Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Mergiona, as siulydama kelioniu bloga turejau minty tavo nuotykius, kaip tu lygioj vietoj gebi isipainiot i kuriozus smile.gif, nes tu tokiu -kur ka uz kiek rast -kruva, neidomu skaityt:). O tavo bulgariski masinu remontai ir co visai smagus smile.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

QUOTE(denaxa @ 2017 01 08, 19:34)
Ne plėšikai biggrin.gif Ir tikrai nebus pigiau, o kainuos dar brangiau, vien mašiną nusamdyt, kur jie patys vežasi. Tu bent įsivaizduoji, kiek kainuoja atvežimas? Čia juk negabaritas, vežama su spec. technika, reikia visokių spec. leidimų. O dar ką reiškia privežti prie vietos kaimo šunkeliu, kuriuo palijus aš su lengva nepravažiuoju. Į namelio kainą įeina ir pristatymas į vietą. Tą atndartinį gali už 4 maždaug kavalkus nusipirkti, tik tie pagerinti ten tiek kainuoja. Bet anuos sakė daug geriau perka, todėl anas žmogus vešis brangesnius ir pigienomis nebeužsiims.


Aisku, tau geriau zinot smile.gif Turbut daugybe lietuviu, kurie susiorganizuoja nameliu parvezima artimiesiems, daro klaida. Bet, tavo namas, tavo pinigai, tavo noras isbandyti ivairias galimybes arba ne. Beje, leidimu jokiu tikrai nereikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 09, 09:46)
Mergiona, as siulydama kelioniu bloga turejau minty tavo nuotykius, kaip tu lygioj vietoj gebi isipainiot i kuriozus smile.gif, nes tu tokiu -kur ka uz kiek rast -kruva, neidomu skaityt:). O tavo bulgariski masinu remontai ir co visai smagus smile.gif


as supratau 4u.gif bet kalba buvo ne apie bloga del blogo, bet apie bloga del pinigu- blogai uzdirba is google reklamos- bet kad kazka rimciau uzdirbt lb dideli traffic'a reikia turet- tada tik angliskai rasyt ar apsimest ruse ir tipo rasyt stilium "nashi tam". Arba geresnis (na man aktualesnis) budas- kai blogas populiaresnis, turi tiksline auditorija- tarkim tokios pat seimos su vaikais kurie ne tik pazvengia bet ir keliauja aprasytu marsrutu ar panaudoja info- tada rasai i norima viesbuti- "va, as tokia tokia, va mano blogas, va, duokit mums nuolaida o mes jus isreklamuosim"- cia tokie labiau gyvi pinigai.

P.S. likimas tave isgirdo (juokauju, neriimk rimtai 4u.gif ). Pirma entry galiu rasyt jau dbr, tik biski po nakties pramogu kvapa atgausiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 09 sausio 2017 - 10:52
Trukt uz vadziu ir vel is pradziu. Vel gyvenimas name vs bute..neissenkanti tema biggrin.gif
Jei jau tai taupymo tema, tai laikausi savo nuomones -gyvenimas name tik dideles pajamas turinciam zmogui. Daug didesnes nei vidutines. Plus name turi gyventi min 2 zmones. Pageidautina, kad vienas is ju butu vyriskos lyties biggrin.gif ir... ne shiknarankis narcizas. Ir turtingas... Net jei tai tik budele apsiltinta. Dar galeciau bandyti pritarti idejai budeles, jei yra butas mieste, o budele tik saslykams ir vasarai. Ir tai... Dantis sukandus.
Gerbiu Denaxa uz jos uzsispyrima ir drasa, ir siaip kaip zmogu. Linkejimai tau ir tik neisizeisk. Tikiu, kad tau viskas bus gerai ir labai nuosirdziai linkiu.. tik tiesiog aptarineju situacija....Gyvenime per daug maciau anytos kvailioniu, kad priimciau sita "svajone". Nesakau, kad visiems taip turi buti...bet kiek ta moteris salus ir badavus per savo kelimusis i sodu bendrijas su visais vaikais.. Be to, nereik ir anytos..turiu savo patirti. O tas savom rankom tvoros tverimas isvis briedas.. ypac medziu..kol baigsi viena gala, kita jau dazyt reikes ypac is tu siukliu is kuriu ketini tverti tipo papigiai biggrin.gif garantuoju, kad bus tikrai ne pigu, ir nekokybiska, ir negrazu, ir neilgam, ir labai sunku. Jeigu ikalei vini bute, tai nereiskia, kad pastatyti kiemo toleta. Nu atsiprasau, jei izeidziau.. As ne is piktumo, atvirksciai. Noris kazkaip pasakyti, kol dar nevelu.
As labai rekomenduoju issinuomoti kaimo sodyba metams laiko uz kapeikas ir pagyventi ten. Visus apvalius metus, kad suprastum, ka tai reiskia.

