Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Aš pamaitinau mašiną, užėjau parduotuvėn ir nusipirkau sau šiek tiek skanėstų, atsikvitinau nuo visų naujametinių šventimų kvietimų, tuoj va apsitvarkau, pasiruošiu stalą ir kaifuoooosiu smile.gif 12 nueisiu prie akro ant tilto fejerverkų pasižiūrėt smile.gif Nusipirkau sūrio kurį be galo mėgstu, kaip tik jam akcija buvo (neakcijinio neįperku biggrin.gif ), dar prisikimšiu jelapeno pipiriokus naminio konservavimo brinza- pats tas prie vyno taurės bigsmile.gif O rytoj minsiu aplinkelio naujo pasižiūrėt kol visi paipelėsis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 31, 19:14)
San, apie ka tu cia?


Žinias žiūrėjau: Vokietijojs taip švęs unsure.gif
Papildyta:
iškepiau barboros pridėtą šaldytą duoną, pasipjaustėm akcijinės dešros, pasidėjom barboros pridovanoto nealkoholinio alaus - švęsim.
Atsakyti
Et, puikūs buvo metai! Kad ir baigaisi, bet beždžionėlė iki vasario dar pasibus wub.gif o kad ir kiti tokie būtų ar dar geresni!

O aš šiandien tradiciškai darau tik tai, kas malonu - vairavau, susitvarkėm namus gražiam gyvenimui, pasportavau ir pamirkau jakuzėj, skanus maistas ir šokiai pokiai su vaikais pagal lietuvišką muziką. Komplektas wub.gif

Gerų jums ateinančių wub.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais!
Su naujų svajonių išsipildymu!
Atsakyti
biggrin.gif 4u.gif visas su 2017! ;)
Atsakyti
Kam jau Nauji - su Naujais!!!
Atsakyti
Su Naujais!!! 4u.gif
Atsakyti
as naujametiniuose apmastymuose doh.gif

vyra mazu keist mad.gif

nervinuosi ir negaliu: ne jo tas valioj. vaiku auklejimas.


lietuviskas iki "negaliu". ypac su sunumis (su grazuole tai vyniojasi kaip silta vilna). "lietuviskas" tai pg motinos linija sprendziu " as protingas- tu durnas" na nieko gero is to: vaikystej taip sako tevai, senatvej - vaikai. fui. as turejau kita gera pavyzdi is tevo (zydo) kai su visokio amziaus vaikais kalbama, diskutuojama, "apsimetama durnu" "o ka tu galvoji" "o kaip tu noretum padaryti" "o kas is to"; o ne "daryk tai ir taip" doh.gif doh.gif doh.gif pyp. pykstu. is suvokiu, kad perauklet ne mano valioj verysad.gif
Atsakyti
Karra, idomiai tavo naujieji prasidejo😄, issispresit kaip nors!

Mes namo grizom apie 2. Smagiai pasedejom, net pasokom😀😀.
O bet taciau- laikas grizt prie darbu😀, skalbt, lygint, anti kept. Sioje srityje kazkaip nieks nepasikeite😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 01 01, 09:09)

O bet taciau-  laikas grizt prie darbu😀, skalbt, lygint, anti kept. Sioje srityje kazkaip nieks nepasikeite😄😄


Tai jau jo... O dar atsižvelgiant, kad 2/3 savaitės nebūta namie, o likusi dalis pragulėta lovoj ninja.gif O jau rytoj viskas pilnai sustyguota turi būti, kas kur kada eis, ką valgys etc.

Gruodis privertė galvoti, kad kažką ne taip darau, situaciją paleidau iš savo rankų, reiks tvirčiau susiimti. Nuo gruodžio padžios pradėjom visi daugiau mažiau sirgti, o užbaigėm visai su fejerverkais. Aš ir buvau pamiršus, ką reiškia turėti temperatūros - nebuvau jos turėjus nuo paskutinio nėštumo. Vaikai irgi mažiausiai 3 metus sirgo tik "sloga-elemntariaja" ir "nusivėmiau - duok valgyt". Ir nors visi visur sudalyvavo, kur reikėjo, bet reikėjo atstatinėt "paspartintu būdu". O kai viskas buvo padaryta, tai atsipalaidavom ir iškritom...
Na bet prieš pat Kalėdas pabaigiau skaityti knygą, užbaigiau tokš maxi mezginį, o vakar dar atvežė naujus miegamojo baldus. Tai gal viskas bus gerai g.gif
Atsakyti
Labas pirmas 2017 rytas 4u.gif Su Naujais metais visas. Kad pildytųsi visi surašyti, sugalvoti ar iš dangaus krentantys planai.
Atsakyti
Labas rytas, mielosios 4u.gif Su Naujaisiais! lai metai nebuna blogesni nei praeiti, o visi pagerejimai jau bonusas.

mes tyliai pasedejom, fejerverku saudymo pasiklausem, net uzuolaidu neatitraukem paziureti, sunys lyg nesavi buvo, issigande, nepatinka jiems toks triuksmas. Na, bet dabar jau po visko, prasides kasdienybe, rutina, kas yra visai gerai.

Jokiu skaiciavimu, apgalvojimu, nauju planu nedarau, metai bega, o as gyvenu - man taip geriau tongue.gif Aplink troba pamazu vyksta darbai, sausi jau turetu nuoteku sistema ideti, tuomet ir kraustysimes i mobilu. Bet, zinant neskubejima del visko, tai realiau butu vasario-kovo men. Labai laukiu wub.gif Nepatinka man cia tas nuomojamas namas. Tiesa, kai aplinka tvarkem, keli kaimynai mus aplanke, papasakojo namo istorija, kas kiek atsimena, labai idomu buvo klausyti, o ir kaimynai pasirode draugiski, bus matyti kaip bus, tik gerai, kad tolimi kaimynai smile.gif Itariam, kad name gali buti rusys, bet niekas nepamena, tiksliau mazai kas buves name, o kas tarnavo name, tai nesenai pasimire, gal dar ka rasim gyvu prisimenanciu, labi maga mums pakasti ir pasiziureti, bet tada jau faktas reiks didesniu islaidu, kad vel ji uzdengti. Pagalvosim paskui, dabar svarbiausia aplinka susitvarkyti ir namuke isiskurti, tada jau nama ziuresim.

Denaxa, pirmiausia sveikinimai isigijus savo zemes ir pradejus eiti svajones link 4u.gif kainos pas jus zemes kaip lego zaisliuku. pas mus zeme brangi. Beto niekada negautum leidimo statyboms, jei negalima padaryti saugiu nuoteku, tiesiog zeme butu ne gyvenamos paskirties ir taskas. per musu zeme irgi upelis teka, o ir zemes daugiau, tai su leidimu nuoteku sistemai labai grieztai buvo, reiks spec 10 sluoksniu smelio filtra statyti del tarsos sumazinimo, ir dar, jei tu keliausi su fura po pasauli, tai, mano manymu, didele tikimybe, kad tavo namai-mobilus namelis, malkine, ar dar kas- gali buti suniokoti, nevalia savo turto palikti ilgam be prieziuros. Zinant kaimu kriminogenine situacija Lietuvoje, nemanau, kad yra saugu. pries pora metu viena forumo dalyve pirko namuka Lietuvos kaime, tai kol visi buvo aplink, remontavo, tvarkesi, kazkas sugebejo jos tase pavogti, paskui rado kaime pamesta be pinigu, telefono ir kt. O namas vienkiemyje taip pat. Pagalvok apie sauguma, pries palikdama savo namuka be prieziuros 4u.gif
Atsakyti