Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 01 20, 19:59)
Nezinau. Liekamieji reiskiniai vistiek bus. Ir demotyvacija ziauri. Ir tikrai stiprus konfliktas buvo, visa ju global strategija sukritikavau. Netycia, nenorejau, neplanavau. Tiesiog taip gavos. Ir teko su aukstais EU vadais po to ant kilimelio pabendraut. Galutiniam etape abi puses teisios, nors mano gal ir biski teisesne, bet labai dusioj blogai. Labai labai blogai. Galvoju gal net atostogas menesio paimt. Ir gal is darbo iseit. MB siulo iseit.


jokiu budu neiseik, ne dabar, negalima 4u.gif
nusiramink, atsikimsk buteli vyno, isgerk taure, kita. pasedek, pasisnekek su tb, su drauge. pamatysi, viskas susigules ir bus gerai 4u.gif TiKRAI BUS wub.gif 4u.gif blogumas dusioj nuslops per kelias dienas 4u.gif nesielk skubotai, tu per protinga, kad pasielgtum skubotai ir neapgalvotai 4u.gif
Atsakyti
Veluma, neskubėk. Išeit visada spėsi. Taip skubotai pasielgt lengva. Palauk ir pažiūrėk, o kas dabar bus, kaip reaguos. Negi neįdomu?
Atsakyti
Iki kovo 8 tikrai neiseisiu, nes premija uz 2016 tuomet pasakys. Kvaila butu viska mest. Bet.. ... ziuresim, galvosim.
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 01 20, 11:05)
Vegetuoju verysad.gif
Tokios migrenos kasdien... vakar nuvariau pas gyd. Taip maniau, o pasirodo tik paturbinta seselė... sakau, duokit ką, kad į kiekvieną š nereaguočiau kaip psichė. Ta - negaliu, tik gyd gali. Rezultate išėjau su tipo stipriais vaistais - kodeinu ir ibuprofenu. Padeda kaip gysločio lapas ant šiknos nuo viduriavimo. Tik pykina nuo jo ziauriai papildomai ir koordinacija trinka.... skambinsiu vėl šiandien... nes nu skausmas žvėriškas nuo pat ryto ir tik vaistų kokteiliu atvedžiau save iki pusėtinos būsenos. Na bet gi ko tikėtis, kai gydai pasekmes, ne priežastis.... realiai tai man uspakajoncų reik...


Laikykis 4u.gif
man vieną kartą buvo toks migrenos priepuolis, kad teko "nusiimti" nuo darbo, buvau prisigėrusi visko, kas tik įmanoma, arkliškom dozėm, poveikio jokio. Tai mūsų med.padalinio vyresnioji, motera jau pensijinio garbaus amžiaus, sugirdė man porą tablečių nootropilo ir grįžus namo liepė išgerti stipresnių uspakajoncų ir išsimiegot. Ir, žinok, tikrai padėjo smile.gif dar buvo atvejis, kai nebepadėjo niekas- labai užsimaniau silkės su juoda duona kažkodėl, o pykino nerealiai, vnž., pasidariau sumuštinukų su juoda duona ir silke ir buteliuką alaus atsidariau- kaip ranka nuėmė. bet čia retos tokios sėkmės, deja... ax.gif Jei migreną pagaunu pačioje pradžioje- kuo skubiau kalu dvi tabletkas citramono ir tabletę saridono su stipria kava, šitas kokteiliukas suveikia ir daugiau nebereikia praeina. bet jei nors kiek uždelsiu- tada psio, šakės, niekas nebepadės. bet man jau labai retai būna ir nestipriai.
Papildyta:
QUOTE(*lim->0* @ 2017 01 20, 11:18)
Siuo metu gerciau bet ka, kad tik nutraukciau ta skausmu serija....  unsure.gif  bet tai pirma reikia iki gydytojo per seseles dasimusti. Reikia poliklinika keist... maz cia tik maniskej taip..


Kokioj esi? Aš irgi noriu keist, pas tą oževičių (pavardė Kazlovskij), pas kurį buvau- daugiau neisiu. Galvoju Vilniaus sveikatos namuose prisirašyti, atsiliepimai neblogi. Tik atsiliepimų apie šeimos gydytojus niekur nerandu.
Papildyta:
Veluma, nedaryk "karštų sprendimų", Milaaa su San gerai pataria 4u.gif
Atsakyti
Denaxa, Lim ne LT juk. Lim,laikykis. Del naujo darbo cia taip?

Su MB pasnekejom, planas yra..tai viskas ok. Taupysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 20 sausio 2017 - 20:37
QUOTE(Veluma @ 2017 01 20, 21:37)
Denaxa, Lim ne LT juk. Lim,laikykis. Del naujo darbo cia taip?



Ai jo, aš visai pamiršau gi... kažkaip iš galvos šita info "išlipo" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 20, 20:37)


Veluma, as nieko protingo pasakyt negaliu, bet tikiu kad tau tikrai uzteks proto iseit su max nauda ir sau ir imonei is bet kokios situacijos. Nors is leptelejai "nepagalvojus" bet manau pati mintis nebuvo is oro, tik neplanavai jos viesit. Tai tavo bosai turi atslugus emocijom pamatyt geraja tavo ideju puse, ir kad jos paklausyt ar bent apsvarstyt butu naudinga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 20 sausio 2017 - 22:10

Denaxa, kiekvienam skirtingai. As isbandziau jau visus kokteilius - suveikia 1 is n kartu...


QUOTE(Veluma @ 2017 01 20, 19:37)
Denaxa, Lim ne LT juk. Lim,laikykis. Del naujo darbo cia taip?



Del seno greiciau. Psiche esu - per daug prisirisus uztat per daug prisigalvoju ir persireaguoju. Greiciau dar 4 savaites praeitu - turesiu savo ipedini ciuciuot, auklet ir mokint. Viska ka darytu mano sefe, jei nesedetu uz 300 km. Puiki patirtis, bet per smegenis kerta iki negaliu. O jis jau cia nuo pirmadienio...
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 01 20, 23:12)
Denaxa, kiekvienam skirtingai. As isbandziau jau visus kokteilius - suveikia 1 is n kartu...



Taip, tikrai taip. Ir kiekvienas turi atrasti savo kokteilį. Bet va kad tik kokteiliai ir tepadeda, o išgerk kažką vieną- fig to poveikio, švęstas vanduo ko gero labiau pagelbėtų... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 20, 23:37)
Taip, tikrai taip. Ir kiekvienas turi atrasti savo kokteilį. Bet va kad tik kokteiliai ir tepadeda, o išgerk kažką vieną- fig to poveikio, švęstas vanduo ko gero labiau pagelbėtų... 4u.gif


mano sesei puikiai veikia imigran.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 21, 00:55)
mano sesei puikiai veikia imigran.


Čia specifinis, jie visi turi pašalinį poveikį, dėl kurio negalima vairuoti. Todėl ir tenka suktis su paprastais analgetikais.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 21, 00:23)
Čia specifinis, jie visi turi pašalinį poveikį, dėl kurio negalima vairuoti. Todėl ir tenka suktis su paprastais analgetikais.


kazkaip manau geriau isgert normalu vaista ir pamiegot viena diena nenuejus i darba, nei prisigerus kitu vaistu arkliskom dozem ir visvien skaudant galvai dirbt/vairuot. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 21 sausio 2017 - 09:16