Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(san @ 2016 12 30, 11:56)
Aciu mrginos. Kaitaliojant vaistus ir slapius ranksluoscius pavyko islaikyti zemiau 39. Linksmoji dalis, kad mb dabar jau kyla. Mazas irgi serga. Liks dukra uz slaugytoja.


laikykis 4u.gif

Prie tokio gripo Tamiflu geras daiktas. Rimtai veikia. kazkuriais metais as 3 dezutes pirkau seimai po 53 tada dar Lt berods. ir dekojau Dievui kad juos isrado wub.gif

jie receptiniai bet gal susitarsi vaistineje kad veliau recepta atnesi? ax.gif

http://www.vaistai.l...
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2016 12 30, 13:45)

Prie tokio gripo Tamiflu geras daiktas. Rimtai veikia. kazkuriais metais as 3 dezutes pirkau seimai po 53 tada dar Lt berods. ir dekojau Dievui kad juos isrado  wub.gif




buvau pas gyd. sako: ne gripas.
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2016 12 30, 14:45)


San, jeigu apsispresi ir kitur negausi recepto, dar ryt galesiu su siuo reikalu pagelbet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2016 12 30, 14:56)
buvau pas gyd. sako: ne gripas.


Tai o kas??
Atsakyti
QUOTE(san @ 2016 12 30, 14:56)
buvau pas gyd. sako: ne gripas.


o kas????? blink.gif blink.gif blink.gif (ir pagal kokus pozymius? blink.gif )
Atsakyti
san, sveik greičiau. ir namiškiams kuo greitesnio ir lengvesnio sveikimo.

Darbus baigiau. Metų ataskaitą suvedžiau. Net ir jums santrauką surašiau.
Pirminė finansinė atskaita už 2016 metus. Pirminė, nes MB dar skolingas vieno mėnesio išlaidas ir dar porą patikslinimų. Bet pakeitimai nebus esminiai.
Norai buvo sutilpti į 2000 EUR/mėnesiui, tai yra 24000 EUR/metams. Netilpom. Ir gana ženkliai. Išleista bus 10+ proc. daugiau, nei norėta.
Procentinė išlaidų dalis pagal kategorijas:
Vaikai 18
Pramogos 1,62
Maistas 16
Ūkis 34,23 (iš jų statybos 27,31)
Rūbai 1,29
Kosmetika, higiena 0,42
Sveikata 7,34
Automobilio išlaidos 5,63
Mokesčiai 7,04
Draudimas 5,27 (iš jų Investicinis 3,97)
Dovanos 1,31
Gyvūnai 1,46
Kita 0,38

Lyginant su praėjusiais metais, ženklus padidėjimas yra šiose grupėse:
Vaikai +300 EUR (didėjo būrelių mokesčiai)
Maistas +200 EUR (labiausiai įtakojo vyro pietų kavinėje pabrangimas)
Statybos +1300 EUR (turiu tvorą pagaliau wub.gif )
Sveikata +1200 EUR (implantas)
Gyvūnai +300 EUR (senukas šuo sirgo kelis kartus, ir maistas gyvūnų brango)


Einu namo - smagiai praleisti šių metų likutį ir sulaukti naujų. Ir jums visoms linkiu smagios metų pabaigos ir geru 2017 metų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagyvenus: 30 gruodžio 2016 - 16:30
San vajė kas jums? unsure.gif sveikt. 4u.gif mano mažiukui kažkas su pilvu, viduriuoja lyg, bet valgo daug ir dūksta kaip sveikas tai gal nieko tokio.

Pagyvenus, bet jei nebūtų tvoros ir dantų gal būtumėt tilpę. Manau visai neblogos išlaidos. Aš kadaise irgi turėjau norą įtilpt į 2000 eu mėn, bet niekaip. Jau su tuo susitaikiau. biggrin.gif šnd vėl užėjo išlaidavimo nuotaika. Važiavau dukrai suknelės naujako sutikimui, tai sau rankinuką prigriebiau, o saldumynams visai nesusilaikiau, ir to, ir ano norėjosi... dbr šlamstmaistį kramtysim per naujaką unsure.gif

Kažkas apie paskolas ir karą kalbėjo, lyg Realesne, jau neatsimenu ar šioje temoje, mano aplinkoj irgi karas prognozėse unsure.gif nu bet tada jau paskolos visai negrotų nežinia kas būtų unsure.gif nu gal ne, taikiai sutikime naujuosius ir gyvenkime draugiškai 4u.gif
Atsakyti
San, sveikatos 4u.gif Mano vaikai irgi serga, taip pat sunkiai, dukra prisakė man saugoti save ir pas juos nesirodyti, kad pati nesusirgčiau verysad.gif
Atsakyti
Kas: virusas, kitas virusas.
Kodėl: klinika ne tokia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo san: 31 gruodžio 2016 - 08:59
su Artejanciu Naujaku newyear.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif

o siaube, netycia naujaja forumo versija paspaudziau unsure.gif lyg pavyko grizt.

Pagyvenus, tu mane ikvepei, bandysiu nakti islaidas metu suskaiciuot hihihi.gif tvoru nestaciau, dantu neiplantavau, tai gal nieko bus biggrin.gif

Laaaaauuukiu laaaaauuuukiu buto Bulgarijoje. Kazkaip lb sunkiai susikalbam unsure.gif

Veluma, siais metais rezgamas lb sudetingas planas tai sunkoka pradzia. As tokia- paziurejau-patinka?-imu!, o mama su sese "reikia pagalvoooot" "gal daaaar variantu yra???" "ryt-poryt-as snd moraliskai nepasiruosus!" Tai esme tokia as su vaikais varau i Bulg masina, tada atskrenda mama su sunenu, tada jie pabuna, tada mama isskrenda su Sausainiu, atskrenda sese su dukrterecia, pabuna, isskrenda dukterecia, liekam as, sese, panos ir jos sunus, ir tada mes apacia (Albanija-Juodkalnija- realiai man dzin, sese ta dali planuoja) vaziuojam i Kroatija, griztam pro Austrija ir Slovakija. Vot. Nes pas sese mazai atostogu, varganos 36 dienos, na ar galima taip gyvent??? hihihi.gif o ji dar dukterecia i Londona nuvezt turi, o grizus mes su Sausainiu i sanatorija mylimoje Palangoje wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 31 gruodžio 2016 - 10:14
Mergiona, žavingi planai vasarai. Kokiam Bulgarijos mieste buto ieškai?
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2016 12 31, 10:24)
Mergiona, žavingi planai vasarai. Kokiam Bulgarijos mieste buto ieškai?


Sunny Beach/ Nessebar wub.gif dbr viska ten zinau, tai ieskau lb mazame plote.
Atsakyti