Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(pagyvenus @ 2017 08 31, 21:42)
Sakai nepanašios  hmm.gif  Maniškis jėzuitus baigė. Eufemijos irgi mokinosi kurį laiką


ne 4u.gif sunus? blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 08 31, 19:49)
ne 4u.gif  sunus? blink.gif  unsure.gif

Uždavė intrigą bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti

ne 4u.gifsunus? blink.gifunsure.gif

 

Taip. Aš irgi pati apakus, bet visgi baigė :yahoo:

 

Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 08 31, 22:06)
Taip. Aš irgi pati apakus, bet visgi baigė yahoo.gif



as jauciu kazkokia kose pripainiojau unsure.gif pertrauka, metai, nesimoke, galvojo? cia is kazkur kitur?
bet kuriuo atveju, tikrai saunu 4u.gif
Atsakyti

Lyg ir rašiau, kad vidurinės egzų neišlaikęs buvo. Tai šiuos metus pražaidė kompu. Bet egzaminus perlaikė, tą vieną trūkstamą iki atestato balą gavo ir vidurinę oficialiai baigė. Kaip sakoma, viena bėda nuo mano galvos :karsta: 

Atsakyti
Pagyvenus, o rytoj kur jis eis?
Atsakyti

Mergiona, jei čia klausimas, ką darys toliau, tai įstojo į universitetą. O jei dėl rytojaus pažodžiui, tai nežinau. 

Atsakyti
jo, klausimas ka darys toliau. Na bet nieko sau "viena trukstama bala gavo" jei i univera istojo. Jega clap.gif
Atsakyti
Na ka... prasideda... geru metu visiems 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
man jau savęs gaila cray.gif o nuo pirmadienio reikės ir dar visa valanda anksčiau keltis. ir taip 9 mėn. neįsitkinus, kad ištemsiu...
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 08 31, 22:57)
<p>Lyg ir rašiau, kad vidurinės egzų neišlaikęs buvo. Tai šiuos metus pražaidė kompu. Bet egzaminus perlaikė, tą vieną trūkstamą iki atestato balą gavo ir vidurinę oficialiai baigė. Kaip sakoma, viena bėda nuo mano galvos karsta.gif 
</p>



sveikinimai 4u.gif (tau, ne jam ;) ) visvien ramiau. ar kisaisi i universiteto paieskas?
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 09 01, 06:26)
man jau savęs gaila cray.gif o nuo pirmadienio reikės ir dar visa valanda anksčiau keltis. ir taip 9 mėn. neįsitkinus, kad ištemsiu...


kalbasi dvi mokytojos: "tu lauki rugsejo pirmos?" -"as? as BIRZELIO pirmos laukiu!"

P.S. lazinames as greiciausia? As jau viena shtuka pridaviau!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 01 rugsėjo 2017 - 06:35