Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Ka gi, laikas matyt visus rupescius perkelti i kitus metus ir megautis buvimu su seima ir artimaisiais... Darbus siemet jau baigiu. Vis dar kabo nesulauktas naujos pozicijos pasiulymas, bet kadangi ir HR atostogauja, matyt tik sausi tada smile.gif. Galvoju, kazin ar labai galvot pries sutinkant:)... Dzin. Vyras pasiraso siandien EU paramos sutarti, tad vadinasi siek tiek pinigu reklamai bus. Liuks. Vaikams JAU atostogos siandien (pasijuto iskart), taip kad musu seimyna pereina i linksmybiu rezima smile.gif.

Aciu Jums visoms uz dar vienus praleistus metus, kad isklausot, patariat, pabarat. Kiekviena is Jusu as nuosirdziai laikau Jusu srities profe, todel labai dziaugiuosi gavus atsakymu ar patarimu kartais i labai kryptingus klausimus ar dvejones. Taip as Jus laikau dalim savo seimos, dalim savo sirdies. Kad visad esat salia. Tikiuos ir kitu tokiu pat metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 23, 13:41)
Aciu, Pagyvenus -pastudijuosiu.

Ka daryt?


Prašom 4u.gif

Mokyklos "lygį" apsprendžia daug dalykų. Ir jis greitai nesikeičia. Todėl tie ilgamečiai rezultatai gana nemažai parodo vieno ar kito dalyko mokinimo kokybę bent jau Lietuvos lygiu. Tik tekstiniame formate sunku palyginti, reikėtų norimas mokyklas norimais pjūviais susimesti į grafikus. Pavyzdys

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Pagyvenus, man tas pjuvis 36-85 labai neinformatyvus. Be to, musu mokykloje praejusiais metais 12 baige 9 vaikai, uzpraejusiais -8. Tai kaip gygint su kokiu licejumi, kur 145 vaikai kas met baigia? % irgi nieko nepasakys...
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 23, 15:58)
Ka gi, laikas matyt visus rupescius perkelti i kitus metus ir megautis buvimu su seima ir artimaisiais... <..>





Veluma 4u.gif moki labai graziai jautriai sneketi/ rasyti ....

As irgi jau namie. Jungiuosi prie sveikinimo ruletes.


Aciu Jums visom uz besidalinima patyrimu, ismintimi, pastebejimais. Aciu, uz draugija, kampa kur galima uzklysti pasikalbeti ir pasisemti ikvepimo!

Graziu svenciu! ir kad sventinis begimas neuzgostu sventiniu minciu!


newyear.gif
Papildyta:
QUOTE(*lim->0* @ 2016 12 22, 22:46)
Islaikiau abu egzaminus  wub.gif jei ir vasari pareina teigiamas - tai eros pabaiga  wub.gif



4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pagyvenus, jei ziuret ta pacia mokykla su nemazai mokiniu per kelis metus matai kad gali buti suoliai lb dideli...
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 23, 16:35)
Pagyvenus, man tas pjuvis 36-85 labai neinformatyvus. Be to, musu mokykloje praejusiais metais 12 baige 9 vaikai, uzpraejusiais -8. Tai kaip gygint su kokiu licejumi, kur 145 vaikai kas met baigia? % irgi nieko nepasakys...

Na, 9 yra labai maža imtis. Nors formaliai procentais galima lyginti.
O dėl to "stambaus" 36-85, tai pažymiai jame greičiausiai pasiskirsto pagal gausoidę, tikrai nbus, kad "dauguma" yra vienam ar kitam gale.

QUOTE(Mergiona @ 2016 12 23, 16:39)
Pagyvenus, jei ziuret ta pacia mokykla su nemazai mokiniu per kelis metus matai kad gali buti suoliai lb dideli...

