Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(san @ 2017 01 01, 22:54)
taigi namukas bus mobilus: prie fūros prikabinsit, ir išsiners iš apšiltinimo.


Tas namukas tik ant spec. platformos transportuojasi, negabaritas biggrin.gif ne tas, kur galima prikabinti ir tempti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 01, 22:48)
Denaxa, sitaaa, o Australija?  ax.gif tu ten nepamirsk atidet eura-kita  ax.gif


Jo jo, vieną kitą prilaikau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 02, 21:06)
Karra, o tai tik dabar "islindo", gi ne pirmi metai ir ne pirmas vaikas. Ir kaip sakai - sunku pakeist, bet kalbetis vistiek reik. Moterisko gudrumo gal? Mes buna irgi del auklejimo pasibaram🙂, bet kazkaip nera itin dideliu nesutarimu.

<...>


islido su pirmojo sunaus paauglyste. "umnicaet" nesamones daro. jei atvirai: slaptazodzius mano kompo keicia; kambarius perstato. paprasom nupirkt parduotuvej vieno- perka kito ir etc. nesamones konkrecios. bet yra du budai: a) sakyt tu durnius, as protingas; b) wow. o kas cia (mazu ziema po koldra pasidesiu) irgi nesamone, bet veda i dialoga verysad.gif tai del to ir pykstajmes verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Veluma, dar nekeiciu, del darzo negaleciau, bet gi jau senokai svaigstu. Tai eeee, taupau. iki vasaros ir geros keliones biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2017 01 02, 21:03)
islido su pirmojo sunaus paauglyste. (


o nuo kada pas bernus paauglystė?
gal aš be reikalo dėl saviškio tiek parinuos - gal ir maniškiam jau paauglystė, o ne "toks baisus charakteris" unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 02, 21:30)
o pati "nedostatkių" neturi? lotuliukas.gif aš irgi neturiu biggrin.gif
<...>



as labai daug turiu "nedostatku" jei ne jie - cloonis ir gatesas nebutu verti mano maziausio pirsto wub.gif wub.gif wub.gif ir viskas man tinka" jo pedantizmas, velavimas, net jo seima doh.gif o jam tinka mano agresyvumas, "ekstra idejos", net kai visai blogai - paprasau nuvaziuoja man vyno ( nors pats visai negeria).
viskas ok. su daug kuo jame susitaikiau (kaip ir jis manyje). bet del vaiklu skaudu. turiu keistis pati arba jis keistis . abu- labu sunku. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 02, 20:09)
o nuo kada pas bernus paauglystė?
gal aš be reikalo dėl saviškio tiek parinuos - gal ir maniškiam jau paauglystė, o ne "toks baisus charakteris" unsure.gif


labai priklauso nuo vaiko. As sakyciau 13-16 metu ribose. Mano, kaip prie letesniu, 15 prasimusinet pradejo.
Atsakyti
O kokia beda su kambariu perstatymu? Su kitom aprasytom darcnesusiduriau. Ir-aha, taigi tavo vaikai nedideli???? Kokia paauglyste???

Mergiona, saunuole ❤
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 01 02, 21:55)
<..>
Nežinau kokios ten bėdos. Neperskaičiau, jei rašei. Gal tu tiesiog per jautriai reaguoji. Nesitiki, kad būtų periodinis žeminimas ar terorizavimas. O kiti dalykai kažin ar verti barnių. Jei tik suaugusieji vienas kitam neprieštarauja, vaikai prisitaiko prie skirtingo tėvų taikomo auklėjimo.



zeminimo nera. tiesiog, kai vaikas atsikalbineja - as matau kelia sestis salia ir klausyti. ka jis kalba. o vyras: daryk-arba daryk. ka tu sakai- blogai, ka as - greai. o kalbetis. gali, jei nori, bet TIK po to, kai atitaisys. vyrui atrodo ok. cia toks auklejimas. o man - kvaikyste. del to ir pykstames verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Veluma @ 2017 01 02, 22:18)
O kokia beda su kambariu perstatymu? Su kitom aprasytom darcnesusiduriau. Ir-aha, taigi tavo vaikai nedideli???? Kokia paauglyste???

Mergiona, saunuole ❤


11 metu vyriausiam. ber jis pas mus prOtingas verysad.gif geriau uz visus zino, kokios aplinkos tevo telefas nori, kaip turi buti "sutvarkytas" mamos kompas, bei kaip turi buti per delioti seses zaislai verysad.gif verysad.gif verysad.gif ir t.t......
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 02, 21:18)
O kokia beda su kambariu perstatymu? Su kitom aprasytom darcnesusiduriau. Ir-aha, taigi tavo vaikai nedideli???? Kokia paauglyste???

Mergiona, saunuole ❤


as irgi tyliu nes realiai vis nepagaunu apie ka kalba unsure.gif

4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(karra @ 2017 01 02, 21:28)
11 metu vyriausiam. ber jis pas mus prOtingas verysad.gif geriau uz visus zino, kokios aplinkos tevo telefas nori, kaip turi buti "sutvarkytas" mamos kompas, bei kaip turi buti per delioti seses zaislai verysad.gif verysad.gif verysad.gif ir t.t......


Karra, na rimtai nepagaunu. 11 metu negali suprast kas yra kieno nuosavybe? Ka cia diskutuot? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 02 sausio 2017 - 22:09
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 02, 22:53)
<...>
Karra, na rimtai nepagaunu. 11 metu negali suprast kas yra kieno nuosavybe? Ka cia diskutuot?  unsure.gif


jis moka/ geba ir NORI ir mokosi padet. tiesa, dar kol kas nesivokia apie "interesu susidurimus" ax.gif tame ir problema verysad.gif verysad.gif verysad.gif didele. jei atvirai.
Atsakyti
Buvau darbo pokalbyje. Dabar belieka tik melstis (ir jūsų paprašysiu biggrin.gif ), kad rastų, kas sutiktų apmokyti moterį. velniaižin kiek čia visas tas reikalas užsitęs. Kartais tikrai labai blogai būti moterim, ypač, kai tai trukdo darbo susiradimui verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2017 01 02, 22:14)
jis moka/ geba ir NORI ir mokosi  padet. tiesa, dar kol kas nesivokia apie "interesu susidurimus"  ax.gif  tame ir problema verysad.gif verysad.gif verysad.gif didele. jei atvirai.


tu lb uzuominom kalbi. unsure.gif visgi dbr tel-kompas yra lb toks asmeninis dalykas, o leles-zaislai mazam vaikui- irgi. Jei yra tiek, kiek tu sakai- ima, padaro, perdaro tai nzn ar cia vieta diskusijai unsure.gif jei mano tel ar kompa taip kas paimtu nu ragas butu...
Atsakyti