Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2016 12 28, 00:23)
vaikams negalima, bet ten ir taip yra ka veikt  bigsmile.gif


Aga, dekui. Dbr dar bandysiu nepasiklyst biggrin.gif

Mergiona, pavasaris arba ruduo uz lango ;) is kur vasara bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2016 12 28, 10:06)
Mergiona, pavasaris arba ruduo uz lango ;) is kur  vasara bigsmile.gif


kakoj dar ruduo? Kam rupi langas? Lietuviski langa visad kazkokia bjaurasti rodo verysad.gif Vasara pas mane wub.gif sirdyje wub.gif ir kompe wub.gif uzsisakineju Bulgarija ir vedu seima is proto biggrin.gif Yra superinis skrydis! Once in the lifetime taip sakant, tai ikalbineju mama atskrist. Pirma siaip ikalbinejau, o paskui supratau kad galima ir savanaudiskais tikslais ax.gif sunena ji parskraidins, Sausaini paskui isskraidins ir bus vawe fantastika. Tuoj sesei skambinsiu kad prisidetu prie plano genialumo aiskinimo mamai hihihi.gif
Atsakyti
Mergiona, vel Bulgarija?

Denaxa, liuks planai, kai tik reiks siltnamio, sakyk smile.gif

As siandien pri darbiniu reikalu prisedau, turiu jau 19 punktu kitai savaitei, sia tinginiauju, tik darbus rasausi, kad ko nepraleisciau. Dirbsiu rimciau nuo kitu metu.

Ir kaip visad, siuos metus perkratau galvoje, apie kitus pamastau. Kaip visad -numest svorio, daugiau taupyt, labiau vyra mylet, su vaikais daugiau laiko praleist. Ech tie naujametiniai pazadai smile.gif
Atsakyti
Kuopiu namus -virtuves stalcius, visokiu dribsniu kruvos- metu lauk. Galvoju kitais metais kad ir brangesnius produktus pirksiu (mesa, sviestas, tie patys dribsniai), bet tik tuos, kuriuos valgom ir suvalgom...
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 28, 09:26)
Mergiona, vel Bulgarija?

Denaxa, liuks planai, kai tik reiks siltnamio, sakyk smile.gif

As siandien pri darbiniu reikalu prisedau, turiu jau 19 punktu kitai savaitei, sia tinginiauju, tik darbus rasausi, kad ko nepraleisciau. Dirbsiu rimciau nuo kitu metu.

Ir kaip visad, siuos metus perkratau galvoje, apie kitus pamastau. Kaip visad -numest svorio, daugiau taupyt, labiau vyra mylet, su vaikais daugiau laiko praleist. Ech tie naujametiniai pazadai smile.gif


O kur punktas myleti ir lepinti save? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Realesne, kad ta as nuolat darau smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 28, 11:26)

Denaxa, liuks planai, kai tik reiks siltnamio, sakyk smile.gif



Ačiū smile.gif Mane ne tik šiltnamis, bet ir terasos labai domina biggrin.gif Galvoje pas mane yra jau visas mano gyvenamosios zonos planas, projektas, taip sakant smile.gif Beliko tik smulkmena- uždirbti šitam reikalui smile.gif daržų veisti kol kas neišeis, ten žemė nejudinta nuo kolūkio laiku, molis/smėlis, tai kitą vasarą bus kraunami lapai, šienas, perkasinėjama, sėjami rapsai ir visaip kitaip gerinamas tas reikalas smile.gif Taigi esu tavo klientė ateičiai biggrin.gif
Atsakyti
Galvoju, 2016 buvo tikrai labai labai geri metai. Svarbiausia -MB sveikata pagerejo zenkliai, imones darbuotoju -padvigubejo (patys nustebom kai metu gale suskaiciavom), gavom siokia tokia EU parama, zengiam i eksporta. Vaikai nesirgo visus metus, mokykloje sekasi puikiai visiems, nei vienas jokiu stresu ar baimiu neturi del to. Dukra igyvendino svajone -eme lankyt zirgyna, sunus pereina i aukstesnio lygio futbolo komanda, maze ismoko skaityti ir rasyti.... As dare keiciu pareigas i aukstesnes, salygos darbe superines (viskas valdiska, pati planuoju laika,kada dirbti), pinigu pakanka. Kelioniu buvo siemet tikrai daug, 2 atostogos su seima, 2 tik su vyru, o kur dar kruva komandiruociu....

