Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 01 07, 20:43)
Man kazkoks bitinas ikandes del tu namu butu.  Vakar butus persiurejau, 2 k investicijai. Brangus rupuzes. Labai. Protu neadekvacios kainos. Speju burbulas bus vel.


Veluma, nutiko kazkas, nzn kas, tu butu kur as vis ziurineju per MENESI kainos pasoko apie 12!!! gabalu. Per menesi blink.gif uz 57-62 buvo tikrai pasiulymu, na su kukliu remontu, bla-bla, bet buvo, dbr ppas prasciausias nuo 72 i virsu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 08, 12:06)
Veluma, nutiko kazkas, nzn kas, tu butu kur as vis ziurineju per MENESI kainos pasoko apie 12!!! gabalu. Per menesi  blink.gif uz 57-62 buvo tikrai pasiulymu, na su kukliu remontu, bla-bla, bet buvo, dbr ppas prasciausias nuo 72 i virsu  blink.gif


Man būtų geras laikas buto pardavimui biggrin.gif Jaučiu, vėl sulauksiu spaudimo iš vaikų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 08, 11:45)
Man būtų geras laikas buto pardavimui biggrin.gif Jaučiu, vėl sulauksiu spaudimo iš vaikų biggrin.gif


imho buta (kuris pirmas ir paskutinis) arduot negalima, galima nuomot jei gali gyvent kazkur. Namukas yra gerai, bet senatves neapgausi- yra kas iki 85 kibirus tampa ir bulves kasa, o jei ne? Jos vazines? As tai lb apie tevu senatve galvoju, jei bus taip, o jei taip... reikia plana A, B ir C turet. Mano seneliai iki 80+ lakste, o tevai 70 vos paeina. Ir kosmariskai suseno vos per pora metu, nebutum galejes pagalvot. unsure.gif
Atsakyti
Del kainu tai taip. Vienas butukas kuri buvom nuziureje, per 8 men pakilo 30t. Nepardave nei tada, nei dabar... keista tik kad pvz namu kainos tai nekyla taip. Nors, tiesa sakant arba kokia medine troba baisi uz 100t, arba jau 300t. Visiskos nesamones.

Greiciau jau MB suderintu iki galo tuos savo sandelius. Sukisim visus savo pinigus ir bus ramu ramu tada...
Atsakyti
Man tai logiška kad gerų butų kainos kyla. Nes namai laukuos tinka tik jaunom šeimom su vaikais ir tai su išlygom dėl vežiojimo, arba jauniem pensininkam, kol pajėgia krapštytis. O šiaip tai namas pririša, o šiuolaikiniai žmonės nori daug keliaut, nėr kada apie namą tūpinėt, pilnai pakanka kokios geros terasos laukui pajust šašlykui išsikept prie buto. Vaikai irgi mieliau žaistų su draugais daugiabučio puikiai įrengtoje žaidimų aikštėje, miesto parke nei užsidarę savo kieme.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 08, 13:18)
imho buta (kuris pirmas ir paskutinis) arduot negalima, galima nuomot jei gali gyvent kazkur. Namukas yra gerai, bet senatves neapgausi- yra kas iki 85 kibirus tampa ir bulves kasa, o jei ne? Jos vazines? As tai lb apie tevu senatve galvoju, jei bus taip, o jei taip... reikia plana A, B ir C turet. Mano seneliai iki 80+ lakste, o tevai 70 vos paeina. Ir kosmariskai suseno vos per pora metu, nebutum galejes pagalvot.  unsure.gif


Mergiona, mano vaikai gyvena atskirai, jos už tai (ypač mažoji, ji mane ir spaudžia), kad aš nusipirkčiau mažesnį butą naujos statybos, o iš skirtumo susisukčiau lizdą kaime. Tai būtų ir ten kur gyventi, ir mieste smile.gif Beje, o kam kaime tuos kibirus su vandeniu tampyt? biggrin.gif Net nesiruošiu, ne tam elektrą įsivedžiau kad su kibirais tampyčiausi biggrin.gif Ir bulvių kasti irgi- jų galima papigiai pas kaimynus nusipirkti biggrin.gif O senatvė priklauso nuo gyvenimo būdo ir nuo požiūrio. Todėl ir noriu išsikraustyti iš miesto, nes mieste gyvenant tikrai labai didelė tikimybė, kad anksti susensi ir nebepaeisi. Mane asmeniškai miestas labai slegia, ir kuo toliau- tuo labiau. Nematau prasmės kankintis.
Papildyta:
QUOTE(Eufemija @ 2017 01 08, 14:01)
Man tai logiška kad gerų butų kainos kyla. Nes namai laukuos tinka tik jaunom šeimom su vaikais ir tai su išlygom dėl vežiojimo, arba jauniem pensininkam, kol pajėgia krapštytis. O šiaip tai namas pririša, o šiuolaikiniai žmonės nori daug keliaut, nėr kada apie namą tūpinėt, pilnai pakanka kokios geros terasos laukui pajust šašlykui išsikept prie buto. Vaikai irgi mieliau žaistų su draugais daugiabučio puikiai įrengtoje žaidimų aikštėje, miesto parke nei užsidarę savo kieme.


