Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

ale tu Denaxa, kaip is menulio iskritus biggrin.gif
visoje europoje, bent mano butoje, puikiai isvystytas viesasis transortas, kainos veik kaip pas mus 4u.gif kas trukde lipti i autobusa ir nuvaziuoti iki tos juros?
net jei is anksto pasiplanuoti, tai galima labai pigius traukinio bilietus nukauti ir nuvaziuoti greitaisiais daug km smile.gif na, sitas tau neisdegtu, bet autobusai- kodel ne? taigi tik naudokis proga ir keliauk smile.gif
tuoj pazersi kruva priezasciu, del kuriu tai neimanoma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 08 20, 10:57)
ale tu Denaxa, kaip is menulio iskritus biggrin.gif
visoje europoje, bent mano butoje, puikiai isvystytas viesasis transortas, kainos veik kaip pas mus 4u.gif  kas trukde lipti i autobusa ir nuvaziuoti iki tos juros?
net jei is anksto pasiplanuoti, tai galima labai pigius traukinio bilietus nukauti ir nuvaziuoti greitaisiais daug km smile.gif na, sitas tau neisdegtu, bet autobusai- kodel ne? taigi tik naudokis proga ir keliauk smile.gif
tuoj pazersi kruva priezasciu, del kuriu tai neimanoma unsure.gif

Tau gal mapsą parodyti, ar bent įsivaizduoji, kur aš esu? biggrin.gif Aš šiaip greitkelyje, ne gyvenamoje zonoje, iki artimiausios stotelės būtų dar toliau, nes tam reikia iki gyvenvietės nusigauti biggrin.gif O mapsas išvis rodo, kad ten kelio visai nėra, ir net peškom nueiti neįmanoma, neduoda net iš parkingo teritorijos išėjimo biggrin.gif Aš juk ne mieste stoviu biggrin.gif Tai čia tau nerimtos priežastys? bigsmile.gif Beje, nesu mačiusi, kad tokiuose užkampiuose autikai prie jūros važinėtų, vietiniai visi ratuoti tokiose vietose, važiuoja ant visko, kas tik turi bent jau du ratus, ko tik neprisižiūrėjau biggrin.gif
Tai kas čia iš mėnulio iškritęs? 4u.gif
O iš kur traukinį tokioje vietoje parauti tai išvis mįslė, dar niekad ir stovėti neteko arti traukinių smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pagyvenus @ 2017 08 20, )
<p>dexana - perskaitau tavo pasisakymus pataupiųjų temoj. Smagu, kad tave taip "veža" toks darbas. Galvoju, kad įgijus patirties gal ir saugumo padaugės - žinosi, kur saugiau, kaip pasiplanuoti, kad blogesnių vietų išvengtum, ir vadybą išmoksi ar pastumti į vietą, ar ignoruoti. O kaifas neturėtų dingti. Juk ne veltui rašo, kad jei darai ką nori, tai jau gyvenimas geras. O jei už tai dar kas nors pinigus moka - čia jau gyvenimas kaip pasakoj  4u.gif</p>


Ačiū už palaikymą smile.gif Tai va paskutinė negera vieta buvo grynai dėl nepatyrimo- nežinojau, kad degalinė gali dirbti ne visą parą ir pasimoviau biggrin.gif Vadyba tai seniai į vietą pastatyta- skambutis valdžiai, vadybai grasinimas, kad važiuoju namo, ir viskas, ramiakas dabar smile.gif Ir kai už tai, kad gyveni kaip nori, ir už tavo hobį dar ir pinigus moka, ir nemažus- čia jau tikrai geriau nėra ko ir norėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 20 rugpjūčio 2017 - 11:48
QUOTE(denaxa @ 2017 08 20, 13:55)
Tau gal mapsą parodyti, ar bent įsivaizduoji, kur aš esu? biggrin.gif Aš šiaip greitkelyje, ne gyvenamoje zonoje, iki artimiausios stotelės būtų dar toliau, nes tam reikia iki gyvenvietės nusigauti biggrin.gif O mapsas išvis rodo, kad ten kelio visai nėra, ir net peškom nueiti neįmanoma, neduoda net iš parkingo teritorijos išėjimo biggrin.gif Aš juk ne mieste stoviu biggrin.gif Tai čia tau nerimtos priežastys?  bigsmile.gif Beje, nesu mačiusi, kad tokiuose užkampiuose autikai prie jūros važinėtų, vietiniai visi ratuoti tokiose vietose, važiuoja ant visko, kas tik turi bent jau du ratus, ko tik neprisižiūrėjau biggrin.gif
Tai kas čia iš mėnulio iškritęs?  4u.gif


