Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(*Pabirutė* @ 2017 01 14, 17:12)

Skaiciau, kad toks daug pavojingesnis ir pries smercy toks buna biggrin.gif


Žinok tikrai, man būdavo užeidavo silpnumai vidury miesto, tai šaudavau pardėn, stverdavau kokio saldaus gėralo, čia pat išgerdavau ir su tuščiu buteliu prie kasos eidavau biggrin.gif Valgiau nežmoniškais kiekiais, užtekdavo pusvalandžiui- valandai max, po to vėl alkana iki silpnumo... svoris 50 nesiekė biggrin.gif Cukrus sočiai su saldžiu desertu pavalgius buvo max 3, nevalgius niekam nebuvo dar pavykę patikrinti biggrin.gif Paskui viskas susitvarkė ačiū Dievui, padidėjus cholesteroliui atsirado ir sveikatos daugiau, ir jėgu, galiu ir nevalgyti visą dieną ir jokių silpnumų nebūna smile.gif Kažkur skaičiau, kad esant žemam cholesteroliui yra dar didesnė kritinių ligų rizika, nei esant aukštesniam.
Papildyta:
Nu ką, man antibai pasiteisino- tempos nebėra ( krito jau po pirmos tabletės), kosulys- tik tada, kai yra reikalas kažką atkosėti (to lojančio nebėr), apetitas atsirado, tai dabar tik miegu ir valgau smile.gif Tai kaip jau ir sveikimo stadija, tik kad tuos antibus 7 dienas tai teks gerti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giurza @ 2017 01 14, 05:31)
Nebutinai. Kai pries 5 metus sugripavau ir po savaites savijauta nepagerejo, o pablogejo, gydytoja kiek neklause, nieko plauciuose negirdejo (o pas mane labai gera gydytoja, ne Kazlauskiene smile.gif ). Ir kosulio nebuvo, tik tempa auksta ir bendras silpnumas. Bet del viso pikto nusiunte ji mane i rentgena - ir labai nustebo, kai nuotrauka parode rysku plauciu uzdegima, kuris pasidave tik po triju antibu kursu.

mes pernai turejome situacija - po imunoterapijos dozes kita ryta dukra atsikelia su temperatu virs 38. Tai visu pirma alegologei skambiname ir klausiame ar taip gali buti, tada po jos neigiamo atsakymo vaziuojam pas seimos gydytoja, ta padaro krauja ir sako, nu tikrai ne virusas ( ir gripa atmeta), bakterijos irgi taip ant klaustuko, plauciau svarus (vaikas nekoseja) - o po rentgeno paaiskejo, kad plauciu uzdegimas.
o ir del rentgeno, tai is viso pagalvojau kokia nesamone darosi - skambinau i kardiolita, skambinau i karoliniskiu poliklinika, i centro poliklinika - niekur nedaro apraso ta pacia diena. Gerai, kad pazistamu suradom, kurie per valanda po nuotraukos padarymo ir aprasa emeilu suorganizavo.


Mandala 5 pasirinkau ir suku galva (dar ir 3 grazi atrode), o del testo - tai man praktiskai kiekviename klausime truko atsakymo.

Lim, o pas tave netoliese M&S parduotuve yra?
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2017 01 14, 20:05)

Lim, o pas tave netoliese M&S parduotuve yra?


Salia ne, nes ne centre gyvenu. Bet ant briedziu tako - jo. Apsipirkinejant visada ten vienas is tasku lankytinu.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2017 01 14, 22:05)
o ir del rentgeno, tai is viso pagalvojau kokia nesamone darosi - skambinau i kardiolita, skambinau i karoliniskiu poliklinika, i centro poliklinika - niekur nedaro apraso ta pacia diena. Gerai, kad pazistamu suradom, kurie per valanda po nuotraukos padarymo ir aprasa emeilu suorganizavo.
Lim, o pas tave netoliese M&S parduotuve yra?

