Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 01 08, 19:37)
Denaxa, kiek valandu tavo nuomone imanoma dirbt per savaite? Mano valandinis apmokejimas daugiau-maziau. Paroje ribotas valandu skaicius. Joks darbas ne pagal sppecialybe man net puses neatnes to, ka turiu dirbdama ka dirbu.


Galimybių yra visokių. Tu tiesiog jomis nesidomėjai.
Papildyta:
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 08, 19:37)
galiojancia sveikatos pazyma, aisku, prisimeni? nemanau, kad bunant tam tikro amziaus taip jau ''nieko nekainuoja'' ja gauti...


Normas esi kada nagrinėjusi? Jos tokios, kad nežinau kuo reikia sirgti, kad neleistų su B vairuot. Net šizofrenikams teises duoda. Užtat tokie bardakai matyt keliuose. Profesionalams yra labai griežti reikalavimai, o su B tai... Mano brolis, turintis tik 15 proc. darbingumo, be vienos akies, ryjantis saujomis vaistus su visokiais šalutiniais poveikiais, vairuoja. Taip kad. ax.gif Amžius duoda tik tai, kad nuo tam tikro amžiaus reikia kas du metus tikrintis, ir tiek. Aš ir taip kas du metus tikrinuosi, nes man taip priklauso, ir kas 5 metus keičiu teises smile.gif
Papildyta:
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 08, 20:10)
i vista??? blink.gif  blink.gif  blink.gif


Nu aš tą patį pagalvojau... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mergiona, paaugs vaikai, patys savim pasirupins daugiau. Galesi gal kitai kokiai veikli skirt laiko? Aisku, atostogaut jei norisi visad 3 men, tai itgi😀😀. Bet manau visad yra galimybiu uzdirbt. Kaip, pvz, kokie tiesioginiai vertimai?
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2017 01 08, 20:38)
Denaxa nepirk Lietuvoj namelio, absoliuciai neadvekati kaina. Musu apsiltintas, dvigubi plastikiniai langai, nei rudeles nera ir tik 5,5t. Jei pradesi pati su fura vazineti, laiko turedama apziuresi ir nusipirksi gera ir uz gera kaina. Nu ir plesikai pas jus prekeiviai


Ne plėšikai biggrin.gif Ir tikrai nebus pigiau, o kainuos dar brangiau, vien mašiną nusamdyt, kur jie patys vežasi. Tu bent įsivaizduoji, kiek kainuoja atvežimas? Čia juk negabaritas, vežama su spec. technika, reikia visokių spec. leidimų. O dar ką reiškia privežti prie vietos kaimo šunkeliu, kuriuo palijus aš su lengva nepravažiuoju. Į namelio kainą įeina ir pristatymas į vietą. Tą atndartinį gali už 4 maždaug kavalkus nusipirkti, tik tie pagerinti ten tiek kainuoja. Bet anuos sakė daug geriau perka, todėl anas žmogus vešis brangesnius ir pigienomis nebeužsiims.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 08, 20:31)
Kaip, pvz, kokie tiesioginiai vertimai?


tai yra talentas kurio as neturiu, o ir amzius sakyciau ne tas, ypac bus vaikams paaugus. Elitas tuo uzsiima.


Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2017 01 08, 20:30)
Galimybių yra visokių. Tu tiesiog jomis nesidomėjai.


pvz? nes man "patinka" tokie pasisakymai. Kodel pvz pati jom nepasinaudoji, jei ju yra? unsure.gif
Atsakyti
Mergiona, tu viskam talenta turi. Sugebedama taip gyvent, isgyvent!!!
Savo kelioniu bloga gali rasyt, pradziai aisku gal ne kazka, bet gal kaip Jagelaviciute busi. Nors ka cia kelioniu, kasdienos, savo gyvenimo su 3 vaikais .
Atsakyti
Mano vaikai gerais vertejais bus biggrin.gif as i vakara taip pavargstu kad mano nurodymai jiems skamba "tu! paimk ta! ir padek ten!" ir net supranta doh.gif Lb pamirstu kasdieniu daiktu pavadinimus unsure.gif bandau nesinervuot ir nurasyt nuovargiui ir nuolatiniam kalbejimui keliom kalbom.

