Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Ji visko bijo. Ji praleido 7 metus garaze, narve, dazniausiai net be sviesos. Svere ketvirtadali normalaus kates svorio kai gavau ir gulejo savo slapimo baloje. Isivaizduoji kate kuri daro po savim ir net nepajuda paskui? Ir plius/minus sveika prie to (na suprantu mirstanti kuri nebeatsikelia jau) Tai ko is jos noret? Ir tai super kad su kitu katinu biski bendrauja ir kartais nosi iskysa paziuret kas vyksta, prisiziuri kaili ir daro reikalus tvarkingai i dezute.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 28 rugpjūčio 2017 - 07:31
Jetau kokia vargšė verysad.gif ir kaip jai dabar nuskilo smile.gif
Atsakyti
Vėluma, kur jaunuolis futbolą lanko? Maniškis irgi pareiškė, kad nori. Reik ieškot kokio klubo.

Mergiona, kiek kačių, kiek gerų darbų gelbėjanr wub.gif
Atsakyti
Vienintele, FA Zalgirietis pas mus.

Maze I gimnastika nori, tai ryt vaziuojam uzsirasyt... Ketvirtadieniais ir sestadieniais...
Atsakyti
Veluma, kur? Maniske irgi lb nori

Vienintele, aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergiona, vaiku jaunimo centre, 6-10 m grupe, koncertine gimnastika, paziurek nete. Man nelabai patinka, kad sestadieni, bet ten nera kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 08 28, 19:35)
Mergiona, vaiku jaunimo centre, 6-10 m grupe, koncertine gimnastika, paziurek nete. Man nelabai patinka, kad sestadieni, bet ten nera kitaip.


paziurejau. Nuo 14:15 antr? Mums pamokos baigiasi lygiai 14:15 verysad.gif
Atsakyti
Taip. 14.15. Hm, as net nepagalvojau kad galim nespet😄 5 pamokos baigiasi 13.15 pas mus, tai manau daugiau nebus. Vaziuot kelias minutes.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 08 28, 19:49)
Taip. 14.15. Hm, as net nepagalvojau kad galim nespet😄 5 pamokos baigiasi 13.15 pas mus, tai manau daugiau nebus. Vaziuot kelias minutes.


pas mus tik viena diena 5 pamokos, kitom dienom 6.
Papildyta:
bet visvien aciu, yra grupe 6-14, ten laikas geresnis, gal ten tiks?
Atsakyti
Bet reik jau sutartis sudaryt. Telefonu sake kad i ta mano grupe like 5 vietos . Kitose grupese man labai placios amziaus zirkles... 6 ir 14 metu, kaip tos mergaites kartu gali ka nuveikt? Nezinau, gal klystu...
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 08 28, 21:03)
Bet reik jau sutartis sudaryt. Telefonu sake kad i ta mano grupe like 5 vietos . Kitose grupese man labai placios amziaus zirkles... 6 ir 14 metu, kaip tos mergaites kartu gali ka nuveikt? Nezinau, gal klystu...


čia lvjc? Pvz., didžiosios kilnoja mažiukes, kokią nors akrobatikos skulptūrą sudaro, kur apačioj didesnės, viršuj mažesnės.

tiek lankstumo, tiek jėgos pratimus turbūt panašiai treniruojas - nelabai gal nuo amžiaus priklauso. Kiek mačiau, tai didelių sportinių aukštumų ten nesiekia - tiesiog pasportuoja mergaitės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo san: 28 rugpjūčio 2017 - 20:09
na numeriams scenoje gerai- didesnes-stipresnes maziukes visaip kilnoja, bet kaip treniruoja kartu tai nzn, i vawe as nenoriu scenos ir pasirodymu, kad lankytu vaikas del saves, dziaugtusi, prie musu yra, buivydiskiu 12a lyg, bet 60 euru/men
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 28 rugpjūčio 2017 - 20:08