Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Milaaaa, kaire ausis kaip uzkritus, bet taip su puse galvos. Nemoku pasiskint.

Mergiona, bet jei tu dirbi 4 darbuose ir darbdavys to nezino, tai aisku kad galvoja kad kad laiko turi, jei tu pvz pas ji 4 val dirbi. O ka jam galvot? Pas mus darbe privaloma pasakyt pasirasant darbo sutarti ar dirbi kitur.
Atsakyti
Na tegu sau galvoja ax.gif bigsmile.gif

realiai darbo sutarciu buna visokiu, ne visus privalai informuot. Antraeilis darbas turi buti informuotas apie pirmaeili, pirmaeiliam jau gali prasisukt kad neinformuot, o ar antraeiliam apie kita antraeili ar privalai informuot jauciu niekas dorai nezino. Svarbu viska zino SoDra i VMI, o visi kiti tegu buna laimingoje nezinioje ax.gif

i vawe, pas mus visi lb informuoti nori buti. Esu gavus per pokalbi klausima ar nesilaukiu, pvz. Esu atsisakius atskleist savo vaiku skaiciu ir seimynine padieti. Ne ju business. (kazkaip darbo gaut nesutrugde hihihi.gif)
Atsakyti
tai gal del tos ausies ir yra jausmas, kaip puse galvos?
gal elementarus kamstis?
nes paprastai kai kazkokie skausmai, tirpimai, vienos puses pojuciai, taigi pirmiausia insulta atmeta unsure.gif
Atsakyti
Ai, Milaaa dar, grynai uz ausies man kazkoks skausmingas guzelis, bet neisorinis, lieciant skauda labai. Limfmazgis?? Infekcija??? Ka gert? Nes isskrendu ryt. Daugiau nieko neskauda, tempos nera, nieko. Ir dar tas keistokas tos puses ausies uzgulimas.
Papildyta:
Ne, ineks netirpsta daugiau, nieko
Atsakyti
tai paprasyk, kad diedas apziuretu biggrin.gif jei ten auga tas spaudziamas spuogas, tai kazkada pratruks, bet buna tokie skaudus, nespaudziami guzai- puliniai po oda, tai tokie patys kaip ir nepraeis. toki tepciau ab tepalu, kurio be recepto neparduoda, nebent vaistinej issideresi. greiciausiai kokia sunvote(furunkulas) unsure.gif
limfmazgis, manau, kad ne... ta prasme, prie vociu jie padideja, bet uzciuopi tikriausiai ne ji 4u.gif
neturi namie kokio dezinfektanto, ab tepalo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 29 sausio 2017 - 15:20
Veluma, kur zandikaulio pats kampukas? uz ausies kaulas? Man desineje jis skauda, pats ne, bet lieciant- lb skausmingas, tiksliau buna geriau, buna blogiau, daug metu, nieko nedarau, nes kai bandziau pora kartu pasakyt- paziurejo kaip i prietranka. Vienintelis realus paaiskinimas kuri gavau- man neisdyge protiniai, jie ten juda, bet neturi kur augt, sitas- arciausiai kaulo pagal nuotrauka, gal jis sujuda. Tau toje puseje virsuje protinis isdygo? sveikas?
Atsakyti
Milaaa, apziurejo, nieko nemato, net paraudimo. Tik as apciuopiu labai pasistengus ir spaudziant skauda. Cia pas lora eit ar pas seimos? Jei nesikeis nieks, reiks pas gyd eiti.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 29, 16:20)
Milaaa, apziurejo, nieko nemato, net paraudimo. Tik as apciuopiu labai pasistengus ir spaudziant skauda. Cia pas lora eit ar pas seimos? Jei nesikeis nieks, reiks pas gyd eiti.


ir guzioko nera?
ne pas lora nereik, pas seimos nebent.
tepliok dezinfektantu kelis kart per diena ir jei turi, gali ab tepalu tept. ka daugiau padarysi?
Atsakyti
Nu man uz ausies per ausies viduri, ne apacioje. Durnoje vietoje.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

tai neturi kuo tepti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 29 sausio 2017 - 15:26
Ne toks, nesimato nieko, ner ka tept, galvos viduj 😄😄😄.
Ai, pagyvensim pamatysim.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 29, 16:27)
Ne toks, nesimato nieko, ner ka tept, galvos viduj 😄😄😄.
Ai, pagyvensim pamatysim.


nu tai jis ir buna viduj, nieko nesimato smile.gif cia toks jau pabuves, pratrukes biggrin.gif
Atsakyti