Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 01 28, 19:05)
Picoult, Gerirsen perskaitytos, Brown irgi. Dabar skaitau Koomson, bet ten psichologiniai labiau. Varciau Marinina, bet nesiryzau imti, kazkaip man Rusiski jie labai pasirode, pasene 😄
Papildyta:
Noriu sukneles, visa valanda sedziu ir neapsisprendziu vaziuot i koki PC ar ne 😄👍


as megstu marininina, bet nesiartinu prie doncovos ir kitu is tos operos. man jos patiko vienos is paskutiniu- nutrauktos gijos 4u.gif angelai ant ledo negyvena irgi nieko. per didziaja dali jos knygu eina tie patys herojai, tai dar galima sekti ju asmenini gyvenima. nutrauktos gijos, 3 tomai, pati sau.
pabandyk, ta skandinavu potvyni, bent atsiliepimus aprasymus paziurek 4u.gif

nevaziuok, pilna zmoniu, masinu 4u.gif grizau pavargus ir skaudancia galva. nekenciu vaiksciot po dideles pardes. 5 val prasiblaskem, ieskau sukneles(bet nuomuoti, ne pirkti)
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 28, 17:47)

Savo verslas - ar visi privalo turėti verslumo vingį? Užknisa pastovus grūzinimas: jei nesi verslus, tai esi lūzeris visiškas.

Oi moka už įdėjas. Na ir kiek ant svieto tų su super įdėjom? Galima nepriklausyt tiems 10 proc. su genialiom įdėjom ir nesijaust lūzeriu?


Lietuvoj deja negalima verysad.gif todėl tokia emigracija.
Arba reikia kur į bažnyčią vaikščiot, kokias nors kitokias vertybes turėti verysad.gif kad nenuprotėt nuo neteisybės ir streso
Atsakyti
Ai, vaziuoju😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 28, 18:17)
Ai, vaziuoju😄😄


oi be reikalo. Milaaa tiesą sako. ir mane buvo nelabasis šiandien nunešęs į Akro - mašinos nėr kur pastatyti blink.gif
Atsakyti
Niu as oze, normaliai kol kas, pusiau tuscia
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 28, 17:05)
Picoult, Gerirsen perskaitytos, Brown irgi. Dabar skaitau Koomson, bet ten psichologiniai labiau. Varciau Marinina, bet nesiryzau imti, kazkaip man Rusiski jie labai pasirode, pasene 😄
Papildyta:
Noriu sukneles, visa valanda sedziu ir neapsisprendziu vaziuot i koki PC ar ne 😄👍


biggrin.gif ai, as marininos turbut 80 proc perskaiciau smile.gif Brown po jos pasirode lb fantastines srities biggrin.gif.

Marininos arciau realybes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 28, 18:22)
oi be reikalo. Milaaa tiesą sako. ir mane buvo nelabasis šiandien nunešęs į Akro - mašinos nėr kur pastatyti blink.gif


o kas ten tokio? buvau, pries dvi val, nieko nepastebejau unsure.gif

Marinina- neblogai, daug ka skaiciau, bet yra super knygu, yra prastu. Man ta Nastia visai nesimpatiska, del to kazkaip knygos nublanksta ax.gif

San, o nesake kad durnelem kaip as 50% alga kels nuo naujako o kitiems irgi kazkiek neblogai kels?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 28 sausio 2017 - 20:41
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 28, 20:22)
o kas ten tokio? buvau, pries dvi val, nieko nepastebejau  unsure.gif



San, o nesake kad durnelem kaip as 50% alga kels nuo naujako o kitiems irgi kazkiek neblogai kels?


tai aš irgi nežinau, kas ten tokio - ko tie žmonės supuolę, autikų privažiavę...


aha jo kels, labai įdomu, tikrai įdomu (iki tavęs Miko Vengrio opusai neateina? pagooglink, paskaityk...).
Atsakyti
verysad.gif a ja uzhe razmechtalas' verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 28, 20:58)
verysad.gif a ja uzhe razmechtalas' verysad.gif


Nee, nuuu, aš tai nieko nežinau - nu gi žadėjo - vadinasi bus - tai dėl to ir įdomu. Nes matematika man niekaip nesueina.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 28, 21:06)
Nee, nuuu, aš tai nieko nežinau - nu gi žadėjo - vadinasi bus - tai dėl to ir įdomu. Nes matematika man niekaip nesueina.


kadangi as nieko nzn tai man jokia matematika prie nieko nepritaikoma unsure.gif is vis absurdas kazkoks... pvz 20!!! metu minimum kalba apie "etatini apmokejima mokytojoms"- kas???? tai yra??? na nors keliais zodziais imtusi paaiskint. Dbr kalba kad "nuo 2017 rugsejo tikrai bus", jega, super, o kas tai yra??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 28, 21:13)
kadangi as nieko nzn tai man jokia matematika prie nieko nepritaikoma  unsure.gif is vis absurdas kazkoks... pvz 20!!! metu minimum kalba apie "etatini apmokejima mokytojoms"- kas???? tai yra??? na nors keliais zodziais imtusi paaiskint. Dbr kalba kad "nuo 2017 rugsejo tikrai bus", jega, super, o kas tai yra???  blink.gif


aš nelabai įsigilinus, bet irgi nesuprantu. O kas pasikeis? kuom pagerės situacija? Kažkas pinigų prispaudins ar kaip? Visada galvojau, kad yra kažkoks pamokų skaičius, kuris suvokiamas kaip 1 etato atitikmuo.
Atsakyti