Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 01 12, 20:38)
Ir kur butum ejus? I menuli emigravus?


Kaip kur būčiau ėjus? Namo būčiau parsivežus. Maniškė ir taip vos tris dienas telankydavo, nes daržas buvo Pašiluose, o gyvenom tada Subačiovkėj. Tai aš ją nuvežt ir pasiimt galėdavau tik tą dieną, kai nedirbdavau ir turėdavau laisvą. Būtų prasėdėjus namie karantiną arba su manim darbe, aš tada budėjimais dirbau.
Papildyta:
O man tempa taip ir nekrenta, ir kosulys baigia papjauti. Nuo praeito šeštadienio be miego realiai. Rytoj pas daktarą, prašysiu antibiotikų, nes jau aiškiai čio to ni to... unsure.gif Reikalų milijonas, o nieko negaliu daryt, net telefonu kalbėt, nes nebeprašneku- kosulys išdrąskė gerklę... Vis tik matomai gripas, ne šiaip virusiukas... unsure.gif O planavau daugiau uždirbti sausį kad taupymui atsidėti... gruodį gavosi daugiau uždirbti, visos pietų pertraukos apmokėtos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 12, 21:51)
Kaip kur būčiau ėjus? Namo būčiau parsivežus.


na tai ne darze- pardej uzsikrestu, ne pardej tai nuo kaimynes, ne nuo kaimynes tai nuo klasiokes...
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 12, 21:54)
na tai ne darze- pardej uzsikrestu, ne pardej tai nuo kaimynes, ne nuo kaimynes tai nuo klasiokes...


ypač žinant, kad virusas buvo platinamas dar iki tol, kol pas kitus vaikus požymiai ligos pasirodė.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 12, 22:54)
na tai ne darze- pardej uzsikrestu, ne pardej tai nuo kaimynes, ne nuo kaimynes tai nuo klasiokes...


Matai, kai suserga vyresnis- jis jau pajėgus suprasti, kad negalima pasidavus emocijoms pūslių drąskyti. Tai geriau būtų vėliau. Nei po to likti subjaurotais veidais. Auklėtoja kai pamatė mano vaiką po ligos tai pati gailėjosi kad nepasakė. Visi kiti nelankė po dvi savaites, maniškė- mėnesį, o vyresnė išvis pusantro mėnesio namie sėdėjo. O gal ir nebūtų sirgusios, o paskui jau būčiau gal ir paskiepijus, kas ten žino, kaip ten būtų buvę. Nelabai buvo joms daugiau galimybių kur užsikrėst. Tai nuo mažosios darželio persirgo dar ir didžiosios mokykla kas nesirgęs, bet tik maniškės šitaip sunkiai. Man dar pasisekė, kad būtent kai jos susirgo dirbau procedūriniam, iki pietų, o dičkė mokėsi po pietų, tai ryte ji sesę slaugė, po to keisdavomės. Kai vyresnė susirgo- analogiškai, mažoji jau buvo išsikapsčiusi ir žiūrėjo sesę kol aš dirbau.
Papildyta:
QUOTE(san @ 2017 01 12, 23:14)
ypač žinant, kad virusas buvo platinamas dar iki tol, kol pas kitus vaikus požymiai ligos pasirodė.


Ypač žinant, kad mano vaikas iki to karantino dvi savaites daržo nelankė biggrin.gif
Atsakyti
Denaxa, nieko ten joks vyresnis nepajegus suprast, ir kuo veliau- tuo sunkiau seses vaikai sirgo- maziui 3.5metai- keli spuogai, vyresnei 10- ryso, i slapias paklodes vyniojo- nes raitesi ant grindu, draskesi ir klyke "niezti!!!"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 12 sausio 2017 - 22:35
QUOTE(denaxa @ 2017 01 12, 22:51)
O man tempa taip ir nekrenta, ir kosulys baigia papjauti. Nuo praeito šeštadienio be miego realiai. Rytoj pas daktarą, prašysiu antibiotikų, nes jau aiškiai čio to ni to... unsure.gif Reikalų milijonas, o nieko negaliu daryt, net telefonu kalbėt, nes nebeprašneku- kosulys išdrąskė gerklę... Vis tik matomai gripas, ne šiaip virusiukas...  unsure.gif  O planavau daugiau uždirbti sausį kad taupymui atsidėti... gruodį gavosi daugiau uždirbti, visos pietų pertraukos apmokėtos biggrin.gif


nesvaik, joks cia ne gripas... o kad prie viruso prisijunge bakterija, tai gali buti.
tempa gi ir savaite prie sio viruso laikytis gali, o kosulys man dar nepraejo irgi, tiek pasidare atkosimas ir nebedrasko gerkles smile.gif tau pradzioj bent kraujo tyrima padare?
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 13, 11:02)
nesvaik, joks cia ne gripas...


tai ir tu pritari, kad čia ne gripas? eina, sau huh.gif tai toliau reik gyvent ir bijot, nes gi dar gali susirgti.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 13, 12:20)
tai ir tu pritari, kad čia ne gripas? eina, sau huh.gif tai toliau reik gyvent ir bijot, nes gi dar gali susirgti.


nu tai eiga ne tokia, pradzia ne tokia. virusu gi dabar pilna, komplikaciju irgi, ligonines uzkistos... as tai tikiuosi, kad jau nebe unsure.gif
jei bijai, ko nesiskiepini? as irgi nesiskiepinu biggrin.gif
Atsakyti
ka manot apie "p2p skolinima"? Tam Pabirutes psl radau

https://www.finbee.lt/

https://gosavy.com/

dar trecias kazkoks lt yra bet visai maziukas saitas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 13 sausio 2017 - 11:40
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 13, 12:39)
ka manot apie "p2p skolinima"? Tam Pabirutes psl radau

https://www.finbee.lt/

https://gosavy.com/

dar trecias kazkoks lt yra bet visai maziukas saitas.


o ka galima galvoti perskaicius-
(Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 43.70%. blink.gif unsure.gif
apeit dideliu ratu...
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 13, 11:28)
nu tai eiga ne tokia, pradzia ne tokia. virusu gi dabar pilna, komplikaciju irgi, ligonines uzkistos... as tai tikiuosi, kad jau nebe unsure.gif
jei bijai, ko nesiskiepini? as irgi nesiskiepinu biggrin.gif


Skiepinimosi dar labiau bijau laugh.gif Bet kai taip per visus galus gąsdina: koks baisus šiųmetis gripas, tai paveikia gi smegeninę.
Jau kaip su tuo meningokoku man smegeninę paveikė - vaikis gi kai sirgo, tai visas naktis (kol galėjau) su prožiku laksčiau ir apžiūrinėjau.
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 13, 11:50)
o ka galima galvoti perskaicius-
(Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 43.70%. blink.gif  unsure.gif
apeit dideliu ratu...


neee, as ne apie tai kad is ten imt paskola, o apie tai kad per ten DUOT paskola- tipo inesi SAVO babkes, o jie skolina ir tie visi procentukai eina tau. Galima nuo 5 euru skolint blink.gif
Atsakyti