Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(*lim->0* @ 2017 08 23, 21:20)
Vyrai vaikus irgi augina.


sakyciau pazanga yra. 2015 vyru su vaiku sanatorijoje buvo 1-2 (viena tikrai prisimenu na dametam dar viena a vdrug buvo) siais metais gal kokie 10. Bet pakalbejus aiskeja kad ne tik is meiles vaikui jie cia laika leidzia-tas bedarbis tas pats neigaluma turi. Aisku cia visvien gerai. Pries kelis metus net ir tokioje situacioje moteris su vaiku vaziuotu. Bet imho lt iki lygybes vaiku auginimo klausimu kaip iki menulio. Tik nzn ar man tai atrodo liudna. Greiciau ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 24 rugpjūčio 2017 - 00:10
QUOTE(vienintele @ 2017 08 23, 19:49)
Sveikos.

Ar vasara jau taip ir visai visai pasibaigė? Taip greit? Kažkaip graudu ir jaučiuosi visai nepailsėjus  unsure.gif

Mokyklai pasiruošta. Uf.  Penktokams daug pratybų būna? Gal jau nebūna tokiems?

Vėluma, vis kirba abejonės? Ech. O ar nebijai to, kad kai baigsis tie pasiūlymai/kvietimai į pokalbius, kad pasijausi nereikalinga, užmiršta, imsi gailėtis?


Buna buna. Didesnis baige 10, tai tikrai buvo, tik maziau.


Pratybos 5 kl, kiek pamenu tik pigiau atsieina. Mes simet uz 4 toku-pasak svietimo ministerijos "neprivalomas" sumetem po 72 e. biggrin.gif
O vasara dar grys-gal rugsejo pabaigoj, bet zadejo gryzt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 24 rugpjūčio 2017 - 06:04
Mergiona, Lim -kiek aš matau aplink, vyrams tinka būti savaitgaliniais tėčiais. Man būt tokia mama nelabai, nors tas darbas man būtų žiauriai įdomus. Tikrai, labai labai. Ir pirmą kartą susivokiau, kad turiu tikrai rinktis. Iki šiol kažkaip vis išbalansuodavau, bet šį kartą ne.
Atsakyti
Veluma na as tai tau 100% pritariu. Verslo tetuas jauciasi vykdantys prigimtibe pareiga-uztikrint seimai sotu gyvenima. O mama? Turint normaliai uzdirbanti vyra jauciasi prasta mama ka visuomene ir vaikai ir vyras nuolat primena. Nekalbu apie isgyvenimo situacijas kai vyro nera ar kazkokia kritine finansine situacija namuose.

Tu gi is to darbo isejai su argumentu "noriu matyt vaiku spektakliukus". Na keista butu jei po tiek svarstymu praejus 3 men apsigalvotum. unsure.gif nors kad namie tu uzsibusi pasibaigus vasarai patiket sunku ax.gif jei gerai suprantu pradine euforija pomazu i pabaiga? Ar klystu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 24 rugpjūčio 2017 - 09:08
Viskas ok su ta euforija, vakar kaip tik apziurejom sandelio statybas, issirinkau kabineto vieta -tik kol jis realiai bus -dar negreit. Be to, as turiu dar savu minciu, tik atrodo kitam dirbt uz didele alga paprasciau nei nuo nulio viska kurt. Tie du darbo variantai nukrito is dangaus, su vienu baigta, is kito laukiu atsakymo, kad esu per brangi -buvo aisku nuo pradziu. Tai kaip ir viskas, lieka toliau tik kartu su vyru dirbt.

Bet labai idomus poziuris, nes gi visi kas netingi paklausia ka veikiu ir t.t. -tai mazdaug, ai nieko neveiki, vyro imone, tipo apsimeti kad dirbi. Slykstu. Varo I nevilti. Ir tada vel atrodo, kad dirbdamas kitam tu ale irodai savo verte, nes jau savam versle tai nieko neveiki.

Tai tik tokios paikos mintys.
Verslui postumi as matau. Tikrai. Vyrui, uzkelus atsakomybe, sparnai isdygo. O dar vis pasitariam, priimam sprendimus -kaip ir viskas ok. Tik man kaip tokiai rezultato noretojai -pr daug letai, per mazai veiksmo. Kita vertus-neneorim jokiu partneriu ir co, kas pagreitintu, bet reiktu dalintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 08 24, 01:08)
sakyciau pazanga yra. 2015 vyru su vaiku sanatorijoje buvo 1-2 (viena tikrai prisimenu na dametam dar viena a vdrug buvo)

tai ir anksciau ju buvo - maniskis su dukra irgi buvo. Dabar neatsimenu tiksliai kada, bet tai buvo 2006-2009 metais. Ir nebuvo vienintelis.
Tik kad salygos bent jau tada buvo tikrai nekokios. OK su neurologine diagnoze priklauso atskira palata (tai mums to klausimo spresti neteko), bet su kitomis tai ne - gyvena su vaikais ir po dvi ir po tris mamas palatose ( o pavasario pabaigoje, vasara nebuna laisvu palatu, kad galetumei rinktis).
Kitas dalykas - vaiko lydejimas i proceduras. Pvz purvas yra antradieni-ketvirtadieni-sestadieni mergaitems, o pirmadieni - treciadieni- penktadieni berniukams. Tai kada vyrui vesti mergaite i tokia procedura?

