Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(san @ 2017 01 28, 21:28)
aš nelabai įsigilinus, bet irgi nesuprantu. O kas pasikeis? kuom pagerės situacija?  Kažkas pinigų prispaudins ar kaip? Visada galvojau, kad yra kažkoks pamokų skaičius, kuris suvokiamas kaip 1 etato atitikmuo.


kaip suprantu kaimo mokytojos su keliom pamokom gaus daugiau. Bet Vln-Kauna laukia pasaulio pabaiga, nes jei ives viena etata tarkim 14 kontaktiniu, ir negali dirbt daugiau... na arba tarkim kiek dbr? 1.5 etato yra max? gerai, 21 kontaktine, o likusias pamokas kur dings??? blink.gif jau dbr mokyklos neranda mokytoju, o tada kas bus? unsure.gif auklejamasias klases tada kas ims? na zodziu. Bet esme kad kas cia per speliojimai sakem ant vandens kai tipo jau siais kalendoriniais metais turi isigaliot kazkas nzn kas? kaip tai gali but? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 28 sausio 2017 - 21:42
Nu ka, laimikis juodas klasikinis piestukinis sijonas ir klaikiai nuobodi pilka suknele. Ir dar viena, vel pilka languotuke, bet sita pavasariui, nes plona ir trumpa, tinka tik su plonytem pedkelnem ir bateliais. Man amzinas klausimas- kokius batus siuo metu nesiojat prie sijonu/ sukneliu? Noriu kita sa komandiruotem su paltu vaziuot, bet jis ilgas, tai mano akim prie kelniu netinka. Tai lieka batu klausima issprest. Ilgaauliai netinka, nes visas dienas busim patalpoje.
Papildyta:
Tiesa, rubai uzsibaigia dazniausiai su 38 dydziu, su juo as dar turiu bedu- itelpu, bet neguli. O didesni baisaus bobiskumo. O as nenoriu boba but dar.

Tai tiek pastebejimu is sio vakaro.
Pagaliau laikas knygai.
Atsakyti
Veluma - as nesioju kedus rolleyes.gif o viduje persiaunu. Jei keliauji - gali nors ir ilgaaulius. O vietoje is ciumodano batelius issitrauksi. Visvien nera nieko geriau viduje nei lengvi vasariniai bateliai...

Vat ir prisiminiau, kad reikia naujus raudonus lakinius batelius pranesiot po namus. Buvo ekstra nukainavimas ir mokejau tik 11 svaru nuo 80 pradines kainos. Jokio dydziu pasirinkimo. Kad ir mano dydis, bet ankstoki. Griebiau visvien, kadangi vaiksciojimui po ofisa tik, tai tikrai pratampysiu iki padoraus patogumo. Ar turit kokiu patarimu?
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 01 29, 11:36)
Ar turit kokiu patarimu?


nesiok su slapiom kojinem,pries tai trinamas vietas apsiklijavusi pleistrais biggrin.gif as mirkiau kojines vodkej, nes sake taip geriau prasitampo.
Atsakyti
Lim, tai miegosim viesbutyje, meetingas ofise, ner kur tu bateliu isikist. Man toks metu laikas pats kvailiausias imanomas.

Sako padeda su slapia kojine vaiksciot???
Atsakyti
O kuom blogai ppavasariniai ilgi batai su kulnu?
Atsakyti
Kaip man ismokt mintis kontroliot? A??? Sedziu, niekam netrugdau, pikta visa, mastau kaip cia man viena "darbuka" pasiust. Atidarau emaila: "Mergiona, hi, gal darbo reikia?"

P.S. naujam darbe nusprende kad per mazai dirbu ir dvigubina kruvi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 29, 12:33)
Kaip man ismokt mintis kontroliot? A??? Sedziu, niekam netrugdau, pikta visa, mastau kaip cia man viena "darbuka" pasiust. Atidarau emaila: "Mergiona, hi, gal darbo reikia?"

P.S. naujam darbe nusprende kad per mazai dirbu ir dvigubina kruvi  unsure.gif


Primink, kiek tu vidutiniškai per savaitę miegi?
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 29, 12:37)
Primink, kiek tu vidutiniškai per savaitę miegi?


na, iki tiek turbut 4meciai jau moka skaiciot unsure.gif

Uzvakar Sausainis vaiksciojo po namus su tokiu dramblisku svirkstu, 5ml (be adatos zinoma, jie is jo vonioje laistosi), ziurejo i ji kaip i termometra ir sake "ostalas' 21 minuta" blink.gif biggrin.gif idomu ka tai reiskia???
Papildyta:
Man atrodo beda kad nei vienam darbe dorai nezino kur as dirbu be ju, ir visiems atrodo kad turiu kalna laisvalaikio.
Atsakyti
Mergiona, baisiai karsta su ilgaauliais ofise.

Del tu darbu, tai gal tu neatvira su darbdaviais, jei jie nezino kiek tu gali ir kiek nebe?

As kazkuom susirgau. Puse galvos, kaire puse kazkokia keista, lyg ausis uzgulua, skauda uz ausies, bet nieko nera ten. Kaip koks vidinis poodinis spuogas. Prisigalvojau jau visokiu augliu galvoj. Pas koki daktara eit ir kaip paaiskint??
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 29, 14:49)
Del tu darbu, tai gal tu neatvira su darbdaviais, jei jie nezino kiek tu gali ir kiek nebe?


yra buna atviru su darbdaviais? ax.gif as kazkaip manau mano gyvenimas uz darbo ribu- ne ju reikalas, as turiu saziningai atidirbt su kiekvienu darbdaviu sutartas valandas, o informuot apie kitus gal nerivalau? ax.gif (na, kur ipareigoja istatymas tai informuoti zinoma)
Atsakyti
tik galva?
Atsakyti