Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(san @ 2017 01 01, 21:54)
taigi namukas bus mobilus: prie fūros prikabinsit, ir išsiners iš apšiltinimo.


xm... manai iki Australijos su fura? unsure.gif (nemaisyt Austrijos ir Australijos, mes i Australija planuojam, kenguros, ppryg-pryg)
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 01, 22:00)
xm... manai iki Australijos su fura?  unsure.gif (nemaisyt Austrijos ir Australijos, mes i Australija planuojam, kenguros, ppryg-pryg)


Na tai būna tokie laivai krovinininiai - jūs su savo namuku - kajutės nereiks išsipirkti. Ar jūs skubėsit?
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 01, 22:14)
Na tai būna tokie laivai krovinininiai - jūs su savo namuku - kajutės nereiks išsipirkti. Ar jūs skubėsit?


o! smile.gif na gal neskubesim unsure.gif
Atsakyti
Suskaiciavau mazdaug bigsmile.gif Mes linksmai gyvenam hihihi.gif

23%- vaikai
19%- atostogos ir kitos pramogos
17%- butas (su tel ir inetu, plius remontas, draudimas, sugedusi spyna, mikrobanges remontas, pirkti baldai)
15%- masina (benzas, remontas, pavogti ratai verysad.gif )
12.5% - maistas (cia tik namie, plius visa buitis- sampunai, fairy, dantu sepetukai, tttt)
4.4%- as biggrin.gif

dar apie 10%- vasara, bet ne kelione.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 02 sausio 2017 - 01:06
Mergiona, cia % nuo pajamu ar nuo islaidu? Bet siaip tai super gerai gyvenat. Pramogu skiltis ispudinga....

As darbe, pykina nuo pat ryto. Fu. Nesuprantu kas negerai.
Atsakyti
nuo islaidu, nors saziningai kalbant mano pajamas nedaug islaidas virsija, netaupi as ax.gif

uz tai kaip mano parasas isgrazejo per Kaledas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 02 sausio 2017 - 14:09
Atostogoms taupai? Tai Kaledu Senelis dosnus pinigais buvo? smile.gif

As visa diena galuojuosi. Po vakar begiojimo siandien skauda, negaliu net pajudet -visa kuna. Plius tas pykinimas, galva sunki. Nesuprantu, ar persalau, ar apsinuodijau, ar koks gripas, ar kokia siaip psichine negalia smile.gif. Net padirbt normaliai neina, tai tik savaites ir menesio kalendoriu "susideliojau", pasiziurejau kad nepraziopsociau kokiu svarbiu datu.
Atsakyti
Taupau ax.gif ir kambariukui papildomas. Bet, aisku, kambariukui zinant mane daug prasciau tauposi.

Panasu kad briedis gavo darba su balta alga ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 02 sausio 2017 - 19:10
QUOTE(Veluma @ 2017 01 01, 10:09)
Karra, idomiai tavo naujieji prasidejo😄, issispresit kaip nors!

Mes namo grizom apie 2. Smagiai pasedejom, net pasokom😀😀.
O bet taciau-  laikas grizt prie darbu😀, skalbt, lygint, anti kept. Sioje srityje kazkaip nieks nepasikeite😄😄


ko idomiai.


viska galima zmoguje pakeisti iskyrus seimos iprocius. susiriejom kaip reikiant (nepaisant to, kad jis man leidzia viska, o as toleruoju jo "nedastatkus") bet kas is to. vaikai man skaudi tema. nzn kaip susitvarkysiu. kazkaip.
Atsakyti
Karra, o tai tik dabar "islindo", gi ne pirmi metai ir ne pirmas vaikas. Ir kaip sakai - sunku pakeist, bet kalbetis vistiek reik. Moterisko gudrumo gal? Mes buna irgi del auklejimo pasibaram🙂, bet kazkaip nera itin dideliu nesutarimu.

Mergiona, buta keisi? Ar kokie tai remontai? As ir namie pykstu, vienam duse reik duso galva keist, nebesilaiko normaliai, 11 metu vistik. Virtuveje grindys " parejo", kai buvo vamzdziai truke ir vandens pribege. MB kol kas nieko nedaro, as jau raganeju🙂
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2017 01 02, 19:53)
jis man leidzia viska, o as toleruoju jo "nedastatkus"


o pati "nedostatkių" neturi? lotuliukas.gif aš irgi neturiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 02, 01:04)

19%- atostogos ir kitos pramogos



pas mus pernai "pramogos" irgi 18 proc. tongue.gif
Papildyta:
Aš per pastarąjį pogulį supratau, kad mūsų pagalvės beviltiškai susidėvėjusios - kažkokie 5 cm aukščio paplotėliai smile.gif Bet įdomu, kiek laiko jos tokios - kiek laiko aš to nepastebėjau blink.gif o stebėjaus vis, ko MB iš vis be pagalvės miega - nustumia ją šonan...
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 02, 02:04)

19%- atostogos ir kitos pramogos


Bet tai kiek sveikatos reikia tiek pramogauti ax.gif
Šaunuolė tu. Reiks mokintis.
Papildyta:
QUOTE(karra @ 2017 01 02, 20:53)
ko idomiai.
viska galima zmoguje pakeisti iskyrus seimos iprocius. susiriejom kaip reikiant (nepaisant to, kad jis man leidzia viska, o as toleruoju jo "nedastatkus") bet kas is to. vaikai man skaudi tema. nzn kaip susitvarkysiu. kazkaip.

Nežinau kokios ten bėdos. Neperskaičiau, jei rašei. Gal tu tiesiog per jautriai reaguoji. Nesitiki, kad būtų periodinis žeminimas ar terorizavimas. O kiti dalykai kažin ar verti barnių. Jei tik suaugusieji vienas kitam neprieštarauja, vaikai prisitaiko prie skirtingo tėvų taikomo auklėjimo.
Atsakyti