Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Man tas buivydiskiu labiau patiko, bet ten lyg tik vyrai treneriai ? Kazkas man netiko. Aukstumu ir mum nereik, labiau kaip pastovaus sporto.
Atsakyti
yra ir moteru treneriu
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 08 28, 21:43)
Man tas buivydiskiu labiau patiko, bet ten lyg tik vyrai treneriai ? Kazkas man netiko. Aukstumu ir mum nereik, labiau kaip pastovaus sporto.

o kuo netinka vyrai treneriai?
Mazge nuo rugsejo i suaugusiu grupe savo uzsiemimuose pereina. Prasided 18.30, o baigsis 20 val. Idomu kaip pakels - ar neparsivezinesem mes jos miegancios.


Sestadieni labai fainiai vilnele praplaukem. Vanduo pakiles, srove gera - bet plaukimas ne pradedantiesiems. Du ekipazai plaukima baige anksciau, o slapi tai visi daugiau maziau buvo (ne vieni ir apsiverte buvo).
Atsakyti
Bekase, man tinka. Mano mazei -ne.

Peripetijos su penktoku klasiu sarasais. 3 klases. Tikiuosi, pakliusim I senbuviu klase...
Atsakyti
nebeturiu kokiu keliu tustanciu augintiniu, maziu, graziu, pukuotu cry.gif cry.gif per vasara meliono dydzio lizdas buvo uzauges prie balkono. Sirsiu. Sunaikinoooo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 08 30, 07:17)
nebeturiu kokiu keliu tustanciu augintiniu, maziu, graziu, pukuotu  cry.gif  cry.gif per vasara meliono dydzio lizdas buvo uzauges prie balkono. Sirsiu. Sunaikinoooo  unsure.gif


vargšai pūkuotukai dry.gif aš tai jiems dar ie maisto paauginu - amarų ant gėlyčių smile.gif
Atsakyti
mane sunervino lidl'as mad.gif

3 kartas. ne ne is eiles bert trecias.

1 karta farsas isimtas is kameros mirdejo, pradejus daryti - siaubingas kvapas ( butent idejus i vandeni o ne anksciau ( gal mazu ten priedu kokiu deda????) na ok cia gal as kalta - perlaikiau ar ka mazu. vasara. ismeciau.

2 karta tas pats farsas. sykart be saldymo vel ta pati istorija - tarsi ir geras. nesaldziau gal kokia 40 min pragulejo ant darba stalio ruosiantis darbui ir... idejus i valdeni SMIRDA dar suviriau ( gal vyrai nepajaus...) bet net vyras nevalge. tai kazka rodo, ismeciau.

na ok: farso neperku, nusipirkau sonine ( marinuota, akcija) parsinesiau ir ISKART kept pradejau. DVOKIA.


pyp. aggressive.gif kuo jier pirkejus laiko????? ar cia tik "mano" lidle bedvarke mad.gif mad.gif

na teks leisti iprocius, nors jau beiprantantanti prie tvarkingai supakuotos sistemos buvau verysad.gif

tik vistiena KOL KAS unsure.gif nieko blogo nerode...
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2017 08 30, 11:37)
mane sunervino lidl'as mad.gif

3 kartas. ne ne is eiles bert trecias.

1 karta farsas isimtas is kameros mirdejo, pradejus daryti - siaubingas kvapas ( butent idejus i vandeni o ne anksciau ( gal mazu ten priedu kokiu deda????) na ok cia gal as kalta - perlaikiau ar ka mazu. vasara. ismeciau.

2 karta tas pats farsas. sykart be saldymo vel ta pati istorija - tarsi ir geras. nesaldziau gal kokia 40 min pragulejo ant darba stalio ruosiantis darbui ir... idejus i valdeni SMIRDA dar suviriau ( gal vyrai nepajaus...) bet net vyras nevalge. tai kazka rodo, ismeciau.

na ok: farso neperku,  nusipirkau sonine ( marinuota, akcija) parsinesiau ir ISKART kept pradejau. DVOKIA.
pyp.  aggressive.gif kuo jier pirkejus laiko????? ar cia tik "mano" lidle bedvarke  mad.gif  mad.gif

na teks leisti iprocius, nors jau beiprantantanti prie tvarkingai supakuotos sistemos buvau verysad.gif

tik vistiena KOL KAS  unsure.gif  nieko blogo nerode...


o tu nebandei parasyti lidlui laisko?
as maltos mesos nepakomentuosiu, nes pirkau tik syki malta jautiena. kvapo nepamenu, bet turbut nebuvo, nes gi buciau pastebejus unsure.gif man nepatiko tai, kad sudejus ja kepti(nepamenu kam, lazanijai, musakai ar makaronu padazui), ji kepe tais sumaltais vamzdeliais biggrin.gif kurie niekaip nedingo, nei maisant, nei maigant, liko tokie trumpi vamzdukai unsure.gif
as ir siaip maltos mesos stengiuosi nepirkti, malam patys, arba pardej paprasau sumalti(bet jau senokai prasiau). kartais perku tik maxej malta jautiena su aviena. o tu visu farsu, ypac kur buna su prieskoniais neperku.
vistiena ten perku, mums tiko.
marinuotos mesos irgi neperkam, nei ten, nei kitur. turiu kvaila isitikinima, kad mala jau ne sviezia daikta, marinuoja irgi. o jei dar ''permarinuoja'' blink.gif kaip ir tu visu desreliu(farsiniu). nu kazkaip tikiu as tuo marazmu apie perdirbima...
Atsakyti

