta nuotrauka-baisulinis pulinys. Teko grezt sveika danty ir valyt. Visi stebejosi, kad nebuvo istine.
Atsakyti
Veluma, kaip tavo protiniai? turi? pasalinti? isdyge?
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 29, 14:39)
nu tai jis ir buna viduj, nieko nesimato smile.gif cia toks jau pabuves, pratrukes biggrin.gif

Cia furunkula rodei? biggrin.gif ka su jais reik daryt ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 01 29, 15:57)
Cia furunkula rodei? biggrin.gif ka su jais reik daryt ? smile.gif


kaip vaikus- augint, auklet ir laukt kol praeis (isaugs) hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 01 29, 16:57)
Cia furunkula rodei? biggrin.gif ka su jais reik daryt ? smile.gif


antibiotikais tept, jei daug skiria ir gert, kartais prapjauna bigsmile.gif

dantu slapti puliniai baisu, kol nueina iki daktaru, nusileidzia zemyn, o vat tada ir prasideda blink.gif puliai visam kakle, migdo, pjauna, baisiai ten viskas buna tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 29, 15:10)
antibiotikais tept, jei daug skiria ir gert, kartais prapjauna bigsmile.gif

dantu slapti puliniai baisu, kol nueina iki daktaru, nusileidzia zemyn, o vat tada ir prasideda blink.gif puliai visam kakle, migdo, pjauna, baisiai ten viskas buna tongue.gif



gerai, kad laiku atrado, kur tiksliai. Bo zverejo tiesiog akyse, kolektyvas sniurais klausinejo, kodel sefas ant jo pyksta smile.gif.

as turejus, bet neslaptu. Per naujaka peveze biggrin.gif atsikeli 31d. su istinusiu puse veido ir plystancia galva. tpfu, tpfu, lb senai tai buvo, bet bais nemalonu.
Atsakyti
Isdyge mano protiniai. Du israuti jau.
Atsakyti
Penkmečio anekdotas: mano vienoj receptų knygoj kepiniuose dažnai pasitaiko toks ingredientas "savikėlių miltai". Aš kirčiuodavau "savilių" - galvojau čia šiaip kažkas neaiškaus - dėdavau paprastus miltus. Šiandien dukra garsiai skaitė ir [erskaitė "savikėlių" laugh.gif ir čia įvyko nušvitimas, kad čia ne augalas toks "savikėlis" lotuliukas.gif
Atsakyti
I kokie cia miltai?? Negirdejus as tokiu...
Papildyta:
Jau du is triju verkia kad vel isskrendu. O man kaip peiliu per sirdi... vasari 3 paras nebus nei manes, nei vyro... nezinau ka daryt... dar vienas rimtas signalas kad reikia darba mest... skauda...
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 29, 22:02)
I kokie cia miltai?? Negirdejus as tokiu...



Tai aš irgi tokio žodžio nebuvau girdėjus smile.gif suprantu, kad sumaišyti su kėlimo milteliais - "patys save keliantys" smile.gif mūsuose tokie nepopuliarūs, o knyga tiesiog išversta pažodžiui...
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 29, 16:15)
Ai, Milaaa dar, grynai uz ausies man kazkoks skausmingas guzelis, bet neisorinis, lieciant skauda labai. Limfmazgis?? Infekcija??? Ka gert? Nes isskrendu ryt. Daugiau nieko neskauda, tempos nera, nieko. Ir dar tas keistokas tos puses ausies uzgulimas.

man taip buvo, tai buvo giluminis pulinukas.
Is isores visiskai nieko nesimate, tik kazkoks gumbelis (net neparaudes). Bet paskui vos prisilietus istrysko. Vyra kelias dienas su klausimas ar nieko nemate vis kamavau - nes vieta tai tokia, kad pats nelabai ka ir padarysi.

as kita savaite irgi viena lieku - mb isskrenda i kursus.
Atsakyti
Bekase, aciu, nuraminai. O kiek laiko truko? Siandien nelabai beuzciuopiu, bet uzkritimas ausies vis karts nuo karto dar jauciamas. Idomu, kaip seksis skristi su tokiom ausim🙀
Atsakyti