Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(karra @ 2017 01 02, 22:28)
zeminimo nera. tiesiog, kai vaikas atsikalbineja - as matau kelia sestis salia ir klausyti. ka jis kalba. o vyras: daryk-arba daryk. ka tu sakai- blogai, ka as - greai. o kalbetis.  gali, jei nori, bet TIK po to, kai atitaisys. vyrui atrodo ok. cia toks auklejimas. o man - kvaikyste. del to ir pykstames verysad.gif
Papildyta:


Mano nuomone, jei abu su vyru sutariate, kad vaiko elgesys netinkamas, problemos nėra. Nors jūsų metodai skirtingi, nei vienas vaikui nepakenks. Svarbiausia susitarkit, kad jei vienas pradėjo spręsti konkrečią situaciją savu būdu, antrasis nesikiša. Iš esmės tavo vyresnėliui reikia išmokti gerbti kito asmeninę erdvę, norus ir interesus. Jūsų konfliktai, kurio auklėjimas teisingesnis, tikrai nėra pagarbos kito asmens požiūriui pavyzdys. Ir nors TB nelinkęs diskutuoti, gali sūnui paaiškinti, kad tu supranti ir TB poziciją - tartis reikia prieš kažką darant, o ne post faktum.
Atsakyti
Kokios jus kantrios unsure.gif
Atsakyti
As siais metais nemiegu. Nemiga. Rimtai. Vos pasnaudziu po pora trejeta valandu. O man reik kokiu 9. Gal ka pavartot man?
Blogiausia, kad neatrandu priezasties, tai ir pasalinti negaliu 🤔
Atsakyti
As visada uz "pavartot". Miegas lb svarbu. Yra vaistu kurie skirti uzmigt, trumpo veikimo, iki 4 val- tai tiesiog jie padeda, uzmiegi, o jei net ir paskui kokia komandiruote ir reikia anksti keltis- atsikeli normaliai.
Atsakyti
Aciu, Mergiona, pagalvosiu. Sedziu kaip zombis. Pykina antra diena, nuo nedamiegojimo. Blogiausia, kad net nezinau kas yra. Nes kaip ir nieko nera. Bet kokia tai visai issibalansavus. Itampa visame kune. Kakla vos judinu.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 03, 09:15)
Aciu, Mergiona, pagalvosiu. Sedziu kaip zombis. Pykina antra diena, nuo nedamiegojimo. Blogiausia, kad net nezinau kas yra. Nes kaip ir nieko nera. Bet kokia tai visai issibalansavus. Itampa visame kune. Kakla vos judinu.


Eeeee o neviena negali but? ax.gif
Atsakyti
Mergiona, tikrai ne.
Papildyta:
Noriu naujo namo. Vakar nuo... iki paziurejau apie Jagelaviciutes batu spinta ir susvaigau... noreciau kokiu 50 aru sklypo, pvz:
kur nors pusyne ir tada... klasikinio plutu namo, kvadratinio, su didele virtuve ir sala joje, dideliu valgomuoju stalu, po kambari kiekvienam ir po vonia kiekvienam, darbo kambari, atskira skalbykla, dziovykla ir aisku visur dideles drabuzines... Metalinius aukstus kiemo vartus ir t.t.

Ir net gali buti kokiam uzkampyje, pvz kur nors netoli kur dabar gyvenam, nes zeme ten pigi kolkas.
Papildyta:
http://www.alio.lt/s...ID54239511.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 03 sausio 2017 - 12:04
Pirk mano sklypa biggrin.gif 51 aras bigsmile.gif
Atsakyti
A miskas yra? Asfaltas ir t.t smile.gif

Jauciu vyras is namu ismes... Nors horoskopas sake siemet nieko nepirkt, ale neiseina man. Sakau, gal su nauju namu nebereiks kito namo/ buto zveryne ar uzupyje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 03, 12:23)
A miskas yra? Asfaltas ir t.t smile.gif

Jauciu vyras is namu ismes... Nors horoskopas sake siemet nieko nepirkt, ale neiseina man. Sakau, gal su nauju namu nebereiks kito namo/ buto zveryne ar uzupyje? smile.gif


Mama sako yra. Krumiskas. Paziurek pro terasos langa. Ka matai-tas ir yra.
Atsakyti
Hm. Ne. Kelio ner smile.gif. O i kuria puse ziuret?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 03, 12:26)
Hm. Ne. Kelio ner smile.gif. O i kuria puse ziuret?


Tiesiai. Nugara i tavo gatve verandoje stovint. Ten yra gatve bet gal ne asfaltas. Nuo tavos atsisakuoja.
Atsakyti