Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

labas rytas 4u.gif ir as per testus prasiejau, kaip gi kitaip? jei visos, tai ir as tongue.gif Testas parode, kad esu taupukas, mandala grazi 3 - dar karta taupukas. galvojau ir tebegalvoju apie save kitaip ax.gif As nesu taupukas, as tiesiog labai racionali visuose gyvenimo atvejuose - reikia be kalbu ir perku, nereikia-nenoriu, tai ir neperku. Kai sensti tiesiog daug maziau benori-bereikia. Nusipirkau pora juodu sukneliu, pastebejau, kad daznokai laidotuviu aplink unsure.gif

salta pas mus, ryte masinos apserksnijusios, vakar net snigo smile.gif Ivykis cia. Del kosulio, mano kolega turejo sausa kosuli, tai sake, kazkoks virusas yra 90 days cough, ir tikrai, po 3 men praejo. Tai jam irgi ir rentgena ir tyrimus dare ir spjauti i megintuveli reikejo, tai viska ten gerai rode, o jis kosejo. Labai daug ivairiu virusu susimaise is viso pasaulio, daug nezinomu, todel gasdina. Antibiotikai virusiniu problemu neisspres.

mano cholesterolis 6,5 unsure.gif Niekada taip nebuvo. sakau, ka daryti, sako dieta pasigoogling mirksiukas.gif Tableciu tikrai negersiu, nieks ir nesiule.
Atsakyti
Just Di, chokestetolis man mistika. Pas Mano mama aukstas. O juk Mityba prisiziuri ir Moka kaip. Juk 30kg numete. Tai galvoja, kad gal nuo skydliaukes ar ka..
Atsakyti
Sveikos,
Jokiu testu nedariau, nenoriu, neidomu. Pagaliau suvokiau kad as kaip JustDi, reikia- perku, nenoriu- neperku. Ir kuo toliau, tuo maziau perku. Svarstau dabar, ar kailinius pirkti.

Vaziuojam siandien vieno namo paziuret, bet MB nori tik itikint mane kas jis muma netinka.😄😄 ir regis gaus imone paskola sandeliui, laukiam galutiniu doku is registru ir galutinio sprendimo tada.

Kokia tai nuvesus visai as, vakar tik grizau nakti, ryt vel isskrendu.
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2017 01 14, 10:42)
mano cholesterolis 6,5 unsure.gif Niekada taip nebuvo. sakau, ka daryti, sako dieta pasigoogling mirksiukas.gif Tableciu tikrai negersiu, nieks ir nesiule.


Mano cholesterolis iki 40 metų kažkur buvo labai žemas, 1,5-2 kažkur, man nuolat būdavo silpna ir niekaip negalėjau svorio priaugti. Paskui pakilo ir gana ilgą laiką buvo 6, ir cukrus buvo 5,5-6. Dabar ir cholesterolis, ir cukrus 4. Nieko nedariau ir jokių dietų nesilaikiau. Šokoladus nakčiai (pieniškus) kai ėdžiau visą gyvenimą, taip ir toliau ėdu smile.gif Daržovių, vaisių mažai valgau. Nežinau, su kuo čia susiję, medžiagų apykaita matyt kaitaliojasi priklausomai nuo amžiaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2017 01 14, 10:18)
Just Di, chokestetolis man mistika. Pas Mano mama aukstas. O juk Mityba prisiziuri ir Moka kaip. Juk 30kg numete. Tai galvoja, kad gal nuo skydliaukes ar ka..


na tai kur prisiziuri jei buvo nuo ko 30kg mest? ax.gif visgi 30kg ne 3, cia jau rimtas nutukimas, nenuostabu kad jau nebesusitvarko po tokiu ekstrymu kunas.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 14, 14:11)
na tai kur prisiziuri jei buvo nuo ko 30kg mest?  ax.gif visgi 30kg ne 3, cia jau rimtas nutukimas, nenuostabu kad jau nebesusitvarko po tokiu ekstrymu kunas.

Nu jau 8 metai kai numete. Svoris Taip ir ne uzauga. Tad mityba ok ir laiko pakankamai praejo.
Dar teorija, kad gal nuo depresijos.
Pries depresija, kai dar dirbo, kas met tikrindavosi. Buvo ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romy: 14 sausio 2017 - 14:37
QUOTE(Romy @ 2017 01 14, 14:35)

Dar teorija, kad gal nuo depresijos.
Pries depresija, kai dar dirbo, kas met tikrindavosi. Buvo ok.


Šiaip tai susiję. Tik gal nėra vienas priežastis, kitas - pasekmė.
Yra kažkokia priežastis, kuri lemia abu tuos nemalonumus: depresiją ir cholesterolį. Priežastis tikriausia yra medžiagų apykaitos strikimas. O va jau kodėl ta medžiagų apykaita strikus, tai jau gilaii kapstyt reikia...
Atsakyti
einai sau.... perskaiciau 2016 filmu desimtuka lrytas lt ir paziurejau "tarnaite"

super. kas megsta rytus- istrorinius-psichologinius... greit junkites. imbd raso sekso daug. nesamone. man truko. daugiau norejosi ax.gif . labai ok. gailiuosi, kad daugiau nera.

http://kinogo.by/379...hanka-2016.html
Atsakyti
JustDi, jei paguosiu mano jau minimum nuo 30ies metu 6.7-8.2 cholest. Dabar laikos 6.7. Sveriu 61 kg. Pakeitus mityba-cholesterolis nekinta man. Buvo pakrites siek tiek, kai geriau zuvu taukus. Bet jie tik padeda "isvesti" blogaji cholesteroli.
Teko skaityt straipsni apie ta beprotybe,isprotejima del cholest ir statinu. Kaip dirbtinai mazinamos " normos". Kai esam visi individualus. Taciau jei tavo pakilo, tai ieskok nuo ko. Ar kepenys..ar per daug cukraus vartoji, ar skydliauke. Nes signalas ateina
O man belieka susitaikyt, nes neesu tikra ar kazkada isvis jis pas mane buvo zemesnis. Nuo pirmo tyrimo toks. Mano holistes nuomone jis man yra normalus ir iki 7 gali buti. Kas teisus buvo-parodys laikas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pabirutė*: 14 sausio 2017 - 15:34
QUOTE(karra @ 2017 01 14, 15:20)
einai sau.... perskaiciau 2016 filmu desimtuka lrytas lt ir paziurejau "tarnaite"

super. kas megsta rytus- istrorinius-psichologinius... greit junkites. imbd raso  sekso daug. nesamone. man truko. daugiau norejosi  ax.gif . labai ok. gailiuosi, kad daugiau nera.

http://kinogo.by/379...hanka-2016.html


pritariu, tikrai vienas įdomesnių filmų.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 14, 16:36)
pritariu, tikrai vienas įdomesnių filmų.

Siam vakarui planas aiskus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2017 01 14, 14:16)
Mano cholesterolis iki 40 metų kažkur buvo labai žemas, 1,5-2 kažkur, man nuolat būdavo silpna ir niekaip negalėjau svorio priaugti.

Skaiciau, kad toks daug pavojingesnis ir pries smercy toks buna biggrin.gif
Atsakyti
O tas filmas rusu k?
Atsakyti