Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(*Pabirutė* @ 2017 01 10, 08:48)
Ar kuri nors vadinat pinigus pinigeliais?


vadinu babkėm.
Atsakyti
QUOTE(*Pabirutė* @ 2017 01 10, 07:48)
Ar kuri nors vadinat pinigus pinigeliais?

biggrin.gif ILZES itaka? ;)
Atsakyti
Paskutines karstos namo naujienos! Gristu namo..radiatoriai atsoke nuo sienu..pecius verda.. su tikimybe sprogti. Man panikos ataka. Super. Viskas baiges gerai..baisu pagalvot kaip galejo buti su maziau sekmes. Galejo sprogt pecius ir sudegti namas. Galejo neatlaikyt radiatoriai ir uzpilti visa antra auksta..galejo sprogt grindininio sildymo vamzdelis ir tektu lupt puse grindu..
Papildyta:
QUOTE(Realesne @ 2017 01 10, 11:23)
biggrin.gif  ILZES itaka? ;)

Matyt. Nepamenu autores.
Istrigo. Anyta taip vadina. Bet kadangi yra pasikelus ozku ozka tai nepripazista ir dievagojas, kad ne
Atsakyti
Nuo 2019 visus sauks i kariomene?! blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 10 sausio 2017 - 13:57
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 10, 12:53)
Nuo 2019 visus sauks i kariomene?!  blink.gif

Aga, girdejau online ir as. Mano dickiui kaip tik bus-is mokyklines i kariuomenes uniforma 😂
Atsakyti
O jei įstos studijuot, vis tiek ims?
Atsakyti
As galvoju, kad gerai. Nieko negirdejau, bet bernam tik i nauda. Ar ir mergas ims?

Linkejimai is Bucharesto smile.gif, siandien priimu sveikinimus, oficialiai announcment'as isejo apie mano nauja pozicija smile.gif ant viso pasaulio smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 10, 15:16)
As galvoju, kad gerai. Nieko negirdejau, bet bernam tik i nauda. Ar ir mergas ims?

Linkejimai is Bucharesto smile.gif, siandien priimu sveikinimus, oficialiai announcment'as isejo apie mano nauja pozicija smile.gif ant viso pasaulio smile.gif.

biggrin.gif sveikinimai!

Nea, apie bernus tegirdejau. Kol kas tik planai. As irgi uz, nors maziuko gaila bus biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyrui irgi vaiko gaila smile.gif

Aciu uz sveikinimus!
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 10, 16:16)

Linkejimai is Bucharesto smile.gif, siandien priimu sveikinimus, oficialiai announcment'as isejo apie mano nauja pozicija smile.gif ant viso pasaulio smile.gif.

Sveikinu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 10, 12:53)
Nuo 2019 visus sauks i kariomene?!  blink.gif

Kuria prasme? Istojusius, sergancius ir mergiotes?

Veluma, kaip cool! biggrin.gif
Atsakyti
Veluma, sveikinimai!!! wub.gif Nado obmyt' bigsmile.gif

Del kariuomenes- man kosmaras ir klaikuma. As negaliu suprast kaip galima i tai ziuret kaip i "disciplina" ar "gyvenimiska patirti". Istodamas i kariuomene patvirtini savo pasirengima gavus isakyma NUZUDYTI ZMOGU. Ir gyvent su tuo. O paskui, kai daznai buna- po 20 metu paaiskes kad ne to klausei ir ne i ta puse saudyt reikejo. Ir ni nada kad tai "tik teorija". Prie to tanko, kuris prie boksto sausio 13 kazka suvazinejo vairo (ar kas ten tanke) buvo toks pat 18kinis sauktinis!!! NI ZA CHTO!!! Cia kaip jei jau tapai gydytoju- turi buti pasiruoses visur ir visada, negali sakyt "o gal niekad ir neprireiks gelbet, kas ten as? apylinkes terapeutas!" bet niekada nezinai... kariuomene pasirinkimas DAUG rimtesnei nei "9 menesiai gyvenimo praleisti kitaip", niekad nzn kas per tos menesius atsitiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 10 sausio 2017 - 16:40