Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Romy @ 2016 12 26, 15:41)
Denaxa, suintrigavai 😄
Pasakok! Bene troba stataisi?


Troba planuose biggrin.gif Dabar galvojama, kaip babkes uždirbti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2016 12 26, 14:43)
Xmmmm... statyt troba Denaxai isejimas is komforto zonos?

Kaip laikosi mazius?

Kodel ne? 😄 Gal buta pardave, o tai jau galingas sprendimas 😊

Kukulis lygu pasveiko. Tridiene. Isbertas po triju dienu karsviavimo. Bet jau is ritmo isejom. Nesuprasi kada valgyt, kada muegot. O rimta kaip lageryje turejom..
Atsakyti
Mes nusprendem kad kaciu truksta. Irgi didelis sprendimas ax.gif mama uzmus unsure.gif
Papildyta:
Mes nusprendem kad kaciu truksta. Irgi didelis sprendimas ax.gif mama uzmus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2016 12 26, 16:06)
Kodel ne? 😄 Gal buta pardave, o tai jau galingas sprendimas 😊



Nepardaviau smile.gif Nors mano vaikai būtų už tai, kad parduočiau, ir susisukčiau lizdą gyvenimui tokį, kokio noriu smile.gif Mėginsiu uždirbti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 23, 15:58)
Aciu Jums visoms uz dar vienus praleistus metus, kad isklausot, patariat, pabarat. Kiekviena is Jusu as nuosirdziai laikau Jusu srities profe, todel labai dziaugiuosi gavus atsakymu ar patarimu kartais i labai kryptingus klausimus ar dvejones. Taip as Jus laikau dalim savo seimos, dalim savo sirdies. Kad visad esat salia. Tikiuos ir kitu tokiu pat metu smile.gif


kaip miela wub.gif belieka tik pritarti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2016 12 26, 15:26)
Ką pasakot? biggrin.gif
Jei apie gyvenimo pokyčius- bijau, palaikymo čia tikrai nesusilauksiu, daugelis nepritars biggrin.gif  Aš labai konkrečiai išėjau iš komforto zonos (jei kada nors išvis tokioje buvau biggrin.gif ) ir lendu dar giliau biggrin.gif


pasakok viska, kaip per ispazinti bigsmile.gif 4u.gif
tu apie tas siuksles?
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2016 12 26, 23:51)
pasakok viska, kaip per ispazinti bigsmile.gif  4u.gif
tu apie tas siuksles?


Nee, šiukšlės tik žaidimas, ten neuždirbsi trobai biggrin.gif Jei trumpai- pasiėmiau paskolą ir įsigijau žemės sklypą. Planuose darbo keitimas, tik reikia sveikatą apsitvarkyt. Pasiėmiau akademines. Dabar pas mane namie ne tik padangos ir dviratinė mašinos platforma, bet ir trimeris su pjūklu, bet pastarieji balkone gyvena, bo labai smirdi nuo jų benzinu biggrin.gif Taigi suksiu lizdą, jam reikia uždirbti (o ir paskolą greičiau gražinti) - tą ir darysim smile.gif
Tai va tiek trumpai smile.gif
Atsakyti
Man patinka Kaledos. Vakar anyta paskambino, pagrauze savo sunu... sedejau, klausiau... paskui su vyresneliu pradejo kalbet... Oi koks tu didelis jau, oi kaip uzaugai, tu sakyk, ar tetis taves neskriaudzia. Cia ir truko mano kantrybe, pakeliau tona ir pareiskiau, kad sitaip negalima ir apskritai tokiu nesamoniu kalbet nereikia... viskas. Moteriske apsiasarojo. Nepasiseke jai su marcia ir sunus toks matyt visas marcios itakoj.... mb nurodyta dar karta jai pasakyt, kodel sitaip kalbet negrazu. Tegul daro isvadas.
Atsakyti
Sveikos gyvos po švenčių 4u.gif
Smagu vėl jus skaityti, tokias kasdienes ir savas, ir seniai matytas wub.gif . Ir sveikinimai visų gražūs wub.gif

Visoms linkiu pačių slapčiausių ir ne tokių slaptų savo norų pajautimo, supratimo ir tų pačių pačiausių ir tikriausių išsipildymo. Ar tai būtų daugiau kačių, ar nauja troba, ar dar vienas lelius, ar neužmirštama kelionė - tegauna kiekvienos iš jūsų širdis ko labai tyliai, ar ne taip tyliai, bet vis tiek labai labai laukia 4u.gif
Atsakyti
Su praejusiom peledom smile.gif klausykit, noriu vaikus nusivezti i vichy vandens parka, kad jau atostogos smile.gif buvus ten laaaaabai senai, ziuriu kainas, ir nesuprantu - ar ten i pirciu zona vaikams irgi negalima kaip druskininkuose? nes matau kainas pramogos+pirciu zona 18+. kitos "rusies" klientu tame pogrupyje nera. Promogu zonoje jau ir vaikai iskirti.

Mergiona lyg aktyviai ten lankosi?
Atsakyti
Patinka man ši tarpušventinė savaitė. Didžiosios šventės ir jų vargai jau praeity, privalomos giminės ir t.t. Net ir savo sąžinės perkratymai irgi reikalauja pastangų. Dabar jau belieka džiaugtis. Visi dar tokie atsipalaidavę, su šventine nuotaika. Kai vaikams atostogos, kažkur net mašinos iš gatvių išnykę, ryte per 7 min iki darbo nuvažiavau.
Atsakyti
VASARA yahoo.gif yahoo.gif vacation1.gif ura.gif fish2.gif VALIOoooooooooooo!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2016 12 27, 21:08)
Mergiona lyg aktyviai ten lankosi?


vaikams negalima, bet ten ir taip yra ka veikt bigsmile.gif
Atsakyti