Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Eufemija @ 2017 08 06, 11:40)
Mergiona  wub.gif

Pradėjau mokyklines išlaidas. Palikau 93 eu uniformai, dar reikės baltų marškinių, ir 66 eu dviejų vaikų kancprekėms, kurių dalies dar nenupirkau. Kitam vaikui irgi reikės uniformos. Ir sportinės aprangos.  unsure.gif kuprinės  unsure.gif O maniau, kad šiemet beveik nieko nereikia  biggrin.gif
Man kosmosas. Labiausiai patiko mokyklinio kaklaraiščio kaina - 10 eu. Nu bet ir švarko - 50 eu manau žiauriai per daug.

biggrin.gif ziurejau ir as svarka uz 50e. Bet pirksiu lenkiska uz 25 biggrin.gif.

Nepradejau dar mokykliniu biggrin.gif
Atsakyti
O aš visą rytą įsitempus praleidau. Sūnus granatos live savanoriauja. Ryta perskaičius dėl gaisro patikrinau, kad nieko neparašęs. Skambinau - neatsako, parašiau žinutę - iki pietų nieko. Tai per pietus jau dukrai liepiau rašyti jo draugui, kuris irgi ten savanoriu. Pagaliau atsakė. Tai ramu dėl vienos dalies - sveiki abu. Galiu pradėti nervinti dėl kito - maniškis telefoną pametė doh.gif

Ir MB grįžo po savaitės stovyklos. Laimingas ir pasipūtęs kaip kalakutas - egzaminą išlaikė, krivickui keturis smūgius "įkalė" biggrin.gif Dabar miega jau antra valanda - poilsis po savaitės "poilsio"
Atsakyti
Kas tos granatos? blink.gif

As irgi abiem uniforma turbut pirksiu unsure.gif viena isaugo kitos beviltiskai istepliota unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 08 06, 16:19)
biggrin.gif ziurejau ir as svarka uz 50e. Bet pirksiu lenkiska uz 25 biggrin.gif.

Nepradejau dar mokykliniu biggrin.gif

Kur gausi tą lenkišką? Turbūt jis nebus toks kaip visų, skirsis nors kažkuo. Pvz ant alkūnių čia yra lopai. Gali paskui vaikui būti nesmagu išsiskirti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 08 07, 07:17)
Gali paskui vaikui būti nesmagu išsiskirti  unsure.gif


Rimtai? Kaip tik kaip tik neissidirbineja kad issiskirt siuolaikiniai vaikai. Ypac uniformu klausimais.
Atsakyti
Sveikos,
As sia savaite su vaikais pas mama kaime, netoli Mergionos. Ka as zinau, salta smile.gif. Planuose daug apkeliaut po Zemaitija, viliuosi pasiseks viskas-dar ir padirbeti noriu labai daug, kadangi darbai kazkaip eme kauptis, ir aistra pagavo smile.gif.
Tiesa, vel turiu dar viena senos profesijos darbini pokalbi kita savaite, nezinau kaip elgtis...
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 08 07, 08:23)
Rimtai? Kaip tik kaip tik neissidirbineja kad issiskirt siuolaikiniai vaikai. Ypac uniformu klausimais.

Išsidirbinėja kai to patys nori. Bet paaugliai turi turėti galimybę neišsiskirti iš kitų. Būna visokių situacijų. Dažniausiai turbūt kiek kitokia uniforma nieko tokio, bet kartais tai gali sukelti problemas. Nenoriu, kad sūnus už savaitės sakytų: mama, man reikia švarko kaip visų, ir vėl pirkti naują.
Man tik žiauru, kaip įmonės pelnosi. Savikaina švarko tikrai ne 50 eu. Ir žiauru, kad mokyklos su tuo sutinka. Tėvai tampa įkaitais. Nu bet nėr ko dejuot, pati į tą mokykląvaiką išleidau viską žinodama. Galėčiau ir neburbuliuoti smile.gif Bet manau neturėjau pasirinkimo. Sumauta mūsų švietimo sistema...
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 08 07, 08:17)
Kur gausi tą lenkišką? Turbūt jis nebus toks kaip visų, skirsis nors kažkuo. Pvz ant alkūnių čia yra lopai. Gali paskui vaikui būti nesmagu išsiskirti  unsure.gif

pvz turguj ar kitoje siuvykloje.
Pas mus mokykloje nera griezto modelio ( t.y. tik toks ir ne kitoks). Vaikas turi nesioti svarka arba liemene ( prie mazges nekibo ir uz susegama megztini - nes pvz jeigu ateini be uniformas gali tekti rasyti pasiaiskinima) tamsiai melynos spalvos
Vilnietems manovita analoga galiu rekomenduoti aukso siula - siuna daugelio vilniaus mokyklu uniformas, tik maziau isreklamuoti, neturi susitarimu su mokyklomis.
Kainos beveik per pus mazesnes nei mano vita, kokybe labai abejoju ar gali buti prastesne nei mano vitos, bet po keliu men galesiu ir tikrai pasakyti.
Atsakyti
Vat tikrai! Geras zodis: ikaitai! Kai man manovita birz 5d pareiske kad iki rugs 1 nespes pasiut blink.gif blink.gif pirmokei butent ikaite jauciausi. Priedurniai paskutiniai ir galima pagalvot jie ten "siuna" kazka. Babachina ta pati modeli is keliu medziagu be jokio atsizvelgimo i konkretu vaika. Laimei radom universalinei kazkaip su skaicium 8 vadinasi. "Dalykine apranga jaunimui". Be jokiu zababonu nusipirkau. Modelis truputi skiresi bet tos medziagos.
Atsakyti
Mergiona, gal 8togo ? Mes jų įkaitai esam. unsure.gif Nors šiaip kokybė uniformų gera, bent anksčiau būdavo. Tik kainos išpūstos dėl mažos konkurencijos ir mažos rinkos. Ir dydžiai be ryšio. Švarkai vieno ūgio visi vienodo pločio. Tai storesni ar liesesni nežinau ką daro.. siuva privačiai ar gal taiso už papildomą mokestį. unsure.gif
Atsakyti
Pas mus uniformų nėra. Kol kas. Ramu, kad nereikia būti jokios siuvyklos įkaitais.

Savaitę prabuvom Latvijoj prie jūros. Beveik sušalau biggrin.gif Sėdim dabar pas tėvus sode. Pasimėgausiu likusia atostogų savaite.
Atsakyti
Pas mus irgi nera uniformu. Ir gerai.

Pagalvojau, kad visai neturiu supratimo, ko reikia penktokams? Jau turbut kreideliu, plastilino nebereik, kaip su piestukais, flomasteriais? Ar galima jau tusinukais rasyt, ar parkeriu reik? Ar galima jau i storus ar pusiau storus sasiuvinius rasyt? Busiu nepasiruosus siemet rugsejui...
Atsakyti