Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Veluma sveikinimai, saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Limo kaip vairuoti sekasi?

ketvirtadieni jau i darba, ruosiuosi moraliskai, kyla minciu nebedirbt rolleyes.gif
Atsakyti
Koks puslapis??? blink.gif 51???

JustDi, mano mintis skaitai... va, sutvarkiau, islyginau, atsiguliau... noreciau but namu seiminimke, beda tik babkiu kur gaut verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 01 10, 22:56)
Kada ir kur atostogausi? Aš motyvuoju save į sanatoriją Birštone važiuoti. Su MB tikrai važiuočiau. Bet jis kategoriškai prieš. Su kažkuo kitu nelabai noriu - bendravimo nenoriu, o MB vienintelis žmogus su kuriuo jaukiai jaučiuosi tylėdama nors ir visą parą  smile.gif O važiavimui vienai priešinasi mano "skriaginė" pusė, dėl priemokas gyvenant kambaryje vienam žmogui.

LT kurgi daugiau biggrin.gif Perverciau ir as visokias Betas del visokiu Druskininku ir panasiu, o tai 100 metu niekur nebuvus, bet nzn kur ir ko noriu. Labai jau toli ta puse, gal kokie Anyksciai ar Trakai but geriau. Arba keliu dienu Vilniuj, nzn jau kokie 6 metai nebuvus, tik oro uostas ir viskas. Akropolio pasiilgau biggrin.gif Vaikas jau drasiai iskestu ir keliones arba su kokia baba paliktas nepriestarautu. Tereik tik dieda itikint, kad reik, bo ir man su juo but geriausia.
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2017 01 10, 23:05)

Limo kaip vairuoti sekasi?



Toli nebuvau. Per kamscius nebuvau. Kur ir kada buvau, tai normaliai. Nestresuoju kazkaip. Kitaip nebus - vistiek vaziuoti reiks, tai ir nera ko panikuoti. Kita savaitgali bandysiu link naujo darbo pavaziuot - su marsrutu apsipazint ir vaikus drugeliu fermon nuvezti. Tada paklausk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 11, 00:04)
E... o ka ten veikt? Kodel butent Birstonas?


procedūrintis, valgyt, gulėt ir niekuo nesirūpint.
Dar būdavo kalnas slidinėjimui.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 11, 01:04)
E... o ka ten veikt? Kodel butent Birstonas?

Man Birštonas arčiausia, kažkur pusvalandis automobiliu.
Kaip teisingai pastebėjo san - esmė yra "niekuo nesirūpint", jokios privalomos darbinės ar buitinės veiklos. Padauginus gal ir nekas, bet 3-5 dienom būtų gera atgaiva wub.gif

QUOTE(san @ 2017 01 11, 08:54)
procedūrintis, valgyt, gulėt ir niekuo nesirūpint.
Dar būdavo kalnas slidinėjimui.


Aha, yra kalnas, bet man slidinėjimo nereikia. Užteks procedūrų, pirties/baseinų, pasivaikščiojimų ir knygos/interneto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagyvenus: 11 sausio 2017 - 10:34
QUOTE(pagyvenus @ 2017 01 11, 10:32)
Man Birštonas arčiausia, kažkur pusvalandis automobiliu.
Kaip teisingai pastebėjo san - esmė yra "niekuo nesirūpint", jokios privalomos darbinės ar buitinės veiklos. Padauginus gal ir nekas, bet 3-5 dienom būtų gera atgaiva wub.gif 
Aha, yra kalnas, bet man slidinėjimo nereikia. Užteks procedūrų, pirties/baseinų, pasivaikščiojimų ir knygos/interneto.

Tai galima nakvot namie, išsipirkt tik procedūras, pigiau bus, jei tik pusvalandis kelio.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 01 11, 11:19)
Tai galima nakvot namie, išsipirkt tik procedūras, pigiau bus, jei tik pusvalandis kelio.


Tai kur poilsis???
parvarai po procedūrų namo, ruoši maistą šeimai, kuopi namus, visą šeimą vadybini ir logistini. Tai kur tas poilsis???!!!
Taigi esmė yra: guli ant sopkės ir kepti karveliai patys į burną skrenda.

O procedūrų gali išsireikalauti tiesiog poliklinikoj, jei reikia.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 11, 11:27)
Tai kur poilsis???
parvarai po procedūrų namo, ruoši maistą šeimai, kuopi namus, visą šeimą vadybini ir logistini. Tai kur tas poilsis???!!!
Taigi esmė yra: guli ant sopkės ir kepti karveliai patys į burną skrenda.

O procedūrų gali išsireikalauti tiesiog poliklinikoj, jei reikia.


Kaip tai kur poilsis? Išsimiegi savo lovoj, nuvarai į Birštoną, pereini procedūras, pavalgai pietus, pasivaikštai gamtoje, vakare grįžti. Nebent vakarai Birštone yra kažkas tokio ko negalima praleisti unsure.gif poliklinikoj tiek vienu metu procedūrų neišsireikalausi ir nuotaika ne ta.
Atsakyti
šiuo metu birštonui akcijų yra labai įvairių noriunoriu

Kainos prasme, aš žiūriu 4 dienas su procedūroms, 3 kartus maitinimu ir nakvyne - žmogui 177 eur
4 dienos

Jeigu imant toj pačioj tulpėj tik procedūras vienai dienai, be maitinimo ir nakvynės - 28 EUR dienos procduros

177/4-28=16,25 EUR už 3 maitinimus, nakvynę ir neribotą laiką vakarais pirtyje bei baseine kaip ir normali kaina.


Atsakyti
bet kaip kainos keiciasi ir kaip mes adaptuojames... 600litu uz 4 dienas VIENAM blink.gif o 177 na visai nieko skamba... "su maitinimu gi"
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 11, 14:09)
bet kaip kainos keiciasi ir kaip mes adaptuojames... 600litu uz 4 dienas VIENAM blink.gif o 177 na visai nieko skamba... "su maitinimu gi"


Įtikinai 4u.gif Nereikia man tos sanatorijos biggrin.gif
Atsakyti