Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 01 18, 12:14)
Katinai viesai prie vaiku surasyti. 3vnt.

Sm per tel, tai nesimato tavo seimines padeties biggrin.gif
Atsakyti
Jūs čia visos išmirėt ar kaip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 20, 00:10)
Jūs čia visos išmirėt ar kaip?  4u.gif


Sausainis nakti nemiegojo tai klapsiu akim ir bandau suprast ar as gyva unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 20, 08:52)
Sausainis nakti nemiegojo tai klapsiu akim ir bandau suprast ar as gyva  unsure.gif

Tai kas dabar ? 4u.gif

Kažkaip nieko tokio nevyksta kuo norėtųsi dalintis. Sergam ir tiek. Nuo gruodžio pradžios lazaretas neužsidaro. unsure.gif
Atsakyti
Rytas.
Vaikas darze, RAMIAI namie kava geriu 😜
Bet kaip kukuliui ten patinka! Tikiuos taip ir toliau.
Eisiu spintos revizija daryt. Reik paziuret ar turiu ka rengtis I darba ir ka dasipirkti.
Atsakyti
Vegetuoju verysad.gif
Tokios migrenos kasdien... vakar nuvariau pas gyd. Taip maniau, o pasirodo tik paturbinta seselė... sakau, duokit ką, kad į kiekvieną š nereaguočiau kaip psichė. Ta - negaliu, tik gyd gali. Rezultate išėjau su tipo stipriais vaistais - kodeinu ir ibuprofenu. Padeda kaip gysločio lapas ant šiknos nuo viduriavimo. Tik pykina nuo jo ziauriai papildomai ir koordinacija trinka.... skambinsiu vėl šiandien... nes nu skausmas žvėriškas nuo pat ryto ir tik vaistų kokteiliu atvedžiau save iki pusėtinos būsenos. Na bet gi ko tikėtis, kai gydai pasekmes, ne priežastis.... realiai tai man uspakajoncų reik...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *lim->0*: 20 sausio 2017 - 10:06
QUOTE(*lim->0* @ 2017 01 20, 10:05)
realiai tai man uspakajoncų reik...


man neurologė xanax'o buvo išrašius reguliariai gerti, bet aš taip ir negėriau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo san: 20 sausio 2017 - 10:14
QUOTE(san @ 2017 01 20, 09:14)
man neurologė xanax'o buvo išrašius reguliariai gerti, bet aš taip ir negėriau unsure.gif


Siuo metu gerciau bet ka, kad tik nutraukciau ta skausmu serija.... unsure.gif bet tai pirma reikia iki gydytojo per seseles dasimusti. Reikia poliklinika keist... maz cia tik maniskej taip..
Atsakyti
Romy, jega! Maniskiai irgi darza mego/megsta.

Sirgaliai verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, as vis keliauju... labai nemalonu konflikta turejau sia savaite su "aukstais" asmenim, kaip visad nepatylejau, tai labai sudinai dusioje jauciuosi. Nezinau ka daryt toliau ir kaip viskas klostysis.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 20, 19:12)
Sveikos, as vis keliauju... labai nemalonu konflikta turejau sia savaite su "aukstais" asmenim, kaip visad nepatylejau, tai labai sudinai dusioje jauciuosi. Nezinau ka daryt toliau ir kaip viskas klostysis.


gal ''pranesiot''? as irgi amziais liezuvio nenulaikau ir sau bedu prisidarau ir vis is to nepasimokau unsure.gif viskas bus gerai, jiems reikia taves nei kiek ne maziau, nei tau ju biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Nezinau. Liekamieji reiskiniai vistiek bus. Ir demotyvacija ziauri. Ir tikrai stiprus konfliktas buvo, visa ju global strategija sukritikavau. Netycia, nenorejau, neplanavau. Tiesiog taip gavos. Ir teko su aukstais EU vadais po to ant kilimelio pabendraut. Galutiniam etape abi puses teisios, nors mano gal ir biski teisesne, bet labai dusioj blogai. Labai labai blogai. Galvoju gal net atostogas menesio paimt. Ir gal is darbo iseit. MB siulo iseit.
Atsakyti