Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Man nepatinka ir neidomu. MB arba zmones, ismanantys apie jas. Nevadinu ju samdiniais 😀
Atsakyti
Paziurejau skelbiu. blink.gif kai zinia ziuriu tarybinius blokus-monolitus, nieko mandro. Just-Pasil 2!!! kambariu butai 10 stuku virsyja pries menesi buvusias 4 kambariu (monolitu naujasniu, Fabuose) kainas unsure.gif pasaulio pabaiga ant kiemo ar kaip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 08, 18:54)

Kiekvienai situacijai yra sprendimas.


Aukso vertės žodžiai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 08, 19:19)
Paziurejau skelbiu.  blink.gif kai zinia ziuriu tarybinius blokus-monolitus, nieko mandro. Just-Pasil 2!!! kambariu butai 10 stuku virsyja pries menesi buvusias 4 kambariu (monolitu naujasniu, Fabuose) kainas  unsure.gif pasaulio pabaiga ant kiemo ar kaip?  unsure.gif


Vėl pučiasi burbulas, kuris kažkada sprogs... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 08, 19:00)
anekdotas: "uzrasas ant psichiatro duru: "visus radusius gyvenimo prasme gydytojas priima be eiles"  biggrin.gif

Denaxa, as lb senatvine pesimiste. Visos mano-tikisi-planuoja kad iki 90 lakstys kaip 18kines, lai ir bus rauksletos, isvaizda dzin, o paskui suskaus sirdele, bac- 10 sekundziu ir "svieikas, Dievuli". Deja kiti laikai... zmones mirsta leta kankinancia mirtimi, absoliuti dauguma... pjausto gabalais, chemijos, svitinimai, skausmai, alchaimeriai, parkinsonai, demensijos... aparatai, reanimacijos, slaugos namai... tai kad "gyvent iki paskutines minutes"- duok Dieve kad gautusi, bet manyti kad to realiai pakankamai auksta tikimybe kad butu galima ja remtis planuojant- nemanau. Ir taip, poliklinika pasoneje man svarbu, kaip ir parde ir kiti civilizacijos patogumai.

6 metai paskola sklypui. Paskolas skaicioja su max imanomu atidavimu. Reiskia 6 metai- taupyt be paskolos atidavimo galimybe minimali. O is kur dar 20 stuku? Kada ateis tas "ramiai verandoje atsisesiu"  unsure.gif nesuprask neteisingai, as lb dziaugiosi kad judi tikslo link ir tau optimizmo uztenka. As buvau optimiste dar pries kelis metus... bet dbr, stebint tevus. Dbr man sunkus luzio periodas. Jau kazkiek susitaikiau kad ju senatve pasibelde minimum 10 metu anksciau nei galvojau... bet galvojant apie save... iki 60 uzauginsiu vaikus, tikiuosi iki tada bent du stoves ant koju ir tikiuosi bent dar 5 metus turet nors kiek senatvei pataupyt. Jei ne... na ka... sukasim dantis ir susispaude kartu kaip nors gyvensim (na, ankstyvas nestumas, be vyro, ar skyrybos, ar profesija neleidzianti LT oriai gyvent...) o tada jau kaip Dievulis duos. Kazkaip "a vot togda ja zazhivu" iliuziju neturiu.  unsure.gif


Mergiona, nu tikrai ne absoliuti dauguma. sakyčiau- absoliuti dauguma mano kolegų miršta stagiai ir be skausmo, šiandien tu jį matei, o rytoj- jau kabo lentoj su info kur šarvojimas ir kada laidotuvės unsure.gif

Šiaip 6 metai nesispaudžiant, jei spausiuos- yra galimybė atiduoti anksčiau, bet aš ieškau galimybių uždirbti, ir uždirbsiu. Nes pinigai yra uždirbamas dalykas. Ateities neplanuoju, kaip ir nesu prisirišusi prie praeities. Gyventi reikia čia ir dabar, neprogramuojant sau liūdnų dalykų. O jei mirsiu- nematau irgi problemų, esu prisidariusi tiek draudimų, kad vaikai minuse tikrai neliks, o man jau irgi niekas neberūpės. Profesija- jei su ja nesusiženiji, labai lengvai galima viską keisti smile.gif beje, nepamiršk, kad iki 65 garantuotai turėsi dirbti, o kol mums ateis laikas eiti į pensiją- garantuotai tą laiką nutemps iki kokių 70 biggrin.gif Kokia senatvė??? bigsmile.gif Ir neteisingas mąstymas- kaip pataupyt. Taupyt, aišku, reikia, bet jei pinigų labai trūksta- reikia galvoti, kaip uždirbt.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 08, 18:30)
jei pinigų labai trūksta- reikia galvoti, kaip uždirbt.


ne mano atvejis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 08, 19:32)
ne mano atvejis  unsure.gif


Visada yra galimybių, visiems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 08, 18:35)
Visada yra galimybių, visiems  mirksiukas.gif


Denaxa, kiek valandu tavo nuomone imanoma dirbt per savaite? Mano valandinis apmokejimas daugiau-maziau. Paroje ribotas valandu skaicius. Joks darbas ne pagal sppecialybe man net puses neatnes to, ka turiu dirbdama ka dirbu.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 08, 18:36)
Ir šiaip amžiaus cenzas vairavimui neribojamas, su B kategorija gali vairuoti ilgai ilgai.


galiojancia sveikatos pazyma, aisku, prisimeni? nemanau, kad bunant tam tikro amziaus taip jau ''nieko nekainuoja'' ja gauti...
Atsakyti
Milaaa, kada avatara keisi? Ar Kinietisko naujako lauki? ax.gif
Atsakyti
sakai jau reikia unsure.gif labai akis bado blink.gif
o as sau tokia grazi tongue.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 08, 19:06)
sakai jau reikia unsure.gif labai akis bado blink.gif
o as sau tokia grazi tongue.gif  wub.gif


as maniau cia prie metu priderinta ir keisi apdarus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 08, 20:08)
as maniau cia prie metu priderinta ir keisi apdarus  bigsmile.gif


i vista??? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Denaxa nepirk Lietuvoj namelio, absoliuciai neadvekati kaina. Musu apsiltintas, dvigubi plastikiniai langai, nei rudeles nera ir tik 5,5t. Jei pradesi pati su fura vazineti, laiko turedama apziuresi ir nusipirksi gera ir uz gera kaina. Nu ir plesikai pas jus prekeiviai
Atsakyti