Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 01 08, 15:03)
Jus nepamirskit kad "naujos statybos" cia ne tik 2016tu, bet ir 2000, pvz. Jie ne toki kosmosa kainuoja ir maza tikrai gali nusipirkt uz padoru sena, kuris geroje vietoje, pvz. Beto kai neskubu ir pinigai paruosti- kartais buna stebukliuku- gruodi buvo 49 kvadratu, Perkunkiemyje, 2007, du miegamieji maziukai ir virtuves-svetaines zona. Superiukas saldainiukas, nepamenu kainos bet iki 60. (nes tokia paieska uzstatau)

Man atrodo brangu ir ten gyvent nenorėčiau. Nors tikiu kad gali būti įrengtas kaip saldainiukas.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 08, 13:44)
Nematau prasmės kankintis.


na as tada matau prasme max mest pinigus normalaus bet mazo ploto namuko irengimui kur sensi ir po daug-daug graziu metu ramiai mirsi. Tikiu kad iki tada viska pristatyt is ardziu i kaima bus galima, kai ir nebevairuosi. I miesta pas gydytoja- gal kaimynas koks nuvez uz puslitriuka ar maza piniga. Bet tada normalus namas siltas, ekonomiskas, be laiptu, ttt- pritaikytas sent.
Papildyta:
QUOTE(Eufemija @ 2017 01 08, 15:08)
Man atrodo brangu ir ten gyvent nenorėčiau. Nors tikiu kad gali būti įrengtas kaip saldainiukas.


ten buvo su vaizdu i pasylus, pirma linija, aukstas 7+ (nes tik aukstai ziurineju), karoche buna stebuklu.
Papildyta:
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 08, 15:05)
Mergiona, tai negi tu perkunkiemi laikai gera vieta gyventi?


ne, bet yra pora svarstytinu namu. (as is vis nesiruosiu i nauja statyba, netycia pateko i mano paieska tas butas)
Atsakyti
sveikos 4u.gif

o mes kad padirbejom sy savaitgaly, issinuomavom medzio smulkinimo masina, tai vakar visa mediena netinkama malkoms susmulkinom, siandien barstem savo ribinius augalus tom pjuvenom. Pavargom, bet labai smagu smile.gif na, nezinau, kaip tau Denaxa viskas taip paprastai ir lengvai rodosi, darbo yra tikrai daug, viskas einasi letai, kainos kosmines, vien pvz, sake 40 pinigeliu, greblys irgi. Turejom pigesnius is seniau tai jie luzta greitai, masina smulkinimo 200 pinigeliu ir cia su didele nuolaida, nes MB draugas ten dirba. vartus elektrinius MB pats darosi, tai vien medziagos jau kainuoja, yra pas mus 18 amziaus vartai mazesni, tai MB restauruos pats, bet lenteliu reikia azuoliniu, nes senos supuvusios, tai irgi kaina-kainele. Nesiryzciau namo statyti, jei pinigu neturi. Beje, o kiek pas jus mobilus nameliai kainuoja, mes pirkom 3 bedrumu, apsiltinta, dideli, su dvigubais langais, sumokejom 5,5t. Nejau pas jus tokios dideles kainos, kad neimanoma pirkti iskart? Gal galima kazkaip parsisiusti, butu gal pigiau ir geresnes kokybes. cia tik pasvarstymai, realybes Lietuvoje as nezinau.

Lietuvoje, dar labai populiarus gyvenimas butuose, pas mus dauguma butuose gyvena viengungiai jaunuoliai, kai tik atsiranda vaikai, zmones stengiasi issikelti is miesto ir is buto, neprestizas bute gyventi. miesto namai tokie kotedzai daugiau, vel subintrinys aplink, o jau dideli patogus namai priemiestyje, village. Dauguma i darba vazinejam po 50-100 km ir bedos tame nera, svarbu, kad uzdarbis geras butu smile.gif nekalbu aisku apie pasalpinius, jie grudasi miestuose, gyvena ten kur uz dyka nama gauna, visi kvartalai dazniausiai jiems skirti, ir joks, save gerbiantis zmogus tame kvartale namo nepirks ir nenuomos.

Mergiona, Denaxai dar toli iki senatves, pagal tave as jau senai tureciau buti mirusi ir eglikes nemazos ant kapos praaugusios smile.gif tavo tevu prasta sveikata, bet visu likimas vienodas, nieks nezinom kas bus, kai bus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JustDi: 08 sausio 2017 - 15:17
JustDi, mano akim to nemaza priezastis- trumpos atostogos. Kai JAV 14 d/metai ir ilgiau savaites nieks neima realiai argumentas "ka daryt su namu kai 3 men vazinesiu po pasauli, zolyte uzaugs" - neaktualus. Plius del trumpu atostogu- na taip, kur dar gausi zolytes jei ne prie savo namo.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 08, 14:16)
JustDi, mano akim to nemaza priezastis- trumpos atostogos. Kai JAV 14 d/metai ir ilgiau savaites nieks neima realiai argumentas "ka daryt su namu kai 3 men vazinesiu po pasauli, zolyte uzaugs" - neaktualus. Plius del trumpu atostogu- na taip, kur dar gausi zolytes jei ne prie savo namo.