Na, nepasigirt cia rasau, bet taip realiai ivertinus -neturiu as teises skustis niekuom. Man nereikia dar geresniu 2017, kad isliktu tokie patys -butu super. O planas max siek tiek NT isigyt, pavyks -gerai, nepavyks -irgi nieko tokio...

Taip kad labiau saves mylet matyt nebereikia smile.gif
Papildyta:
u, yra visokiu niuansu, cia kaip FB skaiciau: "Mes taip gerai ismokome paslepti savo skausma, kad kai kurie mums net pavydi musu laimes" smile.gif. Bet apie tai -gal kita karta:)
Papildyta:
nu, yra visokiu niuansu, cia kaip FB skaiciau: "Mes taip gerai ismokome paslepti savo skausma, kad kai kurie mums net pavydi musu laimes" smile.gif. Bet apie tai -gal kita karta:)
Atsakyti
Aš ko gero darbą keisiu jau neužilgo, ten kur dabar nebegaliu ir nebenoriu tokiom sąlygom ir tik už tokį atlygį, kurio man nepakanka. Jau kitą savaitę galvoju eiti darbo pokalbiui, apsitarti viską smile.gif Galvojau iškentėsiu kažkaip iki kito rudens, bet dabar matau, kad nelabai... Keisti darbą irgi baisu, totalus išėjimas iš komforto zonos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2016 12 29, 13:38)
Aš ko gero darbą keisiu jau neužilgo, ten kur dabar nebegaliu ir nebenoriu tokiom sąlygom ir tik už tokį atlygį, kurio man nepakanka. Jau kitą savaitę galvoju eiti darbo pokalbiui, apsitarti viską smile.gif Galvojau iškentėsiu kažkaip iki kito rudens, bet dabar matau, kad nelabai... Keisti darbą irgi baisu, totalus išėjimas iš komforto zonos biggrin.gif


o kodel nebegali? anksciau sakei, kad be galo patinka, net darbo laiku nelabai skundeis...
i ka keisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 29 gruodžio 2016 - 12:56
QUOTE(milaaaa @ 2016 12 29, 13:55)
o kodel nebegali? anksciau sakei, kad be galo patinka, net darbo laiku nelabai skundeis...
i ka keisi?


Matai, kai darbo sąlygos blogėja, o atlyginimai mažėja- tai nėra ta motyvacija, kuri skatina norą dirbti smile.gif Nuo vairo nesitrauksiu, tik krovinys bus nekalbantis ir skundų nerašantis, na, ir ne po Lietuvą, žinoma, ant lt nieko gero neuždirbsi smile.gif Nemokant kalbų bus sunku iš pradžių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2016 12 29, 14:16)
Matai, kai darbo sąlygos blogėja, o atlyginimai mažėja- tai nėra ta motyvacija, kuri skatina norą dirbti smile.gif Nuo vairo nesitrauksiu, tik krovinys bus nekalbantis ir skundų nerašantis, na, ir ne po Lietuvą, žinoma, ant lt nieko gero neuždirbsi smile.gif Nemokant kalbų bus sunku iš pradžių smile.gif


taigi siais laikais visur skalambyja apie kylancius atlyginimus, o pas jus mazina? o kaip dar blogina darbo salygas? regis, dar taip neseniai buvai su mumis kasdien, o dabar per kelis menesius tiek pokyciu biggrin.gif 4u.gif aisku, kai kurie pokyciai malonus ir smagus wub.gif nors, jei gerai pamenu, visad sakei- jokiu reikalu su banku, jokiu paskolu, tik tiek, kiek yra pagal galimybes unsure.gif nors regis paprastiems mirtingiems kitu budu isigyti nt nelabai ir yra...
ir nesakyk, kad krovinys ant taves skundus rasydavo biggrin.gif nors as dar kelis poto rasiau, tiesa ne ant moteru, ant diedu rolleyes.gif
nemokant kalbu, bus ne tai kad sunku, as sakyciau beveik neimanoma... kol gerai, tol taip... bet vos kokios problemos, tai kaip su pilicija, greituske ar paglbos tarnyboms susineketi unsure.gif
o ir mokslus sustabdei? tas labai gaila... 4u.gif

aij, ir dar pamirsau... kaip naujam darbe su tavo nedarbingumais bus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 29 gruodžio 2016 - 13:30