Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(*Pabirutė* @ 2017 01 09, 13:55)
NT kainos uzkilusios labai. Visokias baidykles uz didelius pinigus pardavineja, tarkim ala "buta" 8 kv m. uz 12 000 Eur


o kodel taip, a? Per pora men!!! Kas nutiko?

Perkunkiemyje yra neblogu namu (ta prasme namai visi vienodi, bet su vaizdu, as "pirmos linijos" vadinu). Uz BIGo- ten liudniau, bet ir ten man atrodo yra su vaizdu neblogu.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 09, 14:58)
o kodel taip, a? Per pora men!!! Kas nutiko?

Perkunkiemyje yra neblogu namu (ta prasme namai visi vienodi, bet su vaizdu, as "pirmos linijos" vadinu). Uz BIGo- ten liudniau, bet ir ten man atrodo yra su vaizdu neblogu.

Taip. Tikrai yra ir baisiu, bet yra ir geru. Ir daug. Daznai zmones tik "uzsisede" ant Perkunkiemio. O senu statybu, tai ka kitaip? Juk tai Sostine!! Cia bet kokia skyle kainuoja... Net nzn kodel.

Greitu metu atsilaisvins butas - prasau uzvaziuoti paziureti, kaip ten smagu biggrin.gif kol as sveisiu ji biggrin.gif Beje, as jautri..man sunku eiti i senus namus su prastai senoviniais liftais..jautri kvapams ir namu energetikai. Tai manim galima pasitiketi 4u.gif
Papildyta:
Prisiminiau viena is priezasciu atsitraukimo nuo SM..darbai vos juda...

Mergiona, rastum laiko man (ir ne tik), jei kokia savaite ignorimtum SM. Patikek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pabirutė*: 09 sausio 2017 - 14:09
Pabirute, as gi dirbu prie kompo. O kai as dirbu "ne prie kompo" tai iki 20:30 dauguma dienu. (na kur ten dauguma, visas ax.gif sest iskaitant) Penkt iki 18:30. Galim penkt susitinkt, kokia 19:30-20 val atsivilkciau i sutarta vieta. ax.gif
Papildyta:
Sita, tu man parasyk kai buta sveisi, man gi prie pat, palaikyciau kompanija. Kita sav du vakarus vienas darbas slidineja, tai bus kiek daugiau laiko bigsmile.gif (as jau ir be vaiku galiu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 09 sausio 2017 - 14:32
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 09, 15:32)
Pabirute, as gi dirbu prie kompo. O kai as dirbu "ne prie kompo" tai iki 20:30 dauguma dienu. (na kur ten dauguma, visas  ax.gif  sest iskaitant) Penkt iki 18:30. Galim penkt susitinkt, kokia 19:30-20 val atsivilkciau i sutarta vieta.  ax.gif

Ane? O gal, mergos? As uz sausio 20. Man lb tiktu.
Atsakyti
QUOTE(*Pabirutė* @ 2017 01 09, 14:39)
Ane? O gal, mergos? As uz sausio 20. Man lb tiktu.


daFFFFaj, as keturiom kanopom UZ bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pabirutė* @ 2017 01 09, 14:39)
Ane? O gal, mergos? As uz sausio 20. Man lb tiktu.


Nuuu gaaal, iš anksto nieko negaliu pasakyt, bet kol kas: gal...
Atsakyti
Beje, del tu "stebuklingu" NT variantu. Reiktu buti atsargiems..nes yra nemenka tikimybe, kad tai sukciu masalas. Schema tokia..imeta labai patrauklia buto kaina..leki, stveri...savininko nematai, o tik padirbta igaliojima. Palieki visas uzsisvaiges uzstata. Dabar labai populiaru duoti uzstata be notaro :O Jokiu budu to nedarykit, jei esate pirkejos. Ir... sudie pinigeliai. Ir tokia patikima trodziusi jauna mamyte su vaikiukais slaiziojanciais po asla dingsta ir ner galu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pabirutė*: 09 sausio 2017 - 15:39
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 09, 14:58)
o kodel taip, a? Per pora men!!! Kas nutiko?

