Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Su Naujaku visas wub.gif

as kaip buvau nagla taip likau unsure.gif vakar kazkoki vargsa rusa is uz stalo istempiau ir iki 20val jo laiku kalbejomes del buto Bulg hihihi.gif tada pasakiau "na gerai, laikas uz stalo, sausio 2 pratesim" biggrin.gif jis man pradzioje bande sakyt "uuuu, Naujakas", pasakiau kad "ru naujakas, o pas mus buvo Kaledos ir man jau vasara ir man idomu dabar" biggrin.gif Karoche, reikia gaut nuolaida, didele, bet nzn kaip pavyks pakankamo dydzio gaut unsure.gif

sutikom tradiciskai- Katedroje, bet na visgi aj... pernai laikrodis buvo kur sekundes iki Naujako skaiciavo, siais metais nieko, vi-sis-kai, nei valstybinio fejerverko, nei laikrodzio... varpai skambejo gal 15 min, visas pasveikinimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 01 sausio 2017 - 11:13
As naujus pradejau rytiniu begimu lauke, kazkas nerealaus, buvau apleidus.
Seimyna vis dar miega, as matyt eisiu ramiai knyga paskaityt😄
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2017 01 01, 11:39)

Denaxa, pirmiausia sveikinimai isigijus savo zemes ir pradejus eiti svajones link 4u.gif kainos pas jus zemes kaip lego zaisliuku. pas mus zeme brangi. Beto niekada negautum leidimo statyboms, jei negalima padaryti saugiu nuoteku, tiesiog zeme butu ne gyvenamos paskirties ir taskas. per musu zeme irgi upelis teka, o ir zemes daugiau, tai su leidimu nuoteku sistemai labai grieztai buvo, reiks spec 10 sluoksniu smelio filtra statyti del tarsos sumazinimo, ir dar, jei tu keliausi su fura po pasauli, tai, mano manymu, didele tikimybe, kad tavo namai-mobilus namelis, malkine, ar dar kas- gali buti suniokoti, nevalia savo turto palikti ilgam be prieziuros. Zinant kaimu kriminogenine situacija Lietuvoje, nemanau, kad yra saugu. pries pora metu viena forumo dalyve pirko namuka Lietuvos kaime, tai kol visi buvo aplink, remontavo, tvarkesi, kazkas sugebejo jos tase pavogti, paskui rado kaime pamesta be pinigu, telefono ir kt. O namas vienkiemyje taip pat. Pagalvok apie sauguma, pries palikdama savo namuka be prieziuros 4u.gif


Ačiū 4u.gif Viskas ten gerai ir su nuotekomis, ir su vagimis biggrin.gif Yra padaryti detalūs planai, su statybų zonomis ir komunikacijų trasomis- mes būsime trys kaimynai, neskaitant netoliese gyvenančių ūkininkų. Kaimynai ten statysis, aš per vidurį esu, komunikacijos numatytos bendros ir yra joms išskirta vieta (dėl to su namuku man labai užsitęs reikalas, nes pirmiausia reikės skirti komunikacijoms su kaimynais mestis) . Dėl vagių- kaimynai ūkininkai sakė, kad nėra tokio reiškinio pas juos. Kai kurie net durų nerakina, išeina į darbus- visa technika ant kiemo, ūkiniai pastatai atidaryti. Saugu ten. Tiesiog tokia vieta, kad iki ten blogiukai "nedaeina", o ir pačiam kaimelyje ramu. O mano sklypas taip dar gerokai tolokai už kaimelio smile.gif Viešojo transporto nėra, net ir į tą kaimelį tik per išeigines autobusas užvažiuoja smile.gif Ten taip retai koks naujas žmogus pasirodo, kad vienkiemių kaimynai iškart pro langus žiūri, kokia čia mašina atvažiuoja, viską mato, kas kur ir ką biggrin.gif
Atsakyti
Kam po naujako galva veikia?

7 7 7 7=3
7 7 7 7=5
7 7 7 7=6

??? (tarp kai kuriu 7tu reikia zenklus sudet)

bigsmile.gif
Atsakyti
Sutikau Naujus Šeškinės kalvose, įkaliau porą taurių vyno ir visa girta išėjau pasivaikščioti, geras keturias stoteles nublūdijau, atgal grįžtant net nuovargį pajutau biggrin.gif
https://scontent-waw...amp;oe=591C0C47
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 01, 12:35)
Kam po naujako galva veikia?

7  7  7  7=3
7  7  7  7=5
7  7  7  7=6

??? (tarp kai kuriu 7tu reikia zenklus sudet)

bigsmile.gif



(7*7-7):7=6
(7+7+7):7=3
iki 5 dar netempia smegenys...
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 01 01, 14:11)
(7*7-7):7=6
(7+7+7):7=3
iki 5 dar netempia smegenys...

7-((7+7):7)=5
Atsakyti
aciu panos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 01 01, 11:30)
Ačiū  4u.gif  Viskas ten gerai ir su nuotekomis, ir su vagimis biggrin.gif Yra padaryti detalūs planai, su statybų zonomis ir komunikacijų trasomis- mes būsime trys kaimynai, neskaitant netoliese gyvenančių ūkininkų. Kaimynai ten statysis, aš  per vidurį esu, komunikacijos numatytos bendros ir yra joms išskirta vieta (dėl to su namuku man labai užsitęs reikalas, nes pirmiausia reikės skirti komunikacijoms su kaimynais mestis) .  Dėl vagių- kaimynai ūkininkai sakė, kad nėra tokio reiškinio pas juos. Kai kurie net durų nerakina, išeina į darbus- visa technika ant kiemo, ūkiniai pastatai atidaryti. Saugu ten. Tiesiog tokia vieta, kad iki ten blogiukai "nedaeina", o ir pačiam kaimelyje ramu. O mano sklypas taip dar gerokai tolokai už kaimelio smile.gif Viešojo transporto nėra, net ir į tą kaimelį tik per išeigines autobusas užvažiuoja smile.gif Ten taip retai koks naujas žmogus pasirodo, kad vienkiemių kaimynai iškart pro langus žiūri, kokia čia mašina atvažiuoja, viską mato, kas kur ir ką biggrin.gif


Nu va tai saunu tada 4u.gif dabar tik galvok kaip daugiau uzdirbti, kad greiciau viskas vyktu, Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2017 01 01, 16:58)
Nu va tai saunu tada 4u.gif dabar tik galvok kaip daugiau uzdirbti, kad greiciau viskas vyktu, Sekmes 4u.gif


Tai va, matai, užtat ir pasirašiau paskolai- tokie variantai tikrai kasdien nesimėto. Dabar tik uždirbt ir sukti lizdą pamažu belieka smile.gif Dar ir netoli Vilniaus, 33km nuo mano namų smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Denaxa, sitaaa, o Australija? ax.gif tu ten nepamirsk atidet eura-kita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 01 01, 21:48)
Denaxa, sitaaa, o Australija?  ax.gif tu ten nepamirsk atidet eura-kita  ax.gif


taigi namukas bus mobilus: prie fūros prikabinsit, ir išsiners iš apšiltinimo.
Atsakyti