Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Nu karų tai istorijoje n plius 1 buvęs, jokio perversmo jie nepadarė. Emancipacijos priežastis pramonės perversmas, kapitalizmas, fabrikų atsiradimas. Kai moterys XIX a pradėjo fabrikuose dirbti, ir vaikai, pinigus uždirbti, tada apie savo teises pradėjo kalbėti. Dėl visa ko kaltink ekonomiką.
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 08 25, 17:45)
Ir su 50/50 custody as sutikciau.


Net neabejoju.
Papildyta:
QUOTE(Eufemija @ 2017 08 25, 17:51)
Nu karų tai istorijoje n plius 1 buvęs, jokio perversmo jie nepadarė. Emancipacijos priežastis pramonės perversmas, kapitalizmas, fabrikų atsiradimas. Kai moterys XIX a pradėjo fabrikuose dirbti, ir vaikai, pinigus uždirbti, tada apie savo teises pradėjo kalbėti. Dėl visa ko kaltink ekonomiką.


Per pasaulinius karus butent ir teko moterims i fabrikus eit. As manau jusu vardijami "nuopelnai" ne femenizmo nuopelnas bet naturali raida. Kas turi babkiu tas ir lygesnis. Vakar skelbima maciau: "pigi surogatine motinyste vienisiems vyrams Kenijoje" ir laiminga vyruku porele su vaiku ant ranku wub.gif na lygybe. Jiems vaikas Kenijos moteriai 100$.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 25 rugpjūčio 2017 - 18:09
Na taip, natūrali raida ir iššaukė moterų teises, susikūrus palankioms aplinkybėms. Bet kokybinis raidos šuolis įvyko būtent su pramonės revoliucija. Kaip dabar vyksta naujas kokybinis raidis šuolis dėl skaitmeninių technologijų.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 08 25, 20:48)

Lietuvoj pilnatis? Ar cia siaip rupinaties, kad man kelione namo neprailgtu?
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 08 25, 22:15)
Lietuvoj pilnatis? Ar cia siaip rupinaties, kad man kelione namo neprailgtu?


nezinau, menulio gyvenimu nesidomiu unsure.gif
o tu namo keliauji? tai kur ataskaita is kur, kodel, kiek ilgai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 08 25, 21:28)
nezinau, menulio gyvenimu nesidomiu unsure.gif
o tu namo keliauji? tai kur ataskaita is kur, kodel, kiek ilgai bigsmile.gif

Nagi kantrybes, moteriske! Grisim, ossimiegosim, imsim plunksna, lyra... Gal ir gims kokia ataskaita.

Gal kas I vokietija trauksit? Parsivezam Lolita 7 vnt. Depozitines taros. Ji ten brangesne nei vanduo joje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo san: 25 rugpjūčio 2017 - 20:47
QUOTE(san @ 2017 08 25, 20:15)
Lietuvoj pilnatis? Ar cia siaip rupinaties, kad man kelione namo neprailgtu?


Nu tak eto saules uztemimas buvo o mes kitoje puseje. Poka dopolzlo... unsure.gif
Atsakyti

nezinau, menulio gyvenimu nesidomiu unsure.gif

 

Darbe už stiklo sėdi konsultuojančios telefonu. Tai jei telefonai skamba nenutildami, o pas mane joks sistemos sutrikimas nefiksuotas, problema aiški - pilnatis :D

 

Atsakyti
Mano diagnozė - į darbą man jau reikia, užsisėdėjimas su lelium. smile.gif na nieko, ryt jau einu, nekvaršinsiu jums daug galvos.
Atsakyti
http://www.rainiukas.../view/id/138963

ax.gif ax.gif
Atsakyti
Mergiona, imsi kaciukus?

Lietingas oras, krosneles norisi jau. Merginos filme pasibuvo, susiu privalgem, po pietu su vyru darbinius klausimus aptarem, darbo pasiulymus paruosem. Vaikis is futbolo turnyro apie kokia 2 nakties gris, tai miegosim matyt visi ryt iki pietu.
Atsakyti