ir man gaila, kad pas nekuriuos galvoje dar yra moteriski ir vyriski darbai/pareigos.
Atsakyti
Bekase cia nera jokiu mergaiciu-berniuku dienu ir visiems atskiros palatos. Tak chto bedos nera.

Del "vyrisku -moterisku pareigu" -man gaila kad bobos kiausus auginasi o dedai su suknem vaiksto. Ne tiesiogine prasme. Pries trasgenderius nieko neturiu. Bet MAN nesinori lygybes-seserybes pasaulyje gyvent. Noriu kad butu vyriski vyrai ir moteriskos moterys o ne daugiafunkcinis ONO. Niekam savo poziurio nepersu bet tradicines seimos ir vaidmenu praradimas MAN atrodo liudnas dalykas.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 08 24, 09:35)
Bekase cia nera jokiu mergaiciu-berniuku dienu ir visiems atskiros palatos. Tak chto bedos nera.

Del "vyrisku -moterisku pareigu" -man gaila kad bobos kiausus auginasi o dedai su suknem vaiksto. Ne tiesiogine prasme. Pries trasgenderius nieko neturiu. Bet MAN nesinori lygybes-seserybes pasaulyje gyvent. Noriu kad butu vyriski vyrai ir moteriskos moterys o ne daugiafunkcinis ONO. Niekam savo poziurio nepersu bet tradicines seimos ir vaidmenu praradimas MAN atrodo liudnas dalykas.


O ko tau is "tu senu laiku" labiausiai truksta ir ko atsisakytum, kad tai gautum?
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 08 24, 11:35)
Bekase cia nera jokiu mergaiciu-berniuku dienu ir visiems atskiros palatos. Tak chto bedos nera.

o tai kaip i purva eina - ten gi nuogas guliesi ir vynioja, o po to eini i dusa praustis.

QUOTE(Mergiona @ 2017 08 24, 11:35)
Del "vyrisku -moterisku pareigu" -man gaila kad bobos kiausus auginasi o dedai su suknem vaiksto. Ne tiesiogine prasme. Pries trasgenderius nieko neturiu. Bet MAN nesinori lygybes-seserybes pasaulyje gyvent. Noriu kad butu vyriski vyrai ir moteriskos moterys o ne daugiafunkcinis ONO.

tai niekas nekalba apie lygybe ar seserybe ar apie transgenderius. Bet vyro vyriskumas niekaip nekentes, jeigu jisai savo serganti vaikai slaugys. Atvirksciai meme nesugebantis tai daryti, yra nevertas vyro vardo.
Kaip ir moters moteriskumas niekur nedings jeigu jai patinka po masina kapstytis ir jinai tai darys.

Atsakyti
O aš jau greitai namo... smile.gif Šiandien paskambinau ir paprašiau, kad kitą savaitgalį pakeistų smile.gif Ir jaučiu, kad man visai nesinori išlipti iš mašinos ir atsitraukti nuo kelio, nenori jis manęs paleisti... Važiuoju išsišiepus kaip kapeiką radus, vos pauzės nepražiopsojau biggrin.gif Dar šiandien laukia keltas su free pietumis ir dušu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 08 24, 11:33)
O ko tau is "tu senu laiku" labiausiai truksta ir ko atsisakytum, kad tai gautum?


Yra ru patarle "za muzha zavalius'-nichego ne bojus'" (apitiksliai uz vyro kaip uz sienos saugu). Vat tokiu vyru truksta. Nebutinai man namie bet siaip pasaulyje.

Bekase jei tu tik apie vaiko paziurejima lygos metu-tai sutinku. (P.s. manau dbr niekur kad nuogas kazkur eitum.)
Atsakyti
Mergiona, bet kas tas yra -kaip uz muro? Visiskai nesavarankiska vistele, kuri nezino nei is kur pinigai atsiranda, nei kas kiek kainuoja, nei kaip uz elektra sumoketi (o ka, uz ja dar moketi reikia)? Turi vyrui but nuolanki, miegot su juo kada jam (ne jai) reikia, gimdyt viena po kito vaikus ir nieko nematyt? Man cia tokia senove atrodo... As nenoriu.

Geriausia kokia tarpine stotele butu smile.gif
Atsakyti