Gali būti. Kai prieš kelis metus žiūrėjau tų geresnių Kauno mokyklų tendencijas, tai 5 metų rezultatuose drastiškų svyravimų nebuvo. Bet, kaip jau rašiau, aš žiūrėjau tas kelias mane dominusias, kurios laikomos geromis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagyvenus: 23 gruodžio 2016 - 15:55
Formaliai tai aip. Bet jei vienam nepasiseke, tai jis numusa visus procentus zenkliai smile.gif, uz tai blogai. Bet dar blogiau man to vidurio dideles balu zirkles. Kaip rasiau, 36 man tikrai mazai atrodo, o 80 jau gerai gal? Neisivaizduoju...
Atsakyti
Sakyciau- top 10- taip, nes jie neima pagal gyvenama vieta, atrenka geriausius, nu tai jei mokai 100% geniju tai ko noret ir ka tie procentai apie mokytojus sako? O tie kurie ima pagal vieta- nuo 30 iki 130 vietos per metus laisvai gali sujudet (reitinge turiu omeny, veido), o paskutiniai tai nuo 300 iki 150 juda, ypac mazos kaimo mokykliuskos.
Papildyta:
QUOTE(Veluma @ 2016 12 23, 16:53)
Formaliai tai aip. Bet jei vienam nepasiseke, tai jis numusa visus procentus zenkliai smile.gif, uz tai blogai. Bet dar blogiau man to vidurio dideles balu zirkles. Kaip rasiau, 36 man tikrai mazai atrodo, o 80 jau gerai gal? Neisivaizduoju...


jo, 36 ar 85- zeme ir dangus
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2016 12 23, 04:25)

KaipGyvenu, ko nemiegi?  ax.gif

aj kelinta naktis bandau su kazkokiais kinais verslus daryt, kurie tik nakti islenda i feisbukus unsure.gif

Nusiaubem Lidla ir dabar nekelsim kojos is namu iki kokio sekmadienio, arba net antradienio, jei niekas nekvies i svecius smile.gif Buvo planu i kokius ispardavinus Kaledinius nulekt, ale kaip visada alga laiku pervest nesugeba, tai jau gausiu po visko. Nu ir dzin, nieko nereik. Einu dabar guglintis ka is angliskai lidlisko maisto galima padaryt sventiskai kaledisko biggrin.gif
Atsakyti
Labas Sventinis rytas wub.gif Mes laukem-laukem ir pagaliau sulaukem yahoo.gif Ramios ir jaukios sventes visoms wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Lyja, vejuota ir visai ne sventinis oras cia, bet dzin viskas, nes i darba tik sausio 12.

Dovanos supakuotos, sudeliotos i maiselius, mesos saldytuve, reiks namus apsitvarkyt ir megautis sventemis, dar koki torciuka sutepsiu, zentas daro triffle, dukra duonos pudinga, o dar dukra kuciukus kepe pirmakart gyvenime, gavosi puikiai. As tai lietuviu parduotuvej nusipirkau pakeli, visai neblogi. Vakar karpi issikepiau, labai norejau, jau buvau nevalgius kkokius 8 metus. Dabar. aisku, viena ir valgau ji, vakar visa diena, dar ir siandienai turiu, dabar vel kokiems 8 metams uzteks smile.gif

Is darbo parsitysiau kalna dovanu, pati kalna irgi nunesiau, dar nekukli dovanele nuejo tiesiai i banko saskaita, su artimaisiais dovanosimes ryt. as nenoriu jokiu dovanu, man smagiau dovanoti, nei gauti rolleyes.gif O ir nereikia man nieko.

KaipGyvenu imesk nuoroda i tas brangias zvakes, man reikia, cia ne sventem, siaip reikia.

Limo, tu saunuole, su kuo ir sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Maciau cactus'a pravaziuojant, grazus toks su plasmasiniais sonais, atrodo idomiai. Tavo, rasei bus juodas, o sonai irgi juodi? Nes as maciau zalia su juodais sonais. bet kuriuo atveju kuo didziausios sekmes tau vairavime ir naujame darbe bei geru egzamino rezultatu 4u.gif

Na ka gi, merginos, turbut daugiau nebeprisijungsiu per sventes. Aciu, kad esate, visos tokios skirtingos ir kartu visos tokios savos, aciu uz jusu nuomones, sugedinimus, pagyrimus 4u.gif Linksmu svenciu jums ir jusu seimoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaledine temuke- kiek katinu namuose turet dar normalu, a? unsure.gif Kazkaip protas sako kad 2- jau riba, toliau jau nlb skamba, a? unsure.gif ar galima dar viena-kita? ax.gif
Atsakyti