Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(pagyvenus @ 2017 01 13, 23:34)
6 ...
Tik ko tai man atrodo, kad aš pagal mane ir aš pagal mandalą dar nepažįstamos  biggrin.gif


Aš ir pasirinkau 6, bet ko tais ir man kažkaip ne tas žodis nelabai... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 13, 23:42)
5/14 taupukas
3/14 beglys
2/14 malonumu ieskotojas
2/14 sventasis
2/14 caras
unsure.gif  4u.gif

Jeigu pasitikėti investologijos kūrėjo įžvalgomis, tai apylygiai per visus punktus pasiskirstę balai rodo, kad toks žmogus finansiniuose dalykuose elgiasi racionaliai ir subalansuotai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 13, 23:48)
bet ar bendras parodo iskart? pas mus poliklinikoje (vaiku) daro bendra cito, crb- kita diena (na jei 7 ryto buvai gaaaal dar padarys), mano poliklinikoje viska daro cito jei techniskai imanoma, crb irgi padaro lb greitai.


tai pradzioj ir bendro gi uztenka...
mano poliklinikoj per 15-20 min padaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 13, 23:51)
negerciau ir tiek... kokios komplikacijos tau eina? juk plaucius klause, butu isgirde ka...
virusas dabar toks. mano plauciai irgi buvo svaruteliai, o lojau kaip suva, gulejau ir nevalgiau... ir kaip matai, gyva ir pasveikusi... be antibiotiku.
San kaip supratau irgi negere.
kur prasme virusus antibiotikais gydyt?


Aš turiu BA, mišrios formos. Virusas man paprastai praeina per 2-3 dienas, bet jei krenta ant plaučių- tada istorija tęsis ilgai ir nebūtinai laimingai. Kai po 5 dienų sirgimo situacija pradeda blogėti- tai ką aš žinau... nemanau, kad verta rizikuoti, man kažkaip labai nesinori prisiminti senus kruizus po ligonines ir pasivažinėjimus greituškėmis, per sena esu, nebetraukia tokios pramogos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 13, 22:53)
mano poliklinikoj per 15-20 min padaro smile.gif


jo, kartais iki 30, o vat vaiku- nea unsure.gif
Papildyta:
As gerciau antibus, irgi manau nera ko laukt kol greituske isvez jei jauti kaip leidziasi i plaucius.
Atsakyti
Pasidariau tą testą, visko po biškį turiu biggrin.gif

7/14 taupukas
3/14 caras
2/14 bėglys
1/14 malonumų ieškotojas
1/14 šventasis

Paskutinius tris reikia išgyvendinti smile.gif
Atsakyti
6/14 taupukas ir 3, 2, 1 pasiskirstę per visus kitus.
3 mandala.
antibų negėriau, bet aš ir nekosėjau.
mūsų ŠMC bendrą kraują ir CRB padaro iškarto (porą min). Bet "bendro" aparatas veikia tik iki pietų, po pietų gali tik CRB gauti.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 14, 00:18)

mūsų ŠMC bendrą kraują ir CRB padaro iškarto (porą min). Bet "bendro" aparatas veikia tik iki pietų, po pietų gali tik CRB gauti.


Mano kraujas kartu su crb jau buvo gatavas kol iki gyd. kabineto atėjau. Ekstrinė laboratorija dirba iki 20 val.
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 13, 23:51)
juk plaucius klause, butu isgirde ka...

Nebutinai. Kai pries 5 metus sugripavau ir po savaites savijauta nepagerejo, o pablogejo, gydytoja kiek neklause, nieko plauciuose negirdejo (o pas mane labai gera gydytoja, ne Kazlauskiene smile.gif ). Ir kosulio nebuvo, tik tempa auksta ir bendras silpnumas. Bet del viso pikto nusiunte ji mane i rentgena - ir labai nustebo, kai nuotrauka parode rysku plauciu uzdegima, kuris pasidave tik po triju antibu kursu.

I tema:
Taupukas - 6
Caras - 5
Malonumu ieskotojas, Sventasis, Beglys - po 1.
Tiesa pasakius, nesitikejau, kad manyje dominuoja Taupukas, buvau apie save blogesnes nuomones biggrin.gif

Siandien Senieji Naujieji metai smile.gif Visoms 4u.gif
Atsakyti
Neabejotinai mandala Nr.6. Ypatingo grozio, nors ant sienos kabink. Zmogus toks visapusiskas, kad bet kurioj mandaloj galima save rast.
O anam teste daugiausia caro (as is tikruju apsisprendziu be MB pritarimo. Baisu) ir taupuko. Toliau sventasis. Toliau tigejau skaityt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pabirutė*: 14 sausio 2017 - 08:56
QUOTE(pagyvenus @ 2017 01 13, 23:34)
6 ...
Tik ko tai man atrodo, kad aš pagal mane ir aš pagal mandalą dar nepažįstamos  biggrin.gif



as 5 pasirinkau - visa apimanti, gili ir su spygliais - tiek, kiek reikia. ir spalvos ne per blyskios ir ne per "pavasarines". puiki.

tik aprasymas kazkotais per geras. as nesijauciu tokia uztikrinta, kaip ten graziai graziai parase.

na bet komplimentai yra komplimentai. 50 proc. visvien tinka.

is kitos puses - ir ties 6 mandala komplimentu yra smile.gif
Atsakyti
Aš 3-iąją pasirinkau ax.gif
Atsakyti