Perkunkiemyje yra neblogu namu (ta prasme namai visi vienodi, bet su vaizdu, as "pirmos linijos" vadinu). Uz BIGo- ten liudniau, bet ir ten man atrodo yra su vaizdu neblogu.


Namai ten gal ir neblogi, bet kokia aplinka... blink.gif Skruzdėlynas ten, mes taip ir vadiname tą vietą... Man asmeniškai geriau jau senos statybos gyventi unsure.gif Man aplamai būtų sudėtinga gyventi name, kur iš visų pusių kiti namai- labai slegia tas mūras. dabar kur gyvenu konkrečiai aplink mano butą visai nėra kitų namų, miškas aplink ir po virtuvės langu stovėjimo aikštelė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 09, 17:03)
Namai ten gal ir neblogi, bet kokia aplinka... blink.gif  Skruzdėlynas ten, mes taip ir vadiname tą vietą... Man asmeniškai geriau jau senos statybos gyventi  unsure.gif Man aplamai būtų sudėtinga gyventi name, kur iš visų pusių kiti namai- labai slegia tas mūras. dabar kur gyvenu konkrečiai aplink mano butą visai nėra kitų namų, miškas aplink ir po virtuvės langu stovėjimo aikštelė smile.gif

Taip kaip tavo namas geroj vietoj, taip ir Perkunkiemyje tokiu yra. Neabsoliutinkim ir nenurasykim viso kvartalo. O VLN senos statybos nezinai skruzdelynu? As tai zinau..
Atsakyti
QUOTE(*Pabirutė* @ 2017 01 09, 12:24)
Ir tikiu, kad nuosirdziai
Papildyta:

Jei tu impregnuosi ir t.t., tai jau nebus papigiai tvora..o bus eiline. O skirtumas kas susuks yra tas, kad tu kaip ten bebutu jegu turi maziau, nei vyrukas. Vienai nepavyks ir laikyt, ir sukt.


Tai kad nereikia ten jėgos... įrankiai juk yra, ne rankomis juk sukioti... blink.gif O aš su įrankiais moku apsieiti. Dėl impregnavimo- medžiagos nėra brangios, daugiausiai kainuoja būtent darbas. jei man samdytis kažką tvorai tverti, tai bendroj sumoj atsistotų apie 3 tūkst. Nu biškį per daug smile.gif Čia segmentinė. Net mano kaimynei pasirodė per daug, ir ji tos minties atsisakė biggrin.gif Dar variantas- gyvatvorė, bet ją reikia karpyti, tai geriau tvora. Tvoros mes gal ir visai nedarytume kaip tokios tarp savęs, bet juk norėsis gal ir gyvūnų kokių turėti ir pan., tai būtų geriau, kad tokie daiktai neblūdytų po kaimynų teritorijas biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(*Pabirutė* @ 2017 01 09, 17:10)
Taip kaip tavo namas geroj vietoj, taip ir Perkunkiemyje tokiu yra. Neabsoliutinkim ir nenurasykim viso kvartalo. O VLN senos statybos nezinai skruzdelynu? As tai zinau..


Žinau. Bet esmė ta, kad asmeniškai aš negaliu tokiose vietose gyventi.

Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 09, 13:18)
Pazistu moteri savom rankom pasistaciusia RASTINE troba. Matiekos mokytoja, skaiciavo, brieziunius braize, svorius kazkaip kabindavo- karoche viena pati rastus uzkeldavo. Neisivaizduoju kaip. Bet padare. Toliau nzn- gyvena-negyvena.

