Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Apsipirkom mokyklai. Vakar panoms bateliai, sijonai, siandien kanc. prekes (160 eur!!!!!), ryt planuose bicui kelniu.

O kur dar priverstine rinkliava pratyboms.
Niu ir kaip man nedirbt?

Dar pora darbiniu seimos verslo organizacijoje susitikimu... tai ka as zinau, tokios smulkios imones, kurios gali moket kelis simtus uz reklama, ar koki kataloga -nelabai kam idomios verysad.gif. Tai vis galvoju, ar isplauksim kur i platesnius vandenis, ar vis ir buksuosim.
Niu, ir kaip man nedirbt?

Ryt varau i antra pokalbi. Bet. 70 proc. laiko komandiruotese, likes 30-Kaune. Tai tik del idomumo.

Klausimai retoriniai diskusijai arba siaip, jei kam uztemimas nesibaige smile.gif
Atsakyti
San tu gyva? Myliu pona G wub.gif rezervuok koki nors laika antr ir/ar ketv arbatai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 08 22, 22:38)
San tu gyva? Myliu pona G  wub.gif rezervuok koki nors laika antr ir/ar ketv arbatai  bigsmile.gif

Gyva gyva, bet su internetu ne labai. Va ir dabar tuoj isjungs, nes kempingo seimininkai turbut labai ruoinasi gyventoju ramiu poilsiu.
tvarkarasciu dar nesidomejau, bet apskritai pries (per) atosrogas man matyt saugikliai perdege..
Atsakyti
Cia kokie saugykliai blink.gif

Mano tvarkarastis kol kas-atspausdint, irement ir prie Mona Lizos pakabint wub.gif (kaip sese pasake "ugu, kol tu dar keliais darbais jos nepagadinai" biggrin.gif )
Atsakyti
Niu ka, vienas darbo variantas atkrenta. Jam reikia neturet vaiku, arba turet suaugusius vaikus arba but vyru smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 08 23, 11:42)
Niu ka, vienas darbo variantas atkrenta. Jam reikia neturet vaiku, arba turet suaugusius vaikus arba but vyru smile.gif.


Dar pagyvenusiu tevu namu kur kazkas sugest gali asmeninio gyvenimo jokua forma ir poreikio turet laiko sau verysad.gif

Bet rodos 90% darbu tokie verysad.gif vieni daugiau kiti maziau....
Atsakyti
Ta prasme būt vyru? Kokie čia darbai? Nebent fizinės jėgos daug reikalauja...
Atsakyti

Atsakyti

Veluma, o jūsų šeimos poreikiams iš verslo gaunamų pajamų užtenka? Na, aš suprantu, kad jei fantazijos netrūksta, tai išleisti bet kiek rasi kur. Bet kalbu apie tą pragyvenimo lygį, kuriame gyvenote iki šiol, ar jam uždirbat versle?

Pas mane galvoje vis dar vasariniai vėjai. Vakar susitariau su gydytoja, kad panelę priims be talonėlio pažymai (nes talonelių standartiškai nėra), pasakiau dukrai, įsirašiau priminimą telefone. Šiandien ryte priminimą išjungiau, išėjau gėlių laistyti, grįžus dar pagalvojau, kad  kažką dar reikėjo padaryti. Kadangi nieko neprisiminiau - išvažiavau į darbą. O dukrą prikelti ir į polikliniką nuvežti pamiršau. Paskambino vaikas atsikėlus - o kaip poliklinika. Bet jau buvo po laiko :oh:

Atsakyti
Sveikos.

Ar vasara jau taip ir visai visai pasibaigė? Taip greit? Kažkaip graudu ir jaučiuosi visai nepailsėjus unsure.gif

Mokyklai pasiruošta. Uf. Penktokams daug pratybų būna? Gal jau nebūna tokiems?

Vėluma, vis kirba abejonės? Ech. O ar nebijai to, kad kai baigsis tie pasiūlymai/kvietimai į pokalbius, kad pasijausi nereikalinga, užmiršta, imsi gailėtis?
Atsakyti
Lim, 90 proc ne Lietuvoje, kelionese. Tai nepaisant buitiniu darbu, kuriems galima samdyt, vaiku neuzaugins niekas.

Pagyvenus, na, kokiu 30 proc truksta... nera dar tokio stabilumo. Man noretusi daugiau garantiju.

Vienintele, kirba ne dek to kad pamirs ar pavadinimo nebus. Faktas kad taip ir atsitiks. Kirba kad patirtis ir zinios nenaudojamos... tik tiek... bet kad mestis i auksciau aprasyta darba, tai nelabai... bandysiu dar laukt.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 08 23, 20:16)
Lim, 90 proc ne Lietuvoje, kelionese. Tai nepaisant buitiniu darbu, kuriems galima samdyt, vaiku neuzaugins niekas.



Suprantama tada, kodel netinka. Tik nesutinku, kad vyrui su vaikais tiktu. Vyrai vaikus irgi augina.
Atsakyti