O kodel teko paciai skambinti? Jusu poliklinikoj rentgeno nera? Ar tai kokia nors nedidele privati seimos klinika?
Man Centro poliklinikoj reikejo tik nusileisti is antro auksto i pirma, palaukti pora minuciu kol be eiles pakvies i rentgena ir po to apie valanda pasedeti prie savo gyd.kabineto kol aprasa padare ir ikele i baze.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif vel to balto slamsto prikryto rolleyes.gif gerai nors risimenu kur masina stovi, o tai tektu pavasario laukt unsure.gif

vakar girdejau (VBS agenturoje) kad Pabaltyje vel NT kainu burbulas auga unsure.gif Mano tu laukiamu butu is principo nera daug, bet kokie 5-7 paprastai kaba, dbr vienas tik unsure.gif kaina kosmine, 3 atskiri skelbimai su juo ir skirtingom nuotraukom.

O del ko tie burbulai burbuliojasi, a?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 15 sausio 2017 - 10:46
Mes bandysim nueit i susitikima del butu uzupyje😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 15, 14:45)
Mes bandysim nueit i susitikima del butu uzupyje😄😄



cia tas, kur nenori ar tas, kur nori? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 15, 14:45)
Mes bandysim nueit i susitikima del butu uzupyje😄😄


parasyk paskui, jei nori gatve ar adresa i az. zinau, kas neseniai nusipirko, tai dziaugiasi n+k kartu per diena labai zemai praskrendanciais lektuvais, garsas toks, kad tv nesigirdi blink.gif neissiduoda, kad s nusipirko, bet ten ir vieta, kad uz dyka neimciau... nauji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 15, 16:08)
parasyk paskui, jei nori gatve ar adresa i az. zinau, kas neseniai nusipirko, tai dziaugiasi n+k kartu per diena labai zemai praskrendanciais lektuvais, garsas toks, kad tv nesigirdi blink.gif neissiduoda, kad s nusipirko, bet ten ir vieta, kad uz dyka neimciau... nauji smile.gif


Gyvenau Subačiaus gatvėje kažkada, tai lėktuvai nuolat virš galvos skraidė, netrukdė, nes visiškai įprastas dalykas nuo vaikystės buvo, tiesiog jų negirdėjau. Blogesnis dalykas buvo mišios cerkvėje, 7 val. ryto varpai prikeldavo biggrin.gif Močiutė, pamenu, karts nuo karto eidavo pas batiuškas bartis biggrin.gif
Papildyta:
Nežinau, kas man darosi, trečia diena miegu iki 11 val., šiandien "svajonių sodus" pražioplinau per tv biggrin.gif kaip ir sveika jau sakyčiau, bet silpnumas yra ir nuolat miegas ima smile.gif
Pusryčiai+pietūs kartu buvo- blyneliai + žalia kava su grietinėle biggrin.gif
Atsakyti
Karra, nesupratau klausimo?

Milaaa, uzupio krantines ziurinejom. Ten dar nieks negyvena. Nieko stebuklingo, bet matyt senamiestyje ir negali gyventi vienas kokiu 15 a sklype😄, tai reik kazka aukot. Kaina siaip mums stipriai per didele, bet noriu po tas statybas pavaiksciot, paziuret. Ziureciau kaip i investicini varianta iki gyvenimo galo jau arba senatveje reikalui esant parduot. Raso kad kvadrato kaina nuo 2600. Tai nezinau.

Viskas nuo mb verslo priklausys, nes is algos nenupirksi ten. Beda kad nepasiveja pajamos kylanciu kainu, o ir senamiestis jau uzkistas, veliau tiesiog vietos nebus kur. Irengti mums nei vienas neitinka, o ir kainos dar didesnes tada.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 15 sausio 2017 - 17:02
QUOTE(Veluma @ 2017 01 15, 17:58)
Karra,  nesupratau klausimo?

<..>



jau atsakei 4u.gif

(vienu variantu seimai - norejai tu, bet vyrui netiko, cia kaip supratau vyro surastas...) sekmes ieskant 4u.gif
Atsakyti
Ta irgi paziurejom, apgaule, vidury sodu, nei misko nei pievos, kaip paveiksliuke😄

Sitie vyrui tiktu, bet man nelabai, nes paskolos kokiu 200reiktu.
Nenoriu, o ir kazin ar duotu tiek.
Dar sandelys - pirmo butinumo.

Taip kad... tik kad su namu 5 metu laikotarpyje reiks stoga keist, tvoros naujos, cia minimumas ja zinom. Irgi investiciju daug. Ir kad verte islaikyt, nes apie augina nera ko galvot. Tai dar labiau pinigu gaila.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 15 sausio 2017 - 17:11