Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 01 11, 22:14)
Man kazkaip atrodo Druskininkai nuo visur netoli  unsure.gif Da i vawe lt tokia maza. Ten LABAI atsigaves mestukas, tikrai verta nuvykt, ir Snow Arena gi ten, ir funikulerius, ir krantine nerealiai sutvarkyta. Rojus  wub.gif Ir zmoniu tabunu dar nebus geguze. Mes balandi vaziuosim, mamos 70 svest. Karoche nuo saves rekomenduoju  wub.gif

Ikalbejai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KaipGyvenu @ 2017 01 12, 00:12)
Ikalbejai  biggrin.gif


wub.gif ne veltui as tave pirmu numeriu i followers irasiau 4u.gif 4u.gif

Juokauju. Tikrai verta i Dr, be xi-xi.
Atsakyti
Veluma> sveikinu su pozicijos paskelbimu 4u.gif


Lim> sekmes vairuojant 4u.gif

san> su gimtadieniu (praejusiu) happybday.gif

del kariuomenes. turiu du sunus. myliu be galo. bet manau bazinis apmokymas tikslingas. tikslas "Ginti tevyne" taip pat. tikiuosi niekada neteks to patirti. bet palaiminciau ( ju paciu sprendima, jei nores stoti i kova) . jei nores begti - darysiu viska, kad taip ir butu. cia ju gyvenimas - ne mano. mano: tureti stiprybes priimti ju sprendima.

del druskininku- birstono. isvykimas gerai. mielai palaikyciau <pagyvenusiai> kompanija (nes mano vyras irgi nesalinkas visko, kass trunka daugiau nei 2 dienas) bet bijau, kad pasikalbet man su ja noresis biggrin.gif
Atsakyti



http://investologija...nigus-taupymas/


gera nuoroda 4u.gif

tik neapsisprendziu: as vyras ar moteris biggrin.gif

<...>O. G Rakauskienės ir E. Biko atlikti tyrimai parodė, kad vyrų ir moterų taupymo priežastys yra skirtingos. Moterys taupo konkrečiam tikslui: būstui, automobiliui, televizoriui ir pan. Tuo tarpu vyrai konkretaus tikslo neturi. Jie taupo dėl pačio proceso, dėl pinigų, turto didinimo ir investicijų.<....>
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2017 01 12, 01:27)
http://investologija...nigus-taupymas/
gera nuoroda  4u.gif

tik neapsisprendziu: as vyras ar moteris  biggrin.gif

<...>O. G Rakauskienės ir E. Biko atlikti tyrimai parodė, kad vyrų ir moterų taupymo priežastys yra skirtingos. Moterys taupo konkrečiam tikslui: būstui, automobiliui, televizoriui ir pan. Tuo tarpu vyrai konkretaus tikslo neturi. Jie taupo dėl pačio proceso, dėl pinigų, turto didinimo ir investicijų.<....>


Na as tai aiskiai moteryte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 11, 22:38)
Paskaiciau siek tiek. Ypac straipsnio "taupymo dilema" vidurys puikiai aprase situacija siandienine, kad nereikia taupyti laimes suvokimo saskaita. Tai viskas atrodo liuks tada 😄


biggrin.gif Pabandyk pasidaryti finansinės asmenybės testą http://investologija...menybes-testas/
gal paaiškės, kad "Taupuko" lygiai 0 ir taupymas iš viso negresia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 01 11, 19:14)
Kažin gali vėjaraupiai būti kai keturi spuogai ant veido ir viskas?  unsure.gif

o kodel gi ne.
Man is viso mistika, kai kiti sako, kad vejaraupiai sunki liga. Visas sunkumas buvo, kad dukrai buvo spuogeliai toje vietoje (ir i tualeta einant skaudejo) ir vienas prie akies ( tai del infekcijos buvo baisu). O daugiau tai nesupratau, kuriu velniu ta vaikai reikia izoliuoti ir neleisti i darzeli ( vejaurapius is tenais parsinese).

siaip vichy man tikrai nebuvo salta - va kas nepatiko, tai kad nera kur atvesti. T.y. tik iejus i vidu ( na prie kasu ir virsutiniu drabuziu rubines) jau yra karsta. Tai vasara gal ir nieko, bet ziema labai jau staigus temperaturinis skirtumas.
o del kitko Mergionai pritariu - tikrai susitvarke ir isgrazeja druskininkai.
Atsakyti
Mergiona, sujuokinai biggrin.gif
Man iki Vilniaus virs 300km, o ka jau Druskininkai. Nebent tau 350km niekis nuvaziuot pasipliuskenimui 😊
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2017 01 12, 13:23)