o sustojimui yra tik ta vienintele vieta? ta ir jokios kitos? vat situo ir nepatikesiu biggrin.gif
netikiu, kad negalima sustoti valanda anksciau ir pan, pasirinkus labiau tinkama vieta.
aisku, nezinant konkrecios vietos sunku diskutuoti(su tavim isvis sunku diskutuoti, nes yra tik viena tiesa- TAVO, visi kiti aplink nieko neismano, nekeliauja, nevaziuoja greitkeliais ir nestoja parkinguose...na ir aisku mapsais nesinaudoja.) netoli tavo vietoves eina gelezinkelio linija i la specia, is ten tikrai galima nusigauti i puikias vietas- kad ir portovenere 4u.gif ir po visa vezzano apylinke matau autobuso stoteles... o pavaziuot, kad ir pakeleivine iki pirmos stoteles, ar vazzano nemanau, kad labai sudetinga...
geriau sakyt kad randiesi tundroj, ar bent jau siaures asigali, kur nei zmoniu, nei masinu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos taupancios ir ne 4u.gif Senai nerasiau, bet perskaitau visada ir viska. Pas mus naujienu nedaug statybos vyksta pamazu, dabar daugiau rekonstrukcijos darbai, tai einasi gan letai, bet ir Maskva juk ne per diena pasistate, pasistatysim ir mes. Smagu skaityti, kad jums sekasi neblogai, mano atostogos jau i pabaiga, nuo rugsejo 1 jau i darba, gal ir pasiilgau rutinos net.

Hannah musu auga jau 5 men ir 10 dienu, labai auksta panele, jau pilnai sedi, su dantukais keliais, moka zaisti, vartosi aplink - visu musu didziausias dziaugsmas ir mamytes lepunele, bet kas gi kitas lepins, jei ne mamyte wub.gif

Mama mano nelabai kaip, va ketvirtadieni vel i Kauna vaziuos, ten vel kuriam laikui paremontuos, taip ir tempia dienas.

Veluma, smagu, kad esi vertinama darbo rinkoje. Nesvarbu ka pasirinksi, svarbu zinoti kiek svarbi esi. Sekmes 4u.gif

Denaxa keliauja ir kaifuoja, taip toliau. Zinai, as pagalvojau, gal i sekanti reisa isimesk dvirati, vis ne pestute keliauti po apylinkes. Smagu, kad tau gera. Visos mes labai skirtingos, tuom ir zavios 4u.gif
Atsakyti
Labas palanginis dienas wub.gif

Sausainis i Baltija ikyso koja ir pasake "cia ne jura". biggrin.gif

Turiu dar savaite atostogu bet bendau negalvot apie darbus unsure.gif

Milaaa vusgi rezgu plana airbnb bandyt skunda parasyt del to atsiliepimo. Man rodos blogiau nebus. Ar gali buti?
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 08 20, 13:55)
o sustojimui yra tik ta vienintele vieta? ta ir jokios kitos? vat situo ir nepatikesiu biggrin.gif
netikiu, kad negalima sustoti valanda anksciau ir pan, pasirinkus labiau tinkama vieta.


Milaaa... tu kažkokiam fantazijų pasaulyje gyveni... 4u.gif Ar supranti bent, kad su fūra tu negali stoti bet kur??? Negali stoti degalinėje, kur nėra fūrų parkingo, negali stoti pramoninėje zonoje (taip, ten būtų autobusai), nes ten elementariai nėra sąlygų- saugumo, vandens, tuliko, dušo, negali stoti degalinėje, kurinedirba naktį- nes nesaugu. Aš kol radau parkingą susukau 115 tuščių km, ir dabar turiu galvos skausmą, kaip juos nurašyti. Ir visus tuos 115km visi pakeliui apvažiuoti parkingai buvotik lengvikėms. Su lengva mašina važiuojant taip, tikiu, kad parkingą arti miesto tikrai lengva susirasti biggrin.gif Beje, iš fūrų parkingo taip paprastai ir neišeisi- tenka per tvoras biškį palaipioti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2017 08 20, 14:22)