Ten, kur aš planuoju nusikraustyti, net viešojo transporto nėra biggrin.gif Į gretimą kaimą autikas tik per išeigines užsuka biggrin.gif Nepaisant to, manau, kad vaikams daugiabučio aikštelė ar laisvė kaime, kur yra miškai, ežerai, prie namo upės pakrantė- labiau tinkamas yra antrasis variantas, veiklos daugiau ir įdomiau smile.gif Apie namą nuolat tupinėt nereikia, tinkamai jį susitvarkius. Niekas ten nieko nepririša, turi žmonės nuosavus namus ir keliauja, tarp mano pažįstamų daug tokių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 08, 14:44)
... kad aš nusipirkčiau mažesnį butą naujos statybos, o iš skirtumo susisukčiau lizdą kaime...


neuzteks pinigu, jau nekalbant apie tai, kad liks...
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 08, 14:59)
neuzteks pinigu, jau nekalbant apie tai, kad liks...


Užteks ir dar liks paskolai atiduoti smile.gif Aš kaime normalaus namo nestatysiu- mobilų namelį su apšiltinimu ir priestatu bibliotekai+ veranda. Mažiau rūpesčių ir labai pigus išlaikymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 08, 13:44)
Mergiona, mano vaikai gyvena atskirai, jos už tai (ypač mažoji, ji mane ir spaudžia), kad aš nusipirkčiau mažesnį butą naujos statybos, o iš skirtumo susisukčiau lizdą kaime. Tai būtų ir ten kur gyventi, ir mieste smile.gif Beje, o kam kaime tuos kibirus su vandeniu tampyt? biggrin.gif Net nesiruošiu, ne tam elektrą įsivedžiau kad su kibirais tampyčiausi biggrin.gif Ir bulvių kasti irgi- jų galima papigiai pas kaimynus nusipirkti biggrin.gif O senatvė priklauso nuo gyvenimo būdo ir nuo požiūrio. Todėl ir noriu išsikraustyti iš miesto, nes mieste gyvenant tikrai labai didelė tikimybė, kad anksti susensi ir nebepaeisi. Mane asmeniškai miestas labai slegia, ir kuo toliau- tuo labiau. Nematau prasmės kankintis.
Papildyta:
Ten, kur aš planuoju nusikraustyti, net viešojo transporto nėra biggrin.gif Į gretimą kaimą autikas tik per išeigines užsuka biggrin.gif Nepaisant to, manau, kad vaikams daugiabučio aikštelė ar laisvė kaime, kur yra miškai, ežerai, prie namo upės pakrantė- labiau tinkamas yra antrasis variantas, veiklos daugiau ir įdomiau smile.gif Apie namą nuolat tupinėt nereikia, tinkamai jį susitvarkius. Niekas ten nieko nepririša, turi žmonės nuosavus namus ir keliauja, tarp mano pažįstamų daug tokių smile.gif

Tai kaip gyvensi ten kai nebegalėsi vairuoti mašinos? unsure.gif tas laikas anksčiau vėliau ateis

O pardavus senos statybos butą naujos statybos niekaop neišeis, kad ir mažesnės kvadratūros.

Šiuolaikiniai vaikai nebelabai ypač vieni po miškus braido, kur erkės ir t.t. Vieni neis, o kartu su jais jei reikia eit tai gali pavažiuot iki laukinio miško, jei retkarčiais tokio norisi. Žymisi saugiau jei vaikai parke žaistų, gali ir vieni jei šalia namų. Pasaulis pasikeitė nuo mūsų vaikystės, patinka mums tai ar ne.

Mes kotedže gyvenam, ir tai kai vasarą mėnesį nebūnam problema su žolės pjovimu. Kaimynas geras nupjauna kartais, bet visąlaik tai jį užknisa ir mums nepatogu prašyt. Grįžę randam patikėk unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 08, 15:42)
Užteks ir dar liks paskolai atiduoti smile.gif Aš kaime normalaus namo nestatysiu- mobilų namelį su apšiltinimu ir priestatu bibliotekai+ veranda. Mažiau rūpesčių ir labai pigus išlaikymas smile.gif


vargiai ar toki nauja apsimoka pirkti... nebent tenkina tie utelynai prie bigo ir pan
Atsakyti
Jus nepamirskit kad "naujos statybos" cia ne tik 2016tu, bet ir 2000, pvz. Jie ne toki kosmosa kainuoja ir maza tikrai gali nusipirkt uz padoru sena, kuris geroje vietoje, pvz. Beto kai neskubu ir pinigai paruosti- kartais buna stebukliuku- gruodi buvo 49 kvadratu, Perkunkiemyje, 2007, du miegamieji maziukai ir virtuves-svetaines zona. Superiukas saldainiukas, nepamenu kainos bet iki 60. (nes tokia paieska uzstatau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 08 sausio 2017 - 15:03
Mergiona, tai negi tu perkunkiemi laikai gera vieta gyventi?
Atsakyti