Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(pagyvenus @ 2017 01 11, 13:32)
Įtikinai  4u.gif  Nereikia man tos sanatorijos  biggrin.gif


biggrin.gif 4u.gif 4u.gif (jamk sutaupytus 177 ir is ju ka mielo nusipirk ir ilgalaikio wub.gif )
Atsakyti
Mergiona, temos nebebus rakinamos, nebent temos kurejas paprasytu admino uzdaryt tema.

Gryzom is darzo. Vaikas 40min be manes smirinejo. Kazkaip sirdies suspaude, kad kukulis jau I visuomene iseina 😢
Juk nesenai pagimdziau..
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2017 01 11, 13:28)

Gryzom is darzo. Vaikas 40min be manes smirinejo. Kazkaip sirdies suspaude, kad kukulis jau I visuomene iseina 😢
Juk  nesenai pagimdziau..

biggrin.gif kaip juokingai susiskaite, pypliukas i visuomene smile.gif pala jam dabar metai ir 2 men ane?
As va tik dabar supratau, kad jau maniske galetu i darza eit, isleisciausneskaudancia sirdim, bo jau protinga visai (2,5+). O bet taciau kai pasirinkimo ner, tai eis nuo 3 ir tiek.

o tai temos tada bus labai labai dideles, su simtais puslapiu? unsure.gif
Atsakyti
Kaip gyvenu, 13 menesiu kukuliui.

Nu kaip suprantu temos iki begalybes tesis.
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2017 01 11, 15:34)
Nu kaip suprantu temos iki begalybes tesis.


eeeee unsure.gif tai reikia bent pavadinima pakeist... smagu bus kokiais 2020 plepet temoje "2016 i pabaiga"
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 11, 14:35)
biggrin.gif  4u.gif  4u.gif (jamk sutaupytus 177 ir is ju ka mielo nusipirk ir ilgalaikio  wub.gif )


Nespėsiu pajamt unsure.gif Pas mane namuose aš taupau, o visi kiti leidžia tai, ką aš sutaupau biggrin.gif Taupymas, kai gyvenimas neverčia, jiems neįdomus.
Greičiausiai savaitgalį visi keturi (arba jie trys be manęs) važiuosim į Druskininkų akvaparką. Man tik užsiminus apie sanatoriją buvo šita alternatyva pasiūlyta ax.gif Tai bus gerai, jei į 170 sutilpsim.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 01 11, 17:31)
Nespėsiu pajamt  unsure.gif Pas mane namuose aš taupau, o visi kiti leidžia tai, ką aš sutaupau biggrin.gif  Taupymas, kai gyvenimas neverčia, jiems neįdomus.
Greičiausiai savaitgalį visi keturi (arba jie trys be manęs) važiuosim į Druskininkų akvaparką. Man tik užsiminus apie sanatoriją buvo šita alternatyva pasiūlyta  ax.gif Tai bus gerai, jei į 170 sutilpsim.


sutaupet biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 11, 18:32)
sutaupet  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Aga bigsmile.gif
O prie to dar gausiu ir visus "nakvojimo namuose" privalumus, kuriuos Eufemija minėjo - ryte visiems suruošti pusryčius, grįžus sumesti ir po to išdžiaustyti skalbinius, paruošti vakarienę, sutvarkyti indus po jos ir išsimiegoti savo lovoje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 01 11, 17:38)
Aga  bigsmile.gif
O prie to dar gausiu ir visus "nakvojimo namuose" privalumus, kuriuos Eufemija minėjo - ryte visiems suruošti pusryčius, grįžus sumesti ir po to išdžiaustyti skalbinius, paruošti vakarienę, sutvarkyti indus po jos ir išsimiegoti savo lovoje  wub.gif

Oi ne, aš apie pusryčių ruošimč ir skalbimą nieko nesakiau unsure.gif

Kažin gali vėjaraupiai būti kai keturi spuogai ant veido ir viskas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 01 11, 17:14)

Kažin gali vėjaraupiai būti kai keturi spuogai ant veido ir viskas?  unsure.gif

esu skaicius, kad gali, tik nepamenu saltinio unsure.gif

del akvaparpu, tai kuris LT geriausias 3meciams? rolleyes.gif kazkokie varlinykai kur ten geriausi?
Atsakyti
QUOTE(KaipGyvenu @ 2017 01 11, 18:36)
del akvaparpu, tai kuris LT geriausias 3meciams?  rolleyes.gif kazkokie varlinykai kur ten geriausi?


ziema Druskininkai. Vasara- visur. Mes nuo keliu men lankem Vichy reguliariai.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 01 11, 19:14)
Oi ne, aš apie pusryčių ruošimč ir skalbimą nieko nesakiau  unsure.gif

Kažin gali vėjaraupiai būti kai keturi spuogai ant veido ir viskas?  unsure.gif

Čia pagal nutylėjimą priedas prie nakvynės savo lovoje biggrin.gif

Bendradarbis pasakojo, kad dukrai irgi keli spuogai, lyg ir vėjaraupiai, kažkokį tyrimą paėmė. Jei aktualu ryt galiu paklausinėti.
Atsakyti