Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(karra @ 2017 01 13, 23:19)

7/14 "taupukas"
6/14 "caras"
1/14 "malonumu megejas"


6/14 "taupukas"
6/14 "caras"
2/14 "šventasis" hmm.gif kaip čia reikėtų su šita pinigus atbaidančia asmenybės dalimi tvarkytis
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 13, 12:02)
nesvaik, joks cia ne gripas... o kad prie viruso prisijunge bakterija, tai gali buti.
tempa gi ir savaite prie sio viruso laikytis gali, o kosulys man dar nepraejo irgi, tiek pasidare atkosimas ir nebedrasko gerkles smile.gif tau pradzioj bent kraujo tyrima padare?


Padarė šiandien, kraujas ramus (jis kitoks ir nebuvo pas mane niekad gyvenime, prie jokių ligų), bet aš silpstu, jau antra diena nėra apetito ir nevalgau, tik arbatas geriu, širdis kalatojasi... daktaras įdomus, pavardė- Kazlovskij, pavardė atitinka būdą, sakyčiau. Išsiprašiau antibiotiko, daktarui buvo lengva panika, kai pasakiau, kad ampicilinui alergiška (tai aš neturiu ką jums skirti, tai čia nėra ką duoti, visi kiti rezerviniai, ir t.t. ir pan., dramos karalienė koroče, visi visada skyrė man rezervinius ir vargo nematė). Dar mėgino mane įtikinti, kad pas mane kosulys nuo slogos, nepaisant to, kad slogos pas mane nėra ir nebuvo, o viskas prasidėjo nuo kosulio biggrin.gif Norėjo man skirti gydymą nuo sinusito biggrin.gif Koroče aš jau nebežinau ar juoktis ar verkti biggrin.gif Daktariukas jaunas bigsmile.gif Tai va, parsinešiau namo Klacidą, dabar va pradėsiu gerti, žiūrėsim kaip čia bus. Kad jau eina komplikacija- čia faktas, aš savo plaučius labai gerai žinau, jau ne pirmas kartas. Kai kažkada buvau antrą kartą į Antakalnio ligoninę patekus, tai anie prisiminę mano pirmą pasigulėjimą pas juos ir pražiopsotą plaučių uždegimą, į tyrimus nežiūrėję pirmoj eilėj lašelką su ciprinoliu užstatė, ir tik paskui paleido namo daiktų pasiimti biggrin.gif
Bet tai va, mano gydytoja išėjo iš tos poliklinikos, dabar paskirtas šitas, bendros kalbos nerasim- faktas, reikia galvoti, pas ką čia persirašyti, ar išvis į kokį privat šeimos centrą bėgti (nes pas normalius daktarus prisirašyti be šansų- pergrūsta pas juos)... milaaa, ką patartum?
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2017 01 13, 22:19)


as pasirinkau 1 blink.gif
Atsakyti
biggrin.gif as nemedike, bet mano ir vaiku auginimo patirtis ligu klausimais rodo, kad nesant indikaciju pagal kraujo tyrimus (as taip supratau "ramus"), naudoti antibus yra nusikaltimas sau...
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2017 01 13, 23:19)

6 ...
Tik ko tai man atrodo, kad aš pagal mane ir aš pagal mandalą dar nepažįstamos biggrin.gif
Atsakyti
Denaxa, o ka reiskia "ramus kraujas"? CRB dare? ji cito nedaro paprastai, kita diena reikia skambint.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 01 13, 23:24)
6/14 "taupukas"
6/14 "caras"
2/14 "šventasis"    hmm.gif  kaip čia reikėtų su šita pinigus atbaidančia asmenybės dalimi tvarkytis


5/14 taupukas
3/14 beglys
2/14 malonumu ieskotojas
2/14 sventasis
2/14 caras
unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 01 13, 23:34)
biggrin.gif as nemedike, bet mano ir  vaiku auginimo patirtis ligu klausimais rodo, kad nesant indikaciju pagal kraujo tyrimus (as taip supratau "ramus"), naudoti antibus yra nusikaltimas sau...


