Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(denaxa @ 2017 01 09, 17:20)

Ne smile.gif Man 4 per aukštai, dabar gyvenu antram, jau 3 būtų per aukštai smile.gif Prarandi sąlytį su žeme smile.gif

O kaip salytis su dangum? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pabirutė* @ 2017 01 09, 17:25)
O kaip salytis su dangum?  bigsmile.gif

Nelabai biggrin.gif Tiksliau, labai su vienintele sąlyga- kai subinė tvirtai ant žemės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pabirutė* @ 2017 01 09, 16:25)
O kaip salytis su dangum?  bigsmile.gif


as treciam stradalinu, galvojau priprasiu- nea verysad.gif noriu kokio 8to minimum.
Atsakyti
Vėjaraupiai vėjaraupiai vėjaraupiai namuos biggrin.gif smile.gif verysad.gif mano sėdejimas namie prailgėja iki nnn laiko... apskritai per šiuos metus realiai tik mėnesį mažas lamkė daržą. Net ištisą mėnesį... seniai seniai kažkada rudenį... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 01 09, 18:55)
verysad.gif  mano sėdejimas namie prailgėja iki nnn laiko... apskritai per šiuos metus realiai tik mėnesį mažas lamkė daržą. Net ištisą mėnesį... seniai seniai kažkada rudenį... unsure.gif

4u.gif man tai mistika, kad gali but kitaip, ty vaika i darza nuo kokiu metu, o pati sau ramiai dirbi biggrin.gif Toks jau tas mamos darbas.


Po Mergionos vasaros planu paskaitymo liepiau diedui darbe tvarkytis atostogas. Gavo 2 sav ir jau nusipirkom bilietus i LT bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(KaipGyvenu @ 2017 01 09, 20:40)
Po Mergionos vasaros planu paskaitymo liepiau diedui darbe tvarkytis atostogas. Gavo 2 sav ir jau nusipirkom bilietus i LT  bigsmile.gif


valio, turiu pirma savo "blogo" follower wub.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Eufemija @ 2017 01 09, 19:55)
Vėjaraupiai vėjaraupiai vėjaraupiai namuos  biggrin.gif  smile.gif 


maniskiai nesirgo unsure.gif nei vienas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 09, 19:46)
valio, turiu pirma savo "blogo" follower  wub.gif  biggrin.gif


nebent rasysi trumpais sakiniais ir daug graziu foto desi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 09, 17:49)
as treciam stradalinu, galvojau priprasiu- nea verysad.gif noriu kokio 8to minimum.


Afiget, aš 8 prie lango jau bijočau prieiti biggrin.gif Klaikiai bijau aukščio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(KaipGyvenu @ 2017 01 09, 20:40)
4u.gif man tai mistika, kad gali but kitaip, ty vaika i darza nuo kokiu metu, o pati sau ramiai dirbi biggrin.gif Toks jau tas mamos darbas.
Po Mergionos vasaros planu paskaitymo liepiau diedui darbe tvarkytis atostogas. Gavo 2 sav ir jau nusipirkom bilietus i LT  bigsmile.gif

Nu visko būna, bet tiek ligų tikrai daug. Nuo vieno viruso ant kito unsure.gif dbr vėjaraupiai iš viso numuš imunitetą, labai jie moka susilpnint organizmą. Galvoju, gal virusų baigtinis skaičius, gal nebeliks kuo sirgt greitai biggrin.gif nes nu taip iš eilės ala rotas, gripas, gerklės virusas, ką dar begalima išgalvoti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(KaipGyvenu @ 2017 01 09, 21:00)
nebent rasysi trumpais sakiniais ir daug graziu foto desi biggrin.gif


neee, as zodi "follower" tiesiogiai suprantu- ne tas kuris kazka inete skaito, bet vat- ima ir suplanuoja atostogas bigsmile.gif ne "seka puslapi/ bloga" bet "seka pavyzdziu" yahoo.gif
Atsakyti
Ar kuri nors vadinat pinigus pinigeliais?
Atsakyti
QUOTE(*Pabirutė* @ 2017 01 10, 07:48)
Ar kuri nors vadinat pinigus pinigeliais?

Ne. Nieko nevadinu taip, nebent vaikui ka sakau apie mazus daiktus, bet niekada apie pinigus ir jokiu kitus daiktus kalbant su suaugusiais.
Atsakyti