Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 01 21, 10:15)
kazkaip manau geriau isgert normalu vaista ir pamiegot viena diena nenuejus i darba, nei prisigerus kitu vaistu arkliskom dozem ir visvien skaudant galvai dirbt/vairuot.  unsure.gif


Aš nevairuoju skaudančia galva, tik vieną kartą taip buvo (ir tai nusiėmiau nuo darbo), bet po šitų vaistų negalėčiau ir kitą dieną vairuoti. kam man tos bėdos reikalingos. daug pavojingiau yra išvažiuoti su sutrikusia orientacija ir reakcija, negu su skaudančia galva smile.gif Man nebūna migrenos, kai leliesi 3 val. nakties, ji dar nebūna spėjusi ateiti smile.gif Nedarbingumo niekas neduos už 1 dieną, o tiesiog atsiprašyti- tai arba reikės atidirbti, arba nemažus pinigus prarandi, tai nieko gero.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Mergiona, nežinau kaip dėl naujo darbo - sveikinti ar užjausti smile.gif - bet su nauju katinu sveikinu wub.gif

Romy, kaip šaunu, kad mažiukui darželyje gerai. Lieka palinkėti jam, kad nesirgtų, o tau sėkmingai įsivažiuoti į darbus.

Lim console.gif o dar tiek ilgai tas perdavimas nusimato, visai nusikankinsi. Gal kokios meditacijos ar mintis nuo darbo atitraukianti veikla padėtų, jei čia perfekcionizmo ir įtampos pasekmė? Laikykis 4u.gif

Veluma 4u.gif užjaučiu dėl to konflikto. Nebuvusi aš tokiose aukštumose, tai nieko konstruktyvaus patarti neturiu. Jungiuosi prie patariančių palaukti, kol emocijos aprims. Blaivia galva ir panagrinėjus padėtį, pati tikrai rasi geriausią sprendimą 4u.gif
Atsakyti
Mergiona, normalus vaistas ir miegot sakai? O ka daryt jei jau dvi savaites? Dvi savaites miegot? Skausmas praeina ir nuo ryto vel atsinaujina. Isbandziau jau viska - specifiniai nuo migrenos veikia ne daugiau nei placebas ir ne dazniau, nei pirma karta. As jau ipratau dirbt, kol pakenciama ir kol nevemiu. Laimei, antras pasitaiko nedaznai. Vakar va uzsupo kol pas gyd vaziavau, tai driokstelejau masinu aiksteleje... tokia geda ir jau ne pirmas kartas unsure.gif apsauginis pamate ir paskui iki registraturos su vienkartiniu bliudeliu ir vandeniu atsuoliavo... gavau beta blokatoriu, turetu ir psiche biskuti apramint, nes raso, kad skiriama (tiesa dviguba doze) nuo visokiu nerimu. Greiciau jau baigtusi visa ta nesamone ir vel grizciau i vezes. Migrena karta ar du per menesi manes negasdina. Bet kasdien ir dar stipriai - nepavezu. Jau kojytes ir rankytes dreba. Vakar pamaciau ir kraujospudi kokio nemacius - perlipo per normos ribas, nors visada per zemas buna. Bijau, kad brestu dideliems mitybos pokyciams... o ju nenoriu. Tik nujauciu, kad tai tiesiog signalas - kad jau metas keistis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *lim->0*: 21 sausio 2017 - 11:21
Oi lim kraupiai skamba unsure.gif nu bet medicina gal ras išeitį. Faktas, kad reikia rimtai susirūpinti, ką ir darai 4u.gif

Veluma, tikiu rasi sau geriausią sprendimą 4u.gif

Išleidau mb į komandiruotę savaitei, vaikai jau apysveikiai, per kitą savaitę tikiuosi visai pasveks, tada ir aš jau galėsiu atsipūsti. Jeigu dar vienas likęs nesirgęs šeimos narys nesusirgs unsure.gif
Atsakyti
Pagyvenus, ne perfekcionizmas cia kaltas. Galvoju, kad nepaisant visu naujo sefo smsu, naujas darbas man neatrodo realus. Dar nematau saves ten - netikiu dar. O va senas darbas - mano meile - jau mojuoja man: zmones klausineja ar as laiminga, o man liudna iseit! Uzleidziu savo stala nuo pirmadienio, laikau atstuma nuo naujo projekto leisdama didesne dali atsakomybes prisiimt savo komandai, sudarineju perdavimo planus, sefe nuolat kalba apie mano darbus iki isejimo, derinam atostogas tiksliau ji mane vercia pasiimt savaite, kad maziau moket reiktu... o as per daug jautriai reaguoju, kiekviena zodi ir veiksma filtruoju per "ar cia del to kad iseinu" filtra ir matau, kaip keiciasi kai kuriu zmoniu elgesys. Mano komanda organizuoja atsisveikinimo vakariene - matau, kiek zmoniu ketina ateiti - per daug.... bus sunku labai sunku... tikiuos, kad puse ju nubyres - ne del to, kad ju nemegstu, bet tiesiog liudna. Jauciuos kaip tevu namus palikdama, nors tada taip blogai nesijauciau - vede nuotykiu troskimas ir atsiveriancios patirtys. Na gal kai is LT vaziavau buvo panasu, tik buvo daug greiciau viskas, tad ne taip kankinama ir niekas taip neklausinejo...

