Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

peremiau San estafete, neatkeliu galvos nuo pagalves blink.gif jau taip blogai seniai nebuvo unsure.gif siandien pirma diena, kai i virtuve atejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 03, 13:52)
peremiau San estafete, neatkeliu galvos nuo pagalves blink.gif jau taip blogai seniai nebuvo unsure.gif siandien pirma diena, kai i virtuve atejau biggrin.gif


Paguosiu: pasveikstama 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 03, 15:00)
Paguosiu: pasveikstama 4u.gif


kelinta diena tau tempa nebekilo?
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 01 03, 14:45)
kelinta diena tau tempa nebekilo?


(įtariu, kad jau trečiadienį kilo tempa. bet turėjau slogą ir turėjau apie sergantį vaiką šokinėt, tai tiesiog įkaldavau tabletę, kai labai blogai jaučiaus - nepagalvojau, kad dėl tempos), ketvirtadienis buvo max, šeštadienį ir sekmadienį dar vis šokinėjo tokia iki 37,4, ir savijauta buvo tokia šiaip sau. sekmadienį vakarop staigiai pagerėjo.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 03, 15:58)
(įtariu, kad jau trečiadienį kilo tempa. bet turėjau slogą ir turėjau apie sergantį vaiką šokinėt, tai tiesiog įkaldavau tabletę, kai labai blogai jaučiaus - nepagalvojau, kad dėl tempos), ketvirtadienis buvo max, šeštadienį ir sekmadienį dar vis šokinėjo tokia iki 37,4, ir savijauta buvo tokia šiaip sau. sekmadienį vakarop staigiai pagerėjo.


tai apie 5 dienas rolleyes.gif man ir sake, kad sitas virusas tempa iki 7 dienu duoda... as jau 3 busiu isgyvenus biggrin.gif
Atsakyti
Oi, Milaaa, sveikatos!
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 03, 08:30)
As siais metais nemiegu. Nemiga. Rimtai. Vos pasnaudziu po pora trejeta valandu. O man reik kokiu 9. Gal ka pavartot man?
Blogiausia, kad neatrandu priezasties, tai ir pasalinti negaliu 🤔


Man tas pats. Priežastis paaiškėjo- skydliaukės hiperaktyvumas. Savijauta- nemušk gulinčio, nuovargis nežmoniškas ir nenusakomas, ir tuo pačiu kažkoks nesveikas aktyvumas viduje, negaliu nei kažką daryti naudingo, nei normaliai pailsėti. Per išeigines kalu 50 gramų, migdomųjų ir išsimiegu bent vieną naktį. 5d. einu pas endokrinologę pakartotinai, tegu daro ką nors, nes nebegaliu jau verysad.gif Tradicinio gydymo netoleruoju, mėginom jau :/ Tiesa, darbe ant vairo nukritus miegasi labai gerai, svarbiausia- sugebėt iki galinės stotelės datraukti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 03, 09:35)
As visada uz "pavartot". Miegas lb svarbu. Yra vaistu kurie skirti uzmigt, trumpo veikimo, iki 4 val- tai tiesiog jie padeda, uzmiegi, o jei net ir paskui kokia komandiruote ir reikia anksti keltis- atsikeli normaliai.


Vienintelį tokį žinau- Somnolį. Gydytoja sakė, kitokių tokių gerulių nėra. vartoju prieš pirmą pamainą, po ketvirtį tabletukės, keliuosi po 3-4 val. miego. Šito vaisto minusas- neišmiegojus kiek reikia, gali būti tam tikrų laikotarpių atminties "iškritimai". Bet galiu pasakyti, kad nemiegojus visai jie lygiai taip pat sėkmingai būna biggrin.gif
Atsakyti
Turiu butukaaaaa, valiooooo, Bulgarijoje wub.gif o sese gavo 1 (viena) lektuvo bileta. Dar tik 6 truksta biggrin.gif

https://www.airbnb.c...8185?s=n_UcVe3I
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 03 sausio 2017 - 22:17
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 03, 22:58)
Turiu butukaaaaa, valiooooo, Bulgarijoje  wub.gif o sese gavo 1 (viena) lektuvo bileta. Dar tik 6 truksta  biggrin.gif

https://www.airbnb.c...8185?s=n_UcVe3I

4u.gif Už 2017 pramogų ir atostogų eilutę

Veluma, saulėgrąžų želmenis per skelbimus pardavinėja. pvz Tik ką tu su puskilogramiu žolės darysi smile.gif

Kepu bendradarbiams pyragą. Jau visi namai kvepia.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif As vis dar atostogauju iki kito ketvirtadienio, vaziuosiu iki mobilaus namelio reikia isimatuoti saldytuvo auksti, koki galiu statyti, pirma nupirkau, dabar galvoju smile.gif turetu tikti. Ir bandysim kisti savo lova, jei netilps tuomet tik ciuzini nuo dvigules savo desim, bus anksta, nes dabar king size lovoje miegam. dar microbange nupirkau, daugiau nieko nereiks ten rodos. Visi techniniai dalykai, kaip apsildymas etc. tai jau MB darbas, man nerupi tongue.gif

Mergiona, o kodel visada tik Bulgarijoj atostogauji, as buvau ten tik 1 karta dar tarybiniais laikais, tai nelabai geri prisiminimai, bet gal dabar geriau. Su vaikais geriausia kanaruose man rodos, ten viskas jiems priderinta ir daug draugu aplink, trumpas skrydis, arba kokioj Ispanijoj butuka issinuomoji ar vila ir atostogauji, kaina nuomos ta pati, o gyvenimas prabangesnis.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 01 04, 08:46)
4u.gif  Už 2017 pramogų ir atostogų eilutę


Aciu. Ir uz tai kad pajamos isaugtu tiek kad i ta pati procenta sutilpt biggrin.gif uz buta menesiui su parkingu 1422 paklojau. Kazkiek dar sese grazins.
Papildyta:
JustDi o kada tas visada? Antra karta i Bulg vaziuoju. Pirma nerealiai patiko. Pigu silta jauku. Palanga su geresniu oru ir silta jura. Pernai buvau Cekija -Slovakija.

Kanarai-Ispanijos brangu. Plius buciau be masinos. Nuomotis brangu ir bijau ir problema su vaikais.

Ir dar gi ne tik Bulg. Iki Bulgarijos kelias salis aplankau. O po jos gal bus Graikija. Ir dar 3 sav kazkur nxn kur. Sesuo planuoja. O Ispanijoje? Butu Ispanija... paaugs vaikai gal. Kada nors.
Papildyta:
Milaaa tu gyva???
Atsakyti
Kanarai is vis kosmosas is LT nuskrist, kaip i Amerika beveik.
Atsakyti