Zole cia niekis, nieko jai neatsitiks, grysi ir susitvarkysi, bet as manau, nesaugu nama ilgam palikti be prieziuros vienkiemyje. Nors ir kaip saugu atrodo, kaimynai geri, bet tai nera garantas, kad siais laikais Lietuvoje niekas nepridarys iskados
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 08, 16:16)
JustDi, mano akim to nemaza priezastis...


kokios pas mus salygos su mokyklom gyvenant uzmiestyje??? amzinas vairuotojo darbas, amzinas... nei pareis patys, nei nuvaziuos... o jei dar bureliai, prailgintos. mano akim vienos bedos gyvent uzmiestyje...
o kur dar tinginiu vargas- zoles pjovimas, sniego kasimas? vieniem patinka, kitiems vargas... o ir nugara kazkada vistiek pareis...
o dar kai paskaitai- tai katilas nusprogo, tai kanalizacija uzsikiso, tai ten palipdyt, tai ten padazyt... viena gala sutvarkai, kitas byra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 08 sausio 2017 - 15:23
QUOTE(JustDi @ 2017 01 08, 15:13)
Mergiona, Denaxai dar toli iki senatves, pagal tave as jau senai tureciau buti mirusi ir eglikes nemazos ant kapos praaugusios smile.gif tavo tevu prasta sveikata, bet visu likimas vienodas, nieks nezinom kas bus, kai bus 4u.gif


toli, ir paskolos ilgos- ar ji turi galimybe pasiskatyt "ka nors" dbr o "ant senatves"- perstatyt?
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 08, 14:22)
kokios pas mus salygos su mokyklom gyvenant uzmiestyje??? amzinas vairuotojo darbas, amzinas... nei pareis patys, nei nuvaziuos... o jei dar bureliai, prailgintos.  mano akim vienos bedos gyvent uzmiestyje...
o kur dar tinginiu vargas- zoles pjovimas, sniego kasimas? vieniem patinka, kitiems vargas... o ir nugara kazkada vistiek pareis...
o dar kai paskaita- tai katilas nusprogo, tai kanalizacija uzsikiso, tai ten palipdyt, tai ten padazyt... viena gala sutvarkai, kitas byra...


Matai pas mus nesvarbu kur gyveni, vaikus vezi pats arba autobusai spec vyresnius vaikiukus iki namu-vienkiemiu isvezioja. Visiems darbams galima samdyti kazka, svarbu, kad paties atlyginimas tai leistu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2017 01 08, 16:25)
Matai pas mus nesvarbu kur gyveni, vaikus vezi pats arba autobusai spec vyresnius vaikiukus iki namu-vienkiemiu isvezioja. Visiems darbams galima samdyti kazka, svarbu, kad paties atlyginimas tai leistu 4u.gif


dirbti tam, kad kiti dirbtu tau ir dar siek tiek liktu? biggrin.gif
kai viso sito galima isvengti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 08, 14:25)
toli, ir paskolos ilgos- ar ji turi galimybe pasiskatyt "ka nors" dbr o "ant senatves"- perstatyt?


tai as ir rasiau, kad grazus gyvenimas uzmiestyje, bet viena salyga TAM REIKIA DAUG PINIGU kad gyventi komfortabiliai.
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 08, 15:22)
kokios pas mus salygos su mokyklom gyvenant uzmiestyje??? amzinas vairuotojo darbas, amzinas... nei pareis patys, nei nuvaziuos... o jei dar bureliai, prailgintos.  mano akim vienos bedos gyvent uzmiestyje...
o kur dar tinginiu vargas- zoles pjovimas, sniego kasimas? vieniem patinka, kitiems vargas... o ir nugara kazkada vistiek pareis...
o dar kai paskaitai- tai katilas nusprogo, tai kanalizacija uzsikiso, tai ten palipdyt, tai ten padazyt... viena gala sutvarkai, kitas byra...


na cia jau vietines mazu babkiu bedos unsure.gif pazistu seima su dviem, Pabirutes keliu dar 15km i prieki. 2 vaikai, gyvena. Taip, yra specifiniu sunkumu, na bet gyvena. Aisku, jei vaikas kokio kasio zvaigzde ar kas... tada jo, taskas kaimui.
Papildyta:
QUOTE(JustDi @ 2017 01 08, 15:28)
tai as ir rasiau, kad grazus gyvenimas uzmiestyje, bet viena salyga TAM REIKIA DAUG PINIGU kad gyventi komfortabiliai.


antrai daliai pritariu, dviem rankom ir dviem kojom. Pirmai... biggrin.gif man uzmiescio nafig nereikia ax.gif cia kai Milaaa turbut- jokio grozio nematau amzinai vergovej bustui unsure.gif (suprtantu kad ne visiems tai vergyja atrodo, bet man tik taip ir ne kitaip, mirciau net jei 1kv metra reiktu tvarkyt unsure.gif nemegstu, nenoriu, man nereikia zoles kieme) Kaip ir atostogu butai- bulg pamaciau... atvaro tie seimininkai- ir laksto- po ziemos tas ir anas, tai sugedo ir mokesciai kazkokie. As sumokejau, pagyvenau kiek noriu- baskos neskauda. ax.gif
Atsakyti
na, kodel mazu babkiu? Veluma, va padejuoja, ale vaikus vistiek patys vezioja... ir zole patys pjauna(jei gerai pamenu) smile.gif
Atsakyti