Ir dar. Man atrodo, kuo labiau bandom Denaxa atkalbet, tuo labiau ji kraunas musu energija ir eina i prieki tikslo link smile.gif

Kuo toliau, tuo labiau savo nama pradedu mylet. Bet greiciausia del to, kad viduj daugiau ramybes. Kai vaikai uzaugs statysim nauja nama. Nauja, modernu, daug mazesni. Toki saldainiuka.

QUOTE(milaaaa @ 2017 01 08, 20:06)
o as sau tokia grazi tongue.gif  wub.gif

wub.gif
Atsakyti
As tai pilnai tikiu kad Dernaxa DABAR bet kur bet kokiom salygom ne tik isgyventu bet ir miegautusi.
Atsakyti
QUOTE(*Pabirutė* @ 2017 01 09, 11:55)
Trukt uz vadziu ir vel is pradziu. Vel gyvenimas name vs bute..neissenkanti tema biggrin.gif
Jei jau tai taupymo tema, tai laikausi savo nuomones -gyvenimas name tik dideles pajamas turinciam zmogui. Daug didesnes nei vidutines. Plus name turi gyventi min 2 zmones. Pageidautina, kad vienas is ju butu vyriskos lyties  biggrin.gif  ir... ne shiknarankis narcizas. Ir turtingas... Net jei tai tik budele apsiltinta. Dar galeciau bandyti pritarti idejai budeles, jei yra butas mieste, o budele tik saslykams ir vasarai. Ir tai... Dantis sukandus.


Labai daug mano aplinkos žmonių kraustosi į kaimo vietoves būtent dėl stipriai pigesnio pragyvenimo, kiek žinau, dar nei vienas nenusivylė smile.gif

O kodėl tvora turi būti neilgam, negraži ir pan? Koks skirtumas, kas varžtus į stulpus susuks? Ar manai, kad nuo to pasikeis kokybė? O kad nesupūtų- lentos yra impregnuojamos, priemonių įvairių šiais laikais- nors vežimu vežk smile.gif Jei ką- tai aš ne tik vinį į sieną įkalti moku (į betonines, beje, neįkalsi- gręžti reikia, perforatorium), ir mano rankos ne abi kairios smile.gif Ir ne baltarankė esu. Be to- aš augusi kaime, ir mano mama iki šiol gyvena kaime. Tai aš nelabai suprantu, iš kur ten gali būti tas brangumas smile.gif Gal sakyčiau, daugiau įsivaizdavimas. kaimo pliusai yra tie, kad gali rinktis- brangiai arba pigiai, priklauso nuo požiūrio ir asmeninių poreikių. Su mano poreikiais bus pigiai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JustDi @ 2017 01 09, 11:16)
labas rytas 4u.gif
Aisku, tau geriau zinot smile.gif Turbut daugybe lietuviu, kurie susiorganizuoja nameliu parvezima artimiesiems, daro klaida. Bet, tavo namas, tavo pinigai, tavo noras isbandyti ivairias galimybes arba ne. Beje, leidimu jokiu tikrai nereikia tongue.gif