Denaxa keliauja ir kaifuoja, taip toliau. Zinai, as pagalvojau, gal i sekanti reisa isimesk dvirati, vis ne pestute keliauti po apylinkes. Smagu, kad tau gera. Visos mes labai skirtingos, tuom ir zavios 4u.gif

Audžiu žinok tokią mintį biggrin.gif Bet reikia įsigyti kažką lengvo, mažais ratukais, kad galima būtų į fūrą įsikelti, ir tai man būtų gana sudėtinga pagal jėgas biggrin.gif Dar sugalvoti kur jį laikyt, kad nenuknistų niekas biggrin.gif Bet aš ir peškom labai mėgstu pasivaikščioti, miestai netraukia, bet jei yra gamtos tai nemažai km nupėdinu smile.gif

Šios išeiginės fainos kaip niekad, prisideginau prisimaudžiau prisiplaukiojau kiek lindo bigsmile.gif Vakarienei buvo keptos bulvės su svogūnais ir kefyras su ledukais biggrin.gif (tegu velniai tą MAN'o šaldytuvąbiggrin.gif ), liko į dušą nuvaryt ir tada galima bus prie ataskaitų prisėst- kaip nekenčiu šito reikalo...
Atsakyti
Labas rytas smile.gif linkejimai is plg wub.gif na dvi sav visai neblogas oras buvo. Svarbu nelyjo bet ir saules gavom wub.gif

Metu atradimas-plg saule leidziasi net 22 min veliau nei vln tongue.gif kasvakara skambinam vilnueciams pasisaipyt kad pas mus dar diena biggrin.gif

Pajudejom su Sausainiu teismu keliais. Turiu tevystes nustatymo rezultatus bigsmile.gif

Perskaiciau ka raset. JustDi nu smagu del Hannos wub.gif Denaxa molodec. Neskaiciau ka kitoj temoj rasei bet vawe molodec. Milaaa nu tikrai tie TIR parkingai fig znaet kur. Dbr i daug miestu gi jie isvis nepatenka. Aplinkeliai. Ir Denaxa negali sustot anksciau ar bet kur ar pavaziuot ilgiau ar kur nori. Ji gi darbe. Jei darbo valandos-ji negali stovet o jei nedarbo-vaziuot. Visas jos judejimas fiksuojamas kur kiek vaziavo ttt. Man kartais uzpila dizelio furu turetojas-as kazkada sakau "nepatogu kuras gi pinigus kainuoja" jis "aga. Tavo pilnas bakas vienos furos 100km" siaip man atrodo kelione nuosava masina lb skiriasi nuo kitu kelioniu. Tokios laisves neturi be masinos ir neivertini kaip pasikeicia gyvenimas ir atstumu suvokimas. Mano sesuo puikiai sugeba vesiuoju keliaut. O man nifiga galva neveikia. unsure.gif bijau visokiu autobusu traukiniu. Veza nzn kur unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 08 21, 09:34)
 
Milaaa nu tikrai tie TIR parkingai fig znaet kur. Dbr i daug miestu gi jie isvis nepatenka. Aplinkeliai. Ir Denaxa negali sustot anksciau ar bet kur ar pavaziuot ilgiau ar kur nori. Ji gi darbe. Jei darbo valandos-ji negali stovet o jei nedarbo-vaziuot. Visas jos judejimas fiksuojamas kur kiek vaziavo ttt. Man kartais uzpila dizelio furu turetojas-as kazkada sakau "nepatogu kuras gi pinigus kainuoja" jis "aga. Tavo pilnas bakas vienos furos 100km" siaip man atrodo kelione nuosava masina lb skiriasi nuo kitu kelioniu. Tokios laisves neturi be masinos ir neivertini kaip pasikeicia gyvenimas ir atstumu suvokimas. Mano sesuo puikiai sugeba vesiuoju keliaut. O man nifiga galva neveikia.  unsure.gif bijau visokiu autobusu traukiniu. Veza nzn kur  unsure.gif  biggrin.gif