QUOTE(Veluma @ 2017 01 08, 21:10)
Mergiona, tu viskam talenta turi. Sugebedama taip gyvent, isgyvent!!!
Savo kelioniu bloga gali rasyt, pradziai aisku gal ne kazka, bet gal kaip Jagelaviciute busi. Nors ka cia kelioniu, kasdienos, savo gyvenimo su 3 vaikais .


aciu wub.gif as vis bijau kad nei vienos kalbos pakankamai nemoku kad kazka rasyt ax.gif visvien taip atvirai ziurint- dbr nei viena kalba nebera man gimtoji... ru- nebe, lt-pacios matot kaip rasau, na eng gal geriausia butu bet visgi as ne native unsure.gif Vienos zurnalistes bloga skaiciau, ji trinukus turi, ir viena. Na lb juokinga biggrin.gif tikrai matosi talentas pas zmogu. Pagalvojus ten aisku lb liudna, bet tai juokingai apraso, "Grace on Fire" stiliumi (toks seeeenas serialas buvo apie vienisa keliu vaiku mama)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 08 sausio 2017 - 21:31
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 08, 18:10)
i vista??? blink.gif  blink.gif  blink.gif

biggrin.gif i gaidE gi galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 01 08, 21:36)
biggrin.gif i gaidE gi galima biggrin.gif


vo-vo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 08, 22:07)
tai yra talentas kurio as neturiu, o ir amzius sakyciau ne tas, ypac bus vaikams paaugus. Elitas tuo uzsiima.
Papildyta:
pvz? nes man "patinka" tokie pasisakymai. Kodel pvz pati jom nepasinaudoji, jei ju yra?  unsure.gif


Prie ko čia amžius? Talentą tu turi, jei manai, kad neturi- tada reikia panorėti ir išmokti. O kas tau neledžia čiuožti į elitą? kas nors laiko virve pririšęs? tai tik tavo asmeniniai tarakonai, pastatyk juos į vietą, tikrai esi verta ir sugebėtum 4u.gif Ir mesk tuos pezalus apie amžių šonan, nes pasiklausius galima pagalvoti, kad jau n metų pensijoj sėdi 4u.gif

Aš galimybėmis jau naudojuosi. Visas mano laisvas laikas tam skiriamas. Dėl ateities. Kažką daryti visiškai naujo išeinant iš komforto zonos yra be galo sunku, bet kai ateina tas laikas, kai tikrai labai reikia- imi ir darai.

Veluma va mestelėjo vieną visai gerą idėją smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 08 sausio 2017 - 23:28
QUOTE(denaxa @ 2017 01 08, 23:25)
Visas mano laisvas laikas tam skiriamas.


va cia ir skirtumas- tu laisvo laiko turi- as ne. unsure.gif Taip, turiu vasara. Tam ir dirbu kad ja turet.

Denaxa, man tikrai lb nepatinka ta siuolaikiska mada: kalbet apie komforto zonas, amzius nesvarbus, tu gali, gali daugiau, gali dar daugiau. Kaip gali buti amzius nesvarbus? Na gerai, pradedam sokt baleta. Geriausiu trupiu balerinos uzdirba lb gerai, tai ko mes sedim? Dzin kad jos nuo 3 metu soko o musu amziuje jau pensijoje, pradedam dbr. Lygiai tas pats del "gali daugiau". Ar tu gali uzsidirbt 20 000 per men? O kodel ne? juk yra kas gali, ir 20 ir 40... kiekvieno yra savos ribos. Tarp iki 1000 ir daugiau jau yra kazkoks kokybinis skirtumas, lygiai taip pat tarp 2000 ir 5000 skirtumas ne idetas darbo kiekis, ne pastangos, bet jau kokybiskai kitas mastymas. Jei visi tai galetu- vargsu nebutu ir ekonomika visa zlugtu. Yra tokia kaip mitybos piramide- visada dugnas- minimalistai - bus platesnis nei virsune- milioneriai (turiu omeny kurie pradejo nuo nulio ir uzsidirbo savo protu)