Leidimų reikia pervežimui, konkrečiai- leidimo vežti negabaritą biggrin.gif Tas, kas perka, apie tai net nežino, nes tai rūpestis vežėjo. Klaidos nedaro, bet kad pigiau kainuotų- netikiu. Tiesiog tai yra galimybė geresnį namuką išsirinkti, nes, kaip sakiau, Lietuvoje yra tik vienintelis normalus pardavėjas. Kaip ten ateity bus- bus matyt, aš dar kol kas pinigų neturiu ir namuko neperku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 09, 11:59)
As tai pilnai tikiu kad Dernaxa DABAR bet kur bet kokiom salygom ne tik isgyventu bet ir miegautusi.

Ir tikiu, kad nuosirdziai
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2017 01 09, 12:14)
Labai daug mano aplinkos žmonių kraustosi į kaimo vietoves būtent dėl stipriai pigesnio pragyvenimo, kiek žinau, dar nei vienas nenusivylė smile.gif

O kodėl tvora turi būti neilgam, negraži ir pan? Koks skirtumas, kas varžtus į stulpus susuks? Ar manai, kad nuo to pasikeis kokybė? O kad nesupūtų- lentos yra impregnuojamos, priemonių įvairių šiais laikais- nors vežimu vežk smile.gif Jei ką- tai aš ne tik vinį į sieną įkalti moku (į betonines, beje, neįkalsi- gręžti reikia, perforatorium), ir mano rankos ne abi kairios smile.gif Ir ne baltarankė esu. Be to- aš augusi kaime, ir mano mama iki šiol gyvena kaime. Tai aš nelabai suprantu, iš kur ten gali būti tas brangumas smile.gif Gal sakyčiau, daugiau įsivaizdavimas. kaimo pliusai yra tie, kad gali rinktis- brangiai arba pigiai, priklauso nuo požiūrio ir asmeninių poreikių. Su mano poreikiais bus pigiai smile.gif

Jei tu impregnuosi ir t.t., tai jau nebus papigiai tvora..o bus eiline. O skirtumas kas susuks yra tas, kad tu kaip ten bebutu jegu turi maziau, nei vyrukas. Vienai nepavyks ir laikyt, ir sukt. Kaimyne pades? Pafotografuok mums, kai tai bus smile.gif Samdysi? Tada jau tai ne papigiai gausis ir ne PATI.
Zinau zinau, kad perforatoriu turi. FB sake smile.gif
As ir ne baltaranke, tik skirtumas tas, kad gal manes vyriski darbai taip neveza..na, moteriski irgi..taciau ..realiai ivertinu savo jegas ir po stogus nesikarstaus kaminu valyt, kai MB yra. Gal kada gyvenime ir teks..tfu tfu tfu...
Pamirsau, kad tu gyvenus kaime....
Gal Denxa, gal..nzn.. likim kiekviena prie savo. Svajones suteikia sparnus..Reik jas igyvendinti 4u.gif
Papildyta:
Ar kuri vadinat pinigus pinigeliais?
Atsakyti
Pazistu moteri savom rankom pasistaciusia RASTINE troba. Matiekos mokytoja, skaiciavo, brieziunius braize, svorius kazkaip kabindavo- karoche viena pati rastus uzkeldavo. Neisivaizduoju kaip. Bet padare. Toliau nzn- gyvena-negyvena.
Atsakyti
labas.
As tai irgi kaip ir Pabirute galvoju, kad va ten nueisiu, pasiimsiu, susikalsiu pati gerai kokybiskai pigiai komfortiskai unsure.gif Ale cia denaxa biggrin.gif

Gerai Mergiona del blogo sako, kad rasyt yra viena, o kita - uzdirbt is to. Skaitytoju turi but desimtimis tukstanciu per diena. Plikas tekstas nieko nebedomina, reikes tada ir foto daugybe ir visokiu video, ty darbas full time. Reik paciai tokio, bet uij kaip nenoriu ir nemegstu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 09, 13:18)
Pazistu moteri savom rankom pasistaciusia RASTINE troba. Matiekos mokytoja, skaiciavo, brieziunius braize, svorius kazkaip kabindavo- karoche viena pati rastus uzkeldavo. Neisivaizduoju kaip. Bet padare. Toliau nzn- gyvena-negyvena.