Man is viso mistika, kai kiti sako, kad vejaraupiai sunki liga. Visas sunkumas buvo, kad dukrai buvo spuogeliai toje vietoje (ir i tualeta einant skaudejo) ir vienas prie akies ( tai del infekcijos buvo baisu). O daugiau tai nesupratau, kuriu velniu ta vaikai reikia izoliuoti ir neleisti i darzeli ( vejaurapius is tenais parsinese).


Aš labai pykau ant darželio auklėtojos, kad man atvedus vaiką, nepasakė, kad darže vėjaraupių karantinas. Būčiau iškart ir išėjus su vaiku. Mums buvo ne tas žodis kaip sunkiai. Vaikams ne spuogelius tepliojau, o su vatos tamponu tepiau ištisai- sveikos vietos ant odos nebuvo. Tempa apie 40+,mažoji išgulėjo lovoje dvi savaites, paskui susirgo didžioji (antrokė buvo jau), jai buvo dar blogiau, + pūlingos komplikacijos ir 10 dienų antibų, mano hiperaktyvas nepakeldama galvos apie tris savaites paslika išgulėjo, ant odos sveikos vietos irgi nebuvo, ir + dar tos visos pūslės pasidarė pūlingos (gydytoja sakė, kad vidaus organuose tas pats). + visam gyvenimui likę randai. Pirkom contatubex, tepėm- nelabai padėjo. Dar reikėjo eiti į mokyklą aiškintis, nes vyresniąją vaikai buvo užpjovę su patyčiom dėl randuoto veido po ligos. Tai man mistika, kai kiti sako, kad tai lengva liga smile.gif Būčiau žinojusi- tikrai būčiau skiepijusi panas nuo šito brudo, kad ir kaip nebuvo už ką tada. Kažkaip buvau pamiršusi, kaip pati vaikystėje sirgau ir kad irgi turiu pilna likusių randų ant kūno.
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2017 01 12, 11:28)
Mergiona, sujuokinai  biggrin.gif
Man iki Vilniaus virs 300km, o ka jau Druskininkai. Nebent tau 350km niekis nuvaziuot pasipliuskenimui 😊

Jo, man irgi kazkiek daug gaunas biggrin.gif ir maniskis diedas del pasipliuskenimo tikrai nevaziuos, reik visa programa pilna sugalvot 2 dienom. O tada vakarui reiketu babos, kad su vaiku pabutu rolleyes.gif tai kaina auga. Nu kaip nors ka nors sugalvosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaipGyvenu: 12 sausio 2017 - 15:16
QUOTE(KaipGyvenu @ 2017 01 12, 15:11)
Jo, man irgi kazkiek daug gaunas biggrin.gif ir maniskis diedas del pasipliuskenimo tikrai nevaziuos, reik visa programa pilna sugalvot 2 dienom. O tada vakarui reiketu babos, kad su vaiku pabutu  rolleyes.gif tai kaina auga. Nu kaip nors ka nors sugalvosiu.

Mums Latvija arciau gaunasi. Ryga taip pat. Vaziuojam ten pramogaut.
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2017 01 12, 12:28)
Mergiona, sujuokinai  biggrin.gif
Man iki Vilniaus virs 300km, o ka jau Druskininkai. Nebent tau 350km niekis nuvaziuot pasipliuskenimui 😊


Niu man tai fignia tiek nuvaziuot del pasipliuskenimo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2017 01 12, 14:37)
Aš labai pykau ant darželio auklėtojos, kad man atvedus vaiką, nepasakė, kad darže vėjaraupių karantinas. Būčiau iškart ir išėjus su vaiku. 


Ir kur butum ejus? I menuli emigravus? As irgi ziauriai sunkiai sirgau na o ka daryt? Suaugusiam gyvybei pavojinga visi pazistami kas suauge sirgo ligonine ir tikrai viena koja grabe. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Romy @ 2017 01 12, 16:54)
Mums Latvija arciau gaunasi. Ryga taip pat. Vaziuojam ten pramogaut.


Livu geriau nei Vichy ax.gif
Atsakyti