Faršą lidl'e perku kai būna akcijinis. Arba randu skyriuje su nuolaida. Kiaulienos man patinka, stambaus malimo, matosi, kad gera mėsa malta. Jautienos arba maišytas nelabai - smulkus, būna kauliukų. Su tuo, kad būtų pagedęs, nesusidūriau. Bet šiaip esu ne kartą susidūrusi su atvejais, kad mėsa turi kvapą/skonį, kurį vaikystėje seneliai vadindavo "kuilio". Tik jis nėra labai intensyvus. MB iš manęs šaiposi, bet man jaučiasi ir aš nevalgau. 

Marinuotų pusgaminių paprastai neperku. Esu pirkusi kartą akcijinių šašlykų, buvo geri.

Atsakyti
As is lidlo susigrazinau uz dukart imusta preke (pastebejau po paros) ir dar gavau atsiprasymo laiska, bei 5 e dovanu ceki. Rasyt jiems reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 08 30, 14:01)
As is lidlo susigrazinau uz dukart imusta preke (pastebejau po paros) ir dar gavau atsiprasymo laiska, bei 5 e dovanu ceki. Rasyt jiems reikia biggrin.gif


as dovanu cekio negavau, bet atgavau pinigus uz ne tas imustas prekes, pastebejau irgi po keliu dienu... pirkau 3 skardines tuno- 1 vienokia, 2 kitokias. ismuse 3 vienodas, brangesnes(brangesne buvo 1, skyresi ir ju dydis). grazino skirtuma 4u.gif
kita syki skundziau kazkokia vista kasisninke, kuri neskyre prekiu, nezinojo darzoviu pavadinimu, muse ne tas prekes...
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 08 30, 12:12)
o tu nebandei parasyti lidlui laisko?
as maltos mesos nepakomentuosiu, nes pirkau tik syki malta jautiena. kvapo nepamenu, bet turbut nebuvo, nes gi buciau pastebejus unsure.gif man nepatiko tai, kad sudejus ja kepti(nepamenu kam, lazanijai, musakai ar makaronu padazui), ji kepe tais sumaltais vamzdeliais biggrin.gif kurie niekaip nedingo, nei maisant, nei maigant, liko tokie trumpi vamzdukai unsure.gif
as ir siaip maltos mesos stengiuosi nepirkti, malam patys, arba pardej paprasau sumalti(bet jau senokai prasiau). kartais perku tik maxej malta jautiena su aviena. o tu visu farsu, ypac kur buna su prieskoniais neperku.
vistiena ten perku, mums tiko.
marinuotos mesos irgi neperkam, nei ten, nei kitur. turiu kvaila isitikinima, kad mala jau ne sviezia daikta, marinuoja irgi. o jei dar ''permarinuoja'' blink.gif kaip ir tu visu desreliu(farsiniu). nu kazkaip tikiu as tuo marazmu apie perdirbima...



na o ka as jiems rasysiu unsure.gif

mesa (pirkta tada ir tada dvokia?.. ar mesa pridedu? unsure.gif ..)

va va ir man vamzdukais ir keista, kad kvapo ore nebuvo, o verdant atsirado. itariu kazkokius (greiciausiai nedraudziamus) priedus. bet man tai irgi nepatinka.
Papildyta:
QUOTE(pagyvenus @ 2017 08 30, 13:47)
<p>Faršą lidl'e perku kai būna akcijinis. Arba randu skyriuje su nuolaida. Kiaulienos man patinka, stambaus malimo, matosi, kad gera mėsa malta. Jautienos arba maišytas nelabai - smulkus, būna kauliukų. Su tuo, kad būtų pagedęs, nesusidūriau. Bet šiaip esu ne kartą susidūrusi su atvejais, kad mėsa turi kvapą/skonį, kurį vaikystėje seneliai vadindavo "kuilio". Tik jis nėra labai intensyvus. MB iš manęs šaiposi, bet man jaučiasi ir aš nevalgau. </p><p>Marinuotų pusgaminių paprastai neperku. Esu pirkusi kartą akcijinių šašlykų, buvo geri.</p>


va va, kur "maltas kumpis/ mente" dar i mesa panasu, bet tie mano nutikimai su maisytu - ir kepa keistai "vamzdeliais" del sito mano vaikai vakar prase - kotletu, bet su normaliu farsu, ne is lidlo"
Atsakyti