Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 01 05, 16:17)
O cia per airbnb?


airbnb wub.gif wub.gif wub.gif jeeeegaaaaa. Rodo ten viska neuzsiregistravus. As vakar Szegede buta pagavau https://www.airbnb.com/rooms/11871123
Atsakyti
San, su gimtadieniu! Savo linkejimus jau FB palikau, bet tikrai tikrai nuosirdziai linkiu kad sie metai tau atnestu permainu, suvokimo ir laisves smile.gif. Pasiilgau tavo tokiu keistai idomiu postu, kurie pakelia mano lupu kampucius i virsu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 06, 09:53)
San,  su gimtadieniu! Savo linkejimus jau FB palikau, bet tikrai tikrai nuosirdziai linkiu kad sie metai tau atnestu permainu, suvokimo ir laisves smile.gif. Pasiilgau tavo tokiu keistai idomiu postu, kurie pakelia mano lupu kampucius i virsu smile.gif


Labai ačiū už palinkėjimus.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

San su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai patinka tavo ketureiliai, gal tiksliau dvieiliai FB
Atsakyti
San, su GD wub.gif

Pabirute, lb faina kad uzsukai. Lb pasiilgom verysad.gif Noreciau pasimatyt, bet suprantu kad tai nerealu. Dirbu, dirbu, dirbu. O jei kokia val nedirbu- tvarkausi arba guliu lovoje.
Atsakyti
Veluma, mes važiavom 2 kartus su kemperiu, gyvenom kempinguose, o tręčiąkart į viešbutį Istrijoje prie Poreč, bet nepatiko Istrija, krantas labai blogas, aštrūs akmenys arba betoniniai paplūdimiai arba smėliukas tik brangesniame viešbutyje ir tai retai. Tai nerekomenduočiau.
Manau geriausia ieškot kur gyvent ruože tarp Šibenik - Trogir - Split. Ir neapsigaukit aprašymuose pvz butas tik 100 m nuo jūros, nes tas 100 m tiesiąja, o realiai gali būti toli vingiuotu keliuku į kokį kalną. Eiti karštyje labai nekas... Ten miestukai jaukūs, yra ką pažiūrė jeigu atsibos jūroje mirkti.
Pasilikčiau pora dienų su nakvyne Dubrovnike ar aplink. Nors šiaip šis išgirtasis miestas labai turistų prigrūstas, tas vargina.
Mes dar Juodkalnojoje buvom, Kotoro įlanka graži, bet įlanka, vanduo nekoks. O toliau kurortai tokie kaip Budva pilni rusų ir Palangą primena... žodžiu Juodkalnija graži keliavimui, bet poilsiui tik Kroatija.
Atsakyti
Aciu, Eufemija!
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 06, 11:24)
San, su GD  wub.gif




Ačiū
Papildyta:
QUOTE(JustDi @ 2017 01 06, 10:50)

San su gimtadieniu 4u.gif  4u.gif  4u.gif Labai patinka tavo ketureiliai, gal tiksliau dvieiliai FB


Ačiū (trieiliai šiaip jau ax.gif )
Papildyta:
Mažasis auksas iškepė man tortą. Įdaras turėjo būti iš migdolų. Kadangi nežinojo, kaip apsieit su tai migdolais, tai vietoj jų įpylė kvapų maistinių. Bijau net aiškintis, kiek. Vistiek reik valgyt huh.gif fish2.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 06, 19:54)
Mažasis auksas iškepė man tortą. Įdaras turėjo būti iš migdolų. Kadangi nežinojo, kaip apsieit su tai migdolais, tai vietoj jų įpylė kvapų maistinių. Bijau net aiškintis, kiek. Vistiek reik valgyt huh.gif  fish2.gif

Kaip miela wub.gif Nieko baisaus tie kvapai, ne citrinos rūgštis gi mirksiukas.gif biggrin.gif

Sveikinu 4u.gif nors pavėluotai, bet labai labai 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi sveikinu San, vakar pražiūrėjau. 4u.gif

Gaminu plovą, žirnių sriuba išvirus. Dar kokį pyragą reikia sumeistrauti. Kai lauke šalta norisi virtuvėje krapštytis.
Atsakyti
Sveikos,
Tinginiaujam. Dickiai gimtadienyje, tai kone visa diena tik su vienu vaiku namie. Ramybe..ryt planuojam i filma koki..

Man kazkoks bitinas ikandes del tu namu butu. Vakar butus persiurejau, 2 k investicijai. Brangus rupuzes. Labai. Protu neadekvacios kainos. Speju burbulas bus vel. Siandien namus ziurejau- saviski pakeist. Radau viena puikiai irengta, bet kiek brangu ir mums kambariu per mazai. Kitas- idealaus isplanavimo, kaina ok, galetume plius minus su savu iskeist, ir isirengt reiktu, bet... kazkur pasaulio kraste, miskonyse 😟😟

Ir kas su manim negerai, kad as nurimt negaliu? Gal pas kokia galvos gydytoja reik nueit, kokias vaikystes traumas ar ka atkapstyt???
Atsakyti
Veluma, matyt dar iš tiesų ne savo svajonių name gyveni.
Bet. Nors aš iš savojo niekur nenoriu keltis, tačiau apie butą senamiesty irgi vis svajoju, mažytį butuką, kuriame kokia dukra gyventų ar šiaip net nežinau kas.... toks bzikas kartais užeina. Gerai, kad nieko nerandu kainos ir kokybės prasme. O dbr irgi jaučiu burbulo artėjimą, todėl nebepirksiu artimiausiu metu, žiūrėsiu kas darysis. Na nebent svajonių butas pasitaikytų. biggrin.gif
Mažius tik dbr keliasi, neįtikėtina, šventė, beveik ramiai spėjau papusryčiaut.

Kaži jau dbr didieji išpardavimai? Gal jau lėkt kojinių-trusikų ir pan metams užsipirkt... batų dar reikia žieminių...
Atsakyti