Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Veluma ka surasei man ne senove o feminisciu mums kalami kledesiai atrodo blink.gif "saugumas" (uz vyro kaip uz muro) tau kaip seksualine prievarta atrodo? Tai kas tame saugaus?

Imho kaip sovietai kale apie "religija opiumas liaudziai" taip dbr kalama apie ta moters laisve. Tiek supratimo apie seima neliko kad jei ne "su kiausais" tai vyro prievartaujama besmegene rolleyes.gif jei vyras duris tau atidare ar ranka padave lipant laiptais -vsio. Seksizmas. I teisma ji.
Atsakyti
HM. Tame antrame darbe, kur maniau esu per brangi, pasirodo visai ne per brangi as. Ima mane. Ka daryt???
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 08 24, 19:02)
HM. Tame antrame darbe, kur maniau esu per brangi, pasirodo visai ne per brangi as. Ima mane. Ka daryt???


kaip ka? EIK bigsmile.gif juk rasei, kad idomu 4u.gif jei bus neidomu, vel iseisi, gi nebus jau taip baisu antra karta smile.gif
o mums vyno nupirksi, mes kantriai laukem tiek, tai palauksim dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 08 24, 17:02)
HM. Tame antrame darbe, kur maniau esu per brangi, pasirodo visai ne per brangi as. Ima mane. Ka daryt???

Likimas biggrin.gif ir ką čia bepadarysi biggrin.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 08 24, 18:02)
HM. Tame antrame darbe, kur maniau esu per brangi, pasirodo visai ne per brangi as. Ima mane. Ka daryt???


Matyt, teks eiti 4u.gif

O aš vėl naudojuosi nemokamais kelto malonumais smile.gif Smagioji darbo pusė smile.gif
Atsakyti
Nezinau. Pinigai vilioja, bet kai pagalvoju kiek dirbt! Dalis Kaune...jei tik zinociau kad pas vyra viskas bus tikrai ok ir greit 😄😄😄. Galvosiu dar😄
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 08 24, 15:32)
Veluma ka surasei man ne senove o feminisciu mums kalami kledesiai atrodo  blink.gif "saugumas" (uz vyro kaip uz muro) tau kaip seksualine prievarta atrodo? Tai kas tame saugaus?

Imho kaip sovietai kale apie "religija opiumas liaudziai" taip dbr kalama apie ta moters laisve. Tiek supratimo apie seima neliko kad jei ne "su kiausais" tai vyro prievartaujama besmegene  rolleyes.gif jei vyras duris tau atidare ar ranka padave lipant laiptais -vsio. Seksizmas. I teisma ji.


Neparasei, ko sutiktum atsisakyti del to "kaip uz muro". Dykai nieko nebuna.

Duris atidaryt yra elementarus mandagumas. Vyrai atidaro moterims, moterys - vyrams. Man jei atidaro su komentaru "ladies first" - nusisypsau ir padekoju. Nes tai jo pasirinkimo laisve, o man to nereik.

Nebutina is feminizmo daryti kazkokio baubo. O tai paskaicius atrodo ta pacia nata, kaip lanzbergio kolukiai ir kubiliaus pensijos.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 08 24, 13:13)
jei tu tik apie vaiko paziurejima lygos metu-tai sutinku.

oi ne - toli grazu ne tik tai. Apie daug ka - gal net gi apie viska. Kaip pvz nemanau, kad moteriskumas kuo nors kencia/sumazeja/dingsta jeigu moteris dirba megstama darba ir uzdirba daugiau uz vyra.
Nemanau, kad vyriskumas kencia/sumazeja/dingsta jeigu vyras skuba namo po darbo ir gamina vakariene zmonai/seimai.

QUOTE(Mergiona @ 2017 08 24, 17:32)
Imho kaip sovietai kale apie "religija opiumas liaudziai" taip dbr kalama apie ta moters laisve. Tiek supratimo apie seima neliko kad jei ne "su kiausais" tai vyro prievartaujama besmegene  rolleyes.gif jei vyras duris tau atidare ar ranka padave lipant laiptais -vsio. Seksizmas. I teisma ji.

gali konkretizuoti, kokio supratimo apie seima nebeliko?

O apie vyrus uz kuriu moteris saugi jauciasi - pazistu ir tokiu, tik tas vyras, uz kuriu moteris saugi jauciasi yra toksai asmeninis/intymus dalykas, t.y. pasaliniams nevisada matomas ir demonstruojamas. Ir itariu tikrai skirtingas supratimas apie tai yra tarp vyru ir tarp moteru.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 08 24, 20:16)
Nezinau. Pinigai vilioja, bet kai pagalvoju kiek dirbt! Dalis Kaune...jei tik zinociau kad pas vyra viskas bus tikrai ok ir greit 😄😄😄. Galvosiu dar😄

Bus visaip. Dėl greit - kažin. Vėlgi, ar pasitenkinsi nedidele įmone (nežinau, išvis, kokio ji dydžio, bet tai nepalyginsi su tarptautinė korporacija), ar neims trūkti oro? Neatkalbinėju mesti, vis tiek bus abejonių ar viena, ar kita pasirinkus. Aš negrįžčiau. Norėčiau geriau pinigus uždirbinėti sau. Ir nervintis (tikriausiai net daugiau) dėl savo verslo. Bet čia aš. Aš ne joks pavyzdys - nei eiti turiu kur į savo, nei kada bandžiau biggrin.gif
Atsakyti

jei tik zinociau kad pas vyra viskas bus tikrai ok ir greit 😄😄😄.

Aišku,kad bus OK, nesvarbu, ką nuspręstum. Tik jei liksi, bus greičiau :4u: Bet tai ne agitacija likti, tiesiog šiaip pastebėjimas.

Panašu, kad sprendimų reikalaujantys pasirinkimai tave "medžioja" :D Tai linkiu apsispręsti neskausmingai. Manau, kad ką pasirinksi, tas ir bus teisinga  :4u: 

 

Atsakyti
Bekase plius minus sutinku. Ne pareigos esme ir tas "saugumas uz vyro" toks neapciopiamas intymus dalykas.

Del seimos. Lb retai dbr "mes". Dbr "as+as". Is pirmo zvilgsnio nieko tokio na bet skyrybu skaicius garsiau uz bet kokius zodzius kalba. I santuoka ziurima kaip ir i siaip draugyste-neverta jokiu pastangu islaikyt seima nes gi AS noriu o kitas AS nori kitaip. Ir nepradedam kad sakau kentet su nemylimu iki grabo lentos. Buna situaciju. Na bet nieks jokiu situaciju nesvarsto gi issiskyri ir baskos neskauda.

Lim o ko atsisakyt reikia? Pareigos puse mamuto nest atsisakau. Teises popieriuka i urna per rimkimus mest. Pareigos vyriskus darbus daryt kad ir ne savom rankom. Pareigos "nebut vista o tai nemadinga". Pareigos buti vyru kai gimei moterim. Uzteks?
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 08 24, 20:53)

Lim o ko atsisakyt reikia? Pareigos puse mamuto nest atsisakau. Teises popieriuka i urna per rimkimus mest. Pareigos vyriskus darbus daryt kad ir ne savom rankom. Pareigos "nebut vista o tai nemadinga". Pareigos buti vyru kai gimei moterim. Uzteks?


Absoliuciai.
Atsakyti