Aš kažkada dėl to tik per plauką galo negavau, ligoninėje... nes nebuvo indikacijų biggrin.gif Mano kraujas niekada jokių uždegimų nerodo, jei uždegimas labai stiprus- gali būti šiek tiek padidėjęs crb, kas normaliai dar yra paišoma į normą. Kodėl taip yra- neklausk, mistika čia, bet taip yra.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 13, 23:37)
Denaxa, o ka reiskia "ramus kraujas"? CRB dare? ji cito nedaro paprastai, kita diena reikia skambint.


dabar bendra visad daro... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 13, 22:46)
dabar bendra visad daro... 4u.gif


bet ar bendras parodo iskart? pas mus poliklinikoje (vaiku) daro bendra cito, crb- kita diena (na jei 7 ryto buvai gaaaal dar padarys), mano poliklinikoje viska daro cito jei techniskai imanoma, crb irgi padaro lb greitai.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 13, 23:37)
Denaxa, o ka reiskia "ramus kraujas"? CRB dare? ji cito nedaro paprastai, kita diena reikia skambint.


Viską cito daro. Skaičių konkrečių nežinau, niekas man jų nerodė, o aš neturėjau jau jėgų paklausti, bet labai gali būti, kad crb galėjo būti ant ribos. Didesnis pas mane nebūna. Nes kitaip, įtariu, nebūtų jis tų antibų skyręs. Dar mane užmušė, kai jau prieš išeidama paklausiau, ar jis man nedarbingumą pratęsė, sako- o tai jūs man nesąkėt. tai sakau, kaip jūs įsivaizduojat mane einančią į darbą su 38 tempos ir tokiais kosuliais??? Pasirodo, dar ir šitą reikia sakyti, lyg savaime nebūtų aišku kad aš juk sergu dar... blink.gif biggrin.gif Pirmadienį buvau pas "ekstrinę" gydytoją.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 13, 23:28)
Padarė šiandien, kraujas ramus (jis kitoks ir nebuvo pas mane niekad gyvenime, prie jokių ligų), bet aš silpstu, jau antra diena nėra apetito ir nevalgau, tik arbatas geriu, širdis kalatojasi... daktaras įdomus, pavardė- Kazlovskij, pavardė atitinka būdą, sakyčiau. Išsiprašiau antibiotiko, daktarui buvo lengva panika, kai pasakiau, kad ampicilinui alergiška (tai aš neturiu ką jums skirti, tai čia nėra ką duoti, visi kiti rezerviniai, ir t.t. ir pan., dramos karalienė koroče, visi visada skyrė man rezervinius ir vargo nematė). Dar mėgino mane įtikinti, kad pas mane kosulys nuo slogos, nepaisant to, kad slogos pas mane nėra ir nebuvo, o viskas prasidėjo nuo kosulio biggrin.gif Norėjo man skirti gydymą nuo sinusito biggrin.gif Koroče aš jau nebežinau ar juoktis ar verkti biggrin.gif Daktariukas jaunas  bigsmile.gif Tai va, parsinešiau namo Klacidą, dabar va pradėsiu gerti, žiūrėsim kaip čia bus. Kad jau eina komplikacija- čia faktas, aš savo plaučius labai gerai žinau, jau ne pirmas kartas. Kai kažkada buvau antrą kartą į Antakalnio ligoninę patekus, tai anie prisiminę mano pirmą pasigulėjimą pas juos ir pražiopsotą plaučių uždegimą, į tyrimus nežiūrėję pirmoj eilėj lašelką su ciprinoliu užstatė, ir tik paskui paleido namo daiktų pasiimti biggrin.gif
Bet tai va, mano gydytoja išėjo iš tos poliklinikos, dabar paskirtas šitas, bendros kalbos nerasim- faktas, reikia galvoti, pas ką čia persirašyti, ar išvis į kokį privat šeimos centrą bėgti (nes pas normalius daktarus prisirašyti be šansų- pergrūsta pas juos)... milaaa, ką patartum?


negerciau ir tiek... kokios komplikacijos tau eina? juk plaucius klause, butu isgirde ka...
virusas dabar toks. mano plauciai irgi buvo svaruteliai, o lojau kaip suva, gulejau ir nevalgiau... ir kaip matai, gyva ir pasveikusi... be antibiotiku.
San kaip supratau irgi negere.
kur prasme virusus antibiotikais gydyt?
Atsakyti