(nepriimk asmeniskai, bet tos kalbos mane ZIAURIAI knysa, artimoje aplinkoje yra zmogus nuolat taip kalbantis, bet kazkodel jam sekasi reguliot tik kitu gyvenimus, savo niekaip, tik kalbet kad "reikia is komforto zonos iseit") Tavo atveju tu bent moraline teise turi taip kalbet, nes ryzaisi radikaliai gyvenima keist ir tau pavyko. Pakeist. Bet, kalbant apie pinigus... ar pavyko?
Papildyta:
Del blogo rasymo- siaip, ideja gera, ir net galvojau apie tai, bet turi atitikt butina salyga- nora dalintis su pasauliu. As kaip zinai net FB neturiu, nei FB, nei Instagram, nei odnoklassniki, nei... niekas. As nedalyvauju be SM jokioje online veikloje. As nenoriu kad mano fotkes viesai kazkur kabetu. O ypac mano vaiku. Aisku, gali fotkint tik vietas, bet as visai fotkint nemegstu. Vienintelis dalykas is to kurio noreciau- "dalint patarimus"- ta prasme jei as kokia idomia vieta radau- man tikrai smagu pasidalint su kitais to atradimu. Na, kaip koks Makalius SM pradejo. Nesakau kad ta mintis 100% ne man, bet ir kad va lim raso su aistra- tokios aistros neturiu. Mielai atsakyciau i klausimus, pvz, bet pazistamu zmoniu, kaip jums rasau. Nesakau kad 100% to niekada nedarysiu. Jei toks blogas butu populiarus jis tikrai nestu pinigus- viesbucius rekomenduotum, pramogu parkus, ttt. Bet tada reiktu sese pajungt, vat ji tikrai rasytoja bigsmile.gif ir kruopstumo turi, ir raso gerai, ir be klaidu biggrin.gif
Papildyta:
Paskutinis sakinukas hihihi.gif as pati NIEKADA jokiu blogu su kelionem neskaitau ir neskaitysiu, man totaliai neidomu kitu zmoniu patirtys. Tik konkretus patarimai kaip as cia klausiu, o ne "mes vaziavommm..." is nepazistamu zmoniu. San kelione skaityt buvo nerealiai idomu- bet del to kad ja pazistu, galiu isivaizduot, paklaust, tt. Tai man kazkaip neaisku ka tai gali domint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 09 sausio 2017 - 00:07
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 09, 01:07)
va cia ir skirtumas- tu laisvo laiko turi- as ne.  unsure.gif Taip, turiu vasara. Tam ir dirbu kad ja turet.

(nepriimk asmeniskai, bet tos kalbos mane ZIAURIAI knysa, artimoje aplinkoje yra zmogus nuolat taip kalbantis, bet kazkodel jam sekasi reguliot tik kitu gyvenimus, savo niekaip, tik kalbet kad "reikia is komforto zonos iseit") Tavo atveju tu bent moraline teise turi taip kalbet, nes ryzaisi radikaliai gyvenima keist ir tau pavyko. Pakeist. Bet, kalbant apie pinigus... ar pavyko?



Realiai aš neturiu laisvo laiko, atimu jį nuo poilsio.

Mane irgi žiauriai kniso. Kol neturėjau tam tikros informacijos. Visada knisa tai, ko nesupranti, nes esi įsitikinęs, kad tai ne tau. bet kai gyvenimas tau prispaudžia uodegą- tada nebeturi pasirinkimo. Atsiranda kitoks mąstymas- jei gali jis/ji, kuo prastesnis aš? Smulkiau viešai ta tema kalbėti nenoriu 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 09, 01:07)
Jei toks blogas butu populiarus jis tikrai nestu pinigus- viesbucius rekomenduotum, pramogu parkus, ttt. Bet tada reiktu sese pajungt, vat ji tikrai rasytoja  bigsmile.gif ir kruopstumo turi, ir raso gerai, ir be klaidu  biggrin.gif


Naaa... taigi gimsta verslo planas bigsmile.gif Pirmyn tik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 09, 00:20)
Realiai aš neturiu laisvo laiko, atimu jį nuo poilsio.

Mane irgi žiauriai kniso. Kol neturėjau tam tikros informacijos. Visada knisa tai, ko nesupranti, nes esi įsitikinęs, kad tai ne tau. bet kai gyvenimas tau prispaudžia uodegą- tada nebeturi pasirinkimo. Atsiranda kitoks mąstymas- jei gali jis/ji, kuo prastesnis aš?  Smulkiau viešai ta tema kalbėti nenoriu  4u.gif


as ir poilsio neturiu smile.gif

na va... lb tipiska... doh.gif kai realiai pradesi pinigus sakem vartyt- tada sakyk, nes tai man tik smegenu praskalavimas atrodo ir nieko daugiau. Ypac visokie amway'jai moka tai padaryt... atiduoda jiems paskutini centa su sypsena ir jauciasi pasaulio nugaletojai ir be 5 minuciu milioneriai.

As nesijauciu uz nieka prastesne. As neturiu pakankamai sugebejimu i kita kokybini lygi pakilt, kazkas turi. Ar as prastesne? nemanau, nes kitaip tureciau manyt kad visi minimalistai ir bedarbiai ir neigalus ir nesveiki uz mane prastesni. As taip nesijauciu. Ir del to jokio poreikio irodinet kad "as ne prastesne" as neturiu.

Ir mastymas man mano patinka ax.gif (nesakau kad kitiems jis turi patikt)
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2017 01 09, 00:24)
Naaa... taigi gimsta verslo planas  bigsmile.gif Pirmyn tik  4u.gif


prizadu pasiulyt sesei 4u.gif
Atsakyti