Vat skaitau ir pati suprantu, kaip kvailai viskas skamba. Racionalioji mano puse prunkscia i kumstuka... ir ka...
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 01 21, 11:20)
Mergiona, normalus vaistas ir miegot sakai?


as Denaxai rasiau. Kai "dvi savaites ir niekas nepadeda"- kita kalba, bet nebandyt normaliu vaistu o zaist su kazkokiais "kokteiliais" pagrindu "negaliu vairuot" nu nzn. Nedarbinguma LT vienai dienai puikiai gali gaut.
Papildyta:
QUOTE(pagyvenus @ 2017 01 21, 10:27)
Mergiona, nežinau kaip dėl naujo darbo - sveikinti ar užjausti  smile.gif  - bet su nauju katinu sveikinu  wub.gif


wub.gif Katinas nematomas unsure.gif tusciam 10kv koridorije ir virtuveje 9kv kur sppinteles iki grindu 1.5 val ieskojau. Radau. Po saldytuvu blink.gif 5cm tarpas, didziulis suauges katinas blink.gif nu-nu unsure.gif Bet vakar veterinarke patikrino krauja- sveikas, primigdem ir issukavom, tai gal geres pomazu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 21 sausio 2017 - 12:01
QUOTE(*lim->0* @ 2017 01 21, 12:45)

Vat skaitau ir pati suprantu, kaip kvailai viskas skamba. Racionalioji mano puse prunkscia i kumstuka... ir ka...


Visai nekvailai skamba. Liūdna palikti tai, ką per tiek laiko sukūrei - poziciją, santykius su kolegomis. Neramu eiti į neapibrežtumą. Tavo racionalioji pusė žino, kad šie pokyčiai į didesnį gėrį, bet tai nereiškia, kad lengva palikti esamą smile.gif
Sukursi dar geriau naujoje vietoje, tik prisižiūrėk ir saugok save 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 20, 23:55)
mano sesei puikiai veikia imigran.


man irgi veikia, jei pataiku pačioj pradžioj išgerti. Porą kartų per metus prasideda naktį, t.y. miegant, t.y. neišgeriu laiku. tada jau būna su vėmimais ir visais fejerverkais. Kažkodėl dažniausiai pas tėvus arba pas uošvius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 21, 13:22)
man irgi veikia, jei pataiku pačioj pradžioj išgerti. Porą kartų per metus prasideda naktį, t.y. miegant, t.y. neišgeriu laiku. tada jau būna su vėmimais ir visais fejerverkais. Kažkodėl dažniausiai pas tėvus arba pas uošvius unsure.gif


jo, cia lb svarbu momento neraleist. Jei lauki "gaaal neissiskaudes"- amba, o jei vos pajutus isgeri- tada veikia. Tiesa apie galvos skausma nieko nzn, bet man per mmm taip budavo. Vos pajautus 2 kubeliai analgino po 20 min zmogus, vos praleidi momenta- amba, vemiu ir jokie vaistai nepadeda.
Atsakyti
Labdien, mes jungiames prie serganciuju chebros smile.gif Sausainiui virusas kazkoks, CRB padare visai mazas, bet kosti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 22, 14:39)
Labdien, mes jungiames prie serganciuju chebros smile.gif Sausainiui virusas kazkoks, CRB padare visai mazas, bet kosti verysad.gif

verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 21, 13:04)
as Denaxai rasiau. Kai "dvi savaites ir niekas nepadeda"- kita kalba, bet nebandyt normaliu vaistu o zaist su kazkokiais "kokteiliais" pagrindu "negaliu vairuot" nu nzn. Nedarbinguma LT vienai dienai puikiai gali gaut.
Tų vaistų poveikis išlieka ne vienai dienai, ir net negali prognozuoti, kada atsistatysi,. tai jau daug geriau su kokteiliukais ir iškart būti darbingai.

Atsakyti