Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Gerų švenčių, merginos newyear.gif santa2.gif
Atsakyti
atvaziuoja baba pas mano kudiki wub.gif turesiu 2 savaites laisves, nes kudikis megsta baba ir su ja labai megsta buti. Va cia tai dovana!

Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2016 12 25, 20:59)
Gerų švenčių, merginos  newyear.gif  santa2.gif


wub.gif wub.gif wub.gif kokie zmones wub.gif

Kaip laikaisi? Pirma issigandau kad ta autika tu vairavai paskui parode kad ne tu.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2016 12 25, 21:07)
wub.gif  wub.gif  wub.gif kokie zmones  wub.gif

Kaip laikaisi? Pirma issigandau kad ta autika tu vairavai paskui parode kad ne tu.

Nee, mano maršrutai centre, ir autikas biškį didesnis. nelaimė ten baisi...
Laikausi gerai, pas mane dabar permainų metas smile.gif
Atsakyti
Denaxa, pasakok!

Mes, regis, atlaikem privalomasias sventes, siandien namo i Vilniu... prasides smaguos dienos, susitikimai tik su tais, su kuo norisi but😄
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2016 12 26, 00:56)
Nee, mano maršrutai centre, ir autikas biškį didesnis. nelaimė ten baisi...
Laikausi gerai, pas mane dabar permainų metas smile.gif


Na bet autiko vairuotoja nekalta kiek suprantu.

Ka mainai?
Papildyta:
QUOTE(Veluma @ 2016 12 26, 09:37)
Denaxa, pasakok!

Mes, regis, atlaikem privalomasias sventes, siandien namo i Vilniu... prasides smaguos dienos, susitikimai tik su tais, su kuo norisi but😄


O!

Mes snd griztam ir prasideda darbas ir namu darbai. O paskui naujakas ir dovanos wub.gif
Atsakyti
Tikros kalėdos, seniai matyti sugrįžta wub.gif denaxa 4u.gif

Mes vakar grįžom iš svečių, o šnd pas save laukiam. Šventės tęsiasi. wub.gif

Naujiems metams linkiu sau kaip ir kažkuri iš jūsų daugiau dėmesio sau, nepamiršti sportuoti, mažiau dirbti, daugiau uždirbti biggrin.gif ir daugiau džiaugtis tuo ką turiu, nes turiu tikrai daug. Nuostabūs vaikai, mb, stabili materialinė padėtis, tėvai dar kruta. Rodos ko daugiau reik. Tik ramybės savyje.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 26, 09:37)
Denaxa, pasakok!


4u.gif
Ką pasakot? biggrin.gif Jei apie gyvenimo pokyčius- bijau, palaikymo čia tikrai nesusilauksiu, daugelis nepritars biggrin.gif Aš labai konkrečiai išėjau iš komforto zonos (jei kada nors išvis tokioje buvau biggrin.gif ) ir lendu dar giliau biggrin.gif
Atsakyti
Istekejai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2016 12 26, 11:25)
Na bet autiko vairuotoja nekalta kiek suprantu.



Nekalta, bet šokas didžiulis. Prieš pat įvykį buvo pastebėta mašina, lenkusi autiką tame stagiame posūkyje draudžiamoje lenkti vietoje, labai gali būti, kad toyotos vairuotoja išvažiavo į priešprieša vengdama susidūrimo su anuo ir "užsirovė" ant autobuso. Čia tik prielaidos, kaip ten iš tikrųjų buvo- aiškinsis policija. Jei ano lenkusio neras- kalta liks žuvusioji.
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2016 12 26, 15:29)
Istekejai  blink.gif


Neee, ant tiek dar aš nuo proto nenušokau, kad tokius retežius sau užsikraučiau biggrin.gif Ir taip problemų mano gyvenime per akis, tai dar šito tikrai nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Denaxa, suintrigavai 😄
Pasakok! Bene troba stataisi?
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2016 12 26, 15:41)
Denaxa, suintrigavai 😄
Pasakok! Bene troba stataisi?


Xmmmm... statyt troba Denaxai isejimas is komforto zonos?

Kaip laikosi mazius?
Atsakyti