Nu va nors kažkas supranta, kad darbe aš, o ne pramoginėje kelionėje su lengvike 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 08 20, 20:07)
Milaaa... tu kažkokiam fantazijų pasaulyje gyveni... 4u.gif  Ar supranti bent, kad su fūra tu negali stoti bet kur???  Negali stoti degalinėje, kur nėra fūrų parkingo, negali stoti pramoninėje zonoje (taip, ten būtų autobusai), nes ten elementariai nėra sąlygų- saugumo, vandens, tuliko, dušo, negali stoti degalinėje, kurinedirba naktį- nes nesaugu. Aš kol radau parkingą susukau 115 tuščių km, ir dabar turiu galvos skausmą, kaip juos nurašyti. Ir visus tuos 115km visi pakeliui apvažiuoti parkingai buvotik lengvikėms. Su lengva mašina važiuojant taip, tikiu, kad parkingą arti miesto tikrai lengva susirasti biggrin.gif Beje, iš fūrų parkingo taip paprastai ir neišeisi- tenka per tvoras biškį palaipioti biggrin.gif


nu tikrai 4u.gif nemoku naudotis zemelapiais ir juose negebu rasti nei parkingu, nei stoteliu bigsmile.gif angel_sadangel.gif
vel pati sau priestarauji biggrin.gif negalima stot, bet vos pries savaite skundeisi, kad butent tokioj ir stovejai...
sakai yra saugumas? tai ko tuscia buteli savigynai laikai? ko sokineji is miegu, kai kura pavogt taikosi? juk SAUGU wub.gif
kad tusciai sukai km tai tik tavo nepasiruosimas. kas gi trukdo susiziuret, kur keliauji suziureti ir parkingus? beveik viska gali rasti internetu 4u.gif
yra visokiu appsu, kurie labai palengvina tokius visokius dalykus.
per zinias siandien rode 2 bobelkas, kurios irgi furas vairuoja, is bado jas priima, nes truksta vairuotoju biggrin.gif

QUOTE(Mergiona @ 2017 08 21, 10:34)
Pajudejom su Sausainiu teismu keliais. Turiu tevystes nustatymo rezultatus  bigsmile.gif

Milaaa nu tikrai tie TIR parkingai fig znaet kur. Dbr i daug miestu gi jie isvis nepatenka. Aplinkeliai. Ir Denaxa negali sustot anksciau ar bet kur ar pavaziuot ilgiau ar kur nori. Ji gi darbe. Jei darbo valandos-ji negali stovet o jei nedarbo-vaziuot. Visas jos judejimas fiksuojamas kur kiek vaziavo ttt.


tikekimes tie keliai bus ne ilgi 4u.gif
tikrai negali? o ka daryt, jei i wc reikia? i kelnes? gi darbas, sustot negalima unsure.gif
as tikiu, kad negalima vaziuoti ilgiau, bet tikrai nesuprantu, ar negalima sustoti pavalgyt, pasikavint, pasiusiot? kodel negalima sustot valanda anksciau radus tinkama vieta, jei i terminus itelpi? kodel negalima apsiziureti nete netoli tikslo esancias parkavimo vietas, kad nereiktu ratu sukti?
juk galima smile.gif
tuo paciu traukiniu ar autobusu vaziuojant galima stebeti savo judejima zemelapy ir nepraziopsoti reikiamos stoteles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 21 rugpjūčio 2017 - 18:15
Na del zemelapiu tai sutinku kad galima nakvynes vietas galimas numatyt.

Del "sustot"- sustot (i tulika at pietu) tai viena, stovet tai kita. Furos ziauriai retai telpa i grafikus nes grafikai buna pagal navigacija. O realybeje... tai kamstis tai remontas tai apvaziavimas. Ir visad gresme kad dbr sustojus 5 minutem paskui tas 5 minutes veluosi i kelta/iskrovima/leista vaziuot laika ir prarasi dvi paras savaitgalio. Dbr fura beveik kaip lektuvas-viskas irasoma. Seimininkas visad mato kur esi. Ar judi. Baudos zveriskos. Visokiu situaciju-iki aiskteles 50km o liko leisto vaziuot laiko 20 minuciu-pilna ir visiems pofig. Ir turi sprest ar rizikuot sustot nesaugiai ar rizikuot vaziuot ir but pagautam su rezimo pazeidimu. Uz viena klaida niekas neatleidzia bet jei nuolat nuostoli darai. Bus pas Denaxs daugiau patirties pazinos marsrutus-gal geriau kazka pasiplanuos. Bet darbas yra darbas. Ir dbr tik gelytes. Bus ruduo-ziema prastas matomumas tamsa ledas...