Su gerve smile.gif Paprasta, ir jėgos kažkokios ypatingos nereikia, reikia tik žinių smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Pabirutė* @ 2017 01 09, 14:55)
NT kainos uzkilusios labai. Visokias baidykles uz didelius pinigus pardavineja, tarkim ala "buta" 8 kv m. uz 12 000 Eur
Papildyta:
As nzn kokiose pilyse jus, ponios, gyvenat.. smile.gif bet tarkim Giruliu g. (Perkunkiemis) labai yra neblogai gyventi. Butai nauji, langai dideli, erdvus, kokybiski. Balkonai puikus. Mano langas eina i dabartini aplinkeli. Erdve....O beveik 10 metu vaizdas isvis buvo i laukus begalinius...Kas cia gali pasigirti tokiu vaizdu i tolius? Arba ziuri i kaimyno toleta arba i gatve.  Laiptines svarios, tvarkingos, sviesios, liftai puikus. Rusiai sausi, nauji. Komunaliniai nedideli. Ekonominti gali..Zmones jauni, kaimyniski. Kameros veikia. FB susikure savo kaiminystes puslapiuka..issisprendzia visus nesusipratimus. Randa rukalius metancius nuorukas, zmones,kurie myzina ir sikina nevietoj sunis, atiduoda senus vaiku zaislus, skolina parkavimo vietas.. Namas priziurimas. Paskambinau prieziurai ir meistras po 2 val atvyko. Parkavimo vieta, aisku, butina tureti. O siaip...ner ko varyt. Miela, gera, lengva uzeiti ir gyventi.
Tai nzn kokia jusu patirtis ir kurioj Perkunkiemio vietoj, bet greiciausiai tai tik tas baisus uzsiciklinimas...Tik ne Perkunkiemis! Su tiesa nlb ka bendro turintis.


ten jei tie namai kur kraštiniai stovi- tai taip, tie tai faini visai, aš kažkada kulniudama darban į Skalvių žiedą dar pavydžiai nužiūrinėdavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 09, 17:13)
Tai kad nereikia ten jėgos... įrankiai juk yra, ne rankomis juk sukioti...  blink.gif  O aš su įrankiais moku apsieiti. Dėl impregnavimo- medžiagos nėra brangios, daugiausiai kainuoja būtent darbas. jei man samdytis kažką tvorai tverti, tai bendroj sumoj atsistotų apie 3 tūkst. Nu biškį per daug smile.gif Čia segmentinė. Net mano kaimynei pasirodė per daug, ir ji tos minties atsisakė biggrin.gif Dar variantas- gyvatvorė, bet ją reikia karpyti, tai geriau tvora. Tvoros mes gal ir visai nedarytume kaip tokios tarp savęs, bet juk norėsis gal ir gyvūnų kokių turėti ir pan., tai būtų geriau, kad tokie daiktai neblūdytų po kaimynų teritorijas biggrin.gif
Papildyta:
Žinau. Bet esmė ta, kad asmeniškai aš negaliu tokiose vietose gyventi.

Papildyta:

Su gerve smile.gif Paprasta, ir jėgos kažkokios ypatingos nereikia, reikia tik žinių smile.gif

Nk nesupratau. Kalbejai apie medine tvora, ne? Pigia.

Negaletum gyventi kokiam 4am aukste su vaizdu i tolius..pievas, miskelius?

P.S. Jau atsakei. Aisku
as tik norejau paakcentuoti, kad nereiktu absoliutinti is esmes NIEKO. Vienkiemyje ar dvikiemyje ar vidury misku nera viskas tobula, lengva ir nuostabu, o "Perkunkiemiuose" tik lizdai ir skruzdelynai. Pasaulis ivairus ir lankstus zmones faktas, kad lengviau gyvena. ir laimingiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pabirutė*: 09 sausio 2017 - 16:21
QUOTE(*Pabirutė* @ 2017 01 09, 17:18)
Nk nesupratau. Kalbejai apie medine tvora, ne? Pigia.

Negaletum gyventi kokiam 4am aukste su vaizdu i tolius..pievas, miskelius?

P.S. Jau atsakei. Aisku


Taip smile.gif Tik tokia kaina buvo paskaičiuota segmentinei be pamato smile.gif

Ne smile.gif Man 4 per aukštai, dabar gyvenu antram, jau 3 būtų per aukštai smile.gif Prarandi sąlytį su žeme smile.gif
Atsakyti