Tu tikra, kad savo rankom, be pagalbos? biggrin.gif Gal dbr ligoninej daugybines isvarzas gydos?
Atsakyti
As truputi domejausi ta tema, yra tokia seima "dreifuojantys su vaikais" (ru)- pardave buta, nusipirko jachta, dar viena nuomoja, is to ir blogo planavo gyvent, ir isplauke. Vaikai jau jachtoje gime, dvi mergytes. Pirma buvo wow, ir pinigu gavo ir siai gerai ejosi. O tada... jachta neamzina, pinigu vos-vos pragyvenimui. Karoche uzstrigo jie kazkokiam salyne. Rasyt nebera apie ka, zmones pradejo piktint kad is ju pinigu jie smagiai gyvena. Kada skaiciau apie tai vienam forume buvo aptarinejama "rinkt pinigus biletui i ru ar "laj sdoxnut badu" nes jachta tokios bukles kad jau ne tai kad plaut- uoste stovet nebegali, pinigu nera VISAI net inetui jiems rinko, praktiskai badauja. Vyresniai panai laikas i mokykla- o ji net doku normaliu neturiu, net neaisku kaip i ta pacia Ru gales grizt... zodziu, per tevu nuotykiu troskima dbr visiska ... . Tada ir pasidomejau kaip tie blogai dirba, kaip is ju uzdirbama, ttt- tikrai darbas full time nerealia apimtim- viska mest, keliaut ir nuolat palaukyt traffic'a. Zodziu yra keliu kaip is blogo gali uzsidirbt, bet tai ne "pusvalandzio per diena vasara" klausimas.
Papildyta:
QUOTE(*Pabirutė* @ 2017 01 09, 12:52)
Tu tikra, kad savo rankom, be pagalbos? biggrin.gif Gal dbr ligoninej daugybines isvarzas gydos?


tikra. Jai reikejo pikti issiliet... vyras isejo i sekta, ji vaika prarado nestuke.gif link 25 sav, karoche... sunki istorija. Pazinojau ja jau turint ta nama, tada buvo sveika.
Atsakyti
NT kainos uzkilusios labai. Visokias baidykles uz didelius pinigus pardavineja, tarkim ala "buta" 8 kv m. uz 12 000 Eur
Papildyta:
As nzn kokiose pilyse jus, ponios, gyvenat.. smile.gif bet tarkim Giruliu g. (Perkunkiemis) labai yra neblogai gyventi. Butai nauji, langai dideli, erdvus, kokybiski. Balkonai puikus. Mano langas eina i dabartini aplinkeli. Erdve....O beveik 10 metu vaizdas isvis buvo i laukus begalinius...Kas cia gali pasigirti tokiu vaizdu i tolius? Arba ziuri i kaimyno toleta arba i gatve. Laiptines svarios, tvarkingos, sviesios, liftai puikus. Rusiai sausi, nauji. Komunaliniai nedideli. Ekonominti gali..Zmones jauni, kaimyniski. Kameros veikia. FB susikure savo kaiminystes puslapiuka..issisprendzia visus nesusipratimus. Randa rukalius metancius nuorukas, zmones,kurie myzina ir sikina nevietoj sunis, atiduoda senus vaiku zaislus, skolina parkavimo vietas.. Namas priziurimas. Paskambinau prieziurai ir meistras po 2 val atvyko. Parkavimo vieta, aisku, butina tureti. O siaip...ner ko varyt. Miela, gera, lengva uzeiti ir gyventi.
Tai nzn kokia jusu patirtis ir kurioj Perkunkiemio vietoj, bet greiciausiai tai tik tas baisus uzsiciklinimas...Tik ne Perkunkiemis! Su tiesa nlb ka bendro turintis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pabirutė*: 09 sausio 2017 - 13:57