Sedim mes karta Egypte. Ateina ponas pusryciu sako "Lietuvoje slydu firmos xxx (jo draugas) fura atsigule i griovi" mes "na eee... gaila...". Ateina ponas vakarienes "Lietuvoje slydu firmos xxx fura atsigule i griovi" as "jau sakei" jis "eeee cia kita jo fura". Ir ne durneliai prie vairo buvo... patyre rimti blaivus... tak chto laikom kumscius kad vasarai pasibaigus Denaxos "bedos" butu "negalejo kokios pilies apziuret"- fignia visa tai. Apsipras apsitrins. Siaip as suprantu kad vairuotojas ypac moteris pries uzpuolikus neatsigins bet kad stengiasi jie prie krovinio but o ne vietas lankyt-faktas. Kaip ir nedarbo laikas na bet taciau kam nors nutikus o tu net arti nebuvai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 21 rugpjūčio 2017 - 21:55
QUOTE(milaaaa @ 2017 08 21, 19:14)
nu tikrai 4u.gif nemoku naudotis zemelapiais ir juose negebu rasti nei parkingu, nei stoteliu bigsmile.gif  angel_sadangel.gif
vel pati sau priestarauji biggrin.gif negalima stot, bet vos pries savaite skundeisi, kad butent tokioj ir stovejai...
sakai yra saugumas? tai ko tuscia buteli savigynai laikai? ko sokineji is miegu, kai kura pavogt taikosi? juk SAUGU wub.gif
kad tusciai sukai km tai tik tavo nepasiruosimas. kas gi trukdo susiziuret, kur keliauji suziureti ir parkingus? beveik viska gali rasti internetu 4u.gif
yra visokiu appsu, kurie labai palengvina tokius visokius dalykus.
per zinias siandien rode 2 bobelkas, kurios irgi furas vairuoja, is bado jas priima, nes truksta vairuotoju biggrin.gif

Kur tu tuos prieštaravimus matai? Ne visada gali sustoti taip kaip reikia, būna, darbo laikas baigiasi, ir ką tada? Stoji kur papuola, arba pažeidinėji. Ir patirtis čia ne prie ko, navigacija naudotis moku, visiems visko pasitaiko. Susižiūrėta irgi buvo, o ką galėtum pasiūlyti, stovėti tam nesaugiam? Dvi paras? Ačiū kažkaip, tegu geriau jau tuos km man išskaičiuoja.
Rimtai manai, kad yra skirtumas, kas vairą sukioja- diedas ar bobelka? Aš tai jokio nematau, mano kolegos irgi, darbdaviai irgi šitoj vietoj bėdų nemato.
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2017 08 21, 22:45)
Na del zemelapiu tai sutinku kad galima nakvynes vietas galimas numatyt.

Bus ruduo-ziema prastas matomumas tamsa ledas...

Siaip as suprantu kad vairuotojas ypac moteris pries uzpuolikus neatsigins bet kad stengiasi jie prie krovinio but o ne vietas lankyt-faktas. Kaip ir nedarbo laikas na bet taciau kam nors nutikus o tu net arti nebuvai...

Tai ir yra numatomos, bet jei dirbi ilgai- kas iš to numatymo, jei parkinguose nebebūna vietų. Tada jau stoji bet kur kad tik laiko neperdirbti. Turiu dabar vieną pažeidimą, perdirbtas laikas dėl krovinio saugumo, važiavau iki mokamo parkingo angluose.

Aš juk ne pirma diena už vairo biggrin.gif prastas matomumas ir dabar būna kai naktį per lietų mini biggrin.gif Na, po tiek atvažinėtų metų mašinomis plikom padangom ir be stabdžių... smile.gif Bet taip, čia tu teisi- žiemos ir slidumos visi bijo, rizikos abai daug, negali daryti klaidų ant kelio.

Prieš užpuolikus neatsigins niekas, nes paprasčiausiai prileis tau dujų į kabiną. O kai vagia krovinį ar kurą- vairuotojai iš kabinų nelipa, ir vagys tai žino.
O šiaip eini kur nori dienos metu. Nakčiai nepalikčiau mašinos jau vien dėl savo turto kabinoje- pirmiausia ją ir plėštų juk.
Šią naktį stoviu muitinės aikštelėje, mokamoje ir saugioje smile.gif rytoj susitvarkau dokus ir kirsiu šveicus tranzitu, ir rytoj turiu išsikrauti vokietijoje jau smile.gif .
Atsakyti