Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

siandien suzinojau, kad mano vaiko geriausio draugo mama serga veziu 3 stadija. paveluotas nustatymas du vaikai: 6 metai ir 2 metai. kaip baisu. visos lekimo problemos tokios menkavertes rodosi verysad.gif

mergiona> su gimtadieniu 4u.gif
Atsakyti
Mergiona, sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mes meduolių prisikepėm, pusę nudekoravom, kitai pusei jėgų neliko. Su dovanom irgi beveik baigta.

Kara, 3 stadija ne visada nuosprendis. Žiūrint koks tipas, kaip atlaikys gydymą. Kalbu iš patirties. Jau 10 metų po tos pačios stadijos gyvena.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2016 12 18, 00:26)
Kas ismano riedzius? kad pigesnis bet geras, a? Iki 150  ax.gif


o tai jeigu tokia suma skiri, nenori gerau normalaus paspirtuko paziureti?
Mes mazgei pirkom, tai ir mb ji isbande - svarste ar jam nereiketu tongue.gif

as siemet kazkaip visiskai svenciu nelaukiu - ne i tema man jos atrodo (tiksliau ne laiku). tikiuosi mazge neatkris (sirguliuoja kiek) ir normaliai pabaigs santorija, tai tik 23 vakare parsivesime. O grieztai prigrasinti eglutes be jos nepuosti, tai sestadienis bus itempta diena
Atsakyti
Sveikos 4u.gif aciu uz sveikinimus wub.gif As vat kaip Milaaa parase nusprendziau kad riedis- per baisu. Na atims ir viskas unsure.gif brangus daiktas, mazas vaikas, o del pigesniu- na vat ir jus sakot nieko gero, beto kokiam priedurniui gali buti tas pats koki atimt, ar uz 150 ar uz 350... isgasdins, nuskriaus. Karoche reiks kazka kito galvot unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 19 gruodžio 2016 - 22:35
HM. Galvojau paziuresiu bilietus i Cirque de Soleil, birzeli gi bus. Nu blyn, neiperku. Nesamone kazkokia. Padoresnes vietos -75 eur, tai is 5 kai sukalkuliuoju??? nu Jus man pasakykit, KAS ant Lietuvos gali eit??? Idomu kokios to sou kainos pvz Vokietijoje? Nenustebciau jei tokios pat.

Kazkaip.... liudna man...
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 20, 11:13)
HM. Galvojau paziuresiu bilietus i Cirque de Soleil, birzeli gi bus. Nu blyn, neiperku. Nesamone kazkokia. Padoresnes vietos -75 eur, tai is 5 kai sukalkuliuoju??? nu Jus man pasakykit, KAS ant Lietuvos gali eit???  Idomu kokios to sou kainos pvz Vokietijoje? Nenustebciau jei tokios pat.

Kazkaip.... liudna man...


Nenustebciau jei Voketyjoje pigiau unsure.gif
Atsakyti
Dovanos supakuotos, beveik visos... savaite kol kas pagal plana, gera, ramu...
Atsakyti
Labos. Mano updeitas:

1. Patikrinimas oficialiai baigtas ax.gif Naujas sefas savo mobilaus nr pranese, jei man kiltu kokiu klausimu ax.gif

2. Teises angliskos uzsakytos.

3. Uz masina depozitas imoketas. Kaip ir planavau, tik ne geltona gavosi, o juoda. Metu senumo Citroen C4 Cactus. Dziaugiuosi kaip vaikas, nes pavyko gauti geros komplektacijos ax.gif laikau spygas, kad procesas niekur nepastrigtu. Jau ir varda sugalvojau - pavadinsiu Bemsu biggrin.gif NA NEGI RIMTAI TEKS PRADET VAIRUOT??? Cia as svelnioj panikoj.

4. Kaledoms dovanos dar nepakuotos. Ryt paskutine diena darbe ir grisiu tik sausio 3 wub.gif Kaimyne mociute vaikams po 5 svarus iteike - atselino ir su atviruku pasto dezuten wub.gif galvoju ar vaiku kepti sausainiai ir piesti atvirukai bus pakankamas aciu...
Atsakyti
Lim, su naujom pareigom ir kaktusu wub.gif

teises ir man reik uzsisakyt, draudimas pigiau daug gavos, kai ir mane pridejo diedas, tai dabar nori nenori reik teisiu.

Dovanos originalioj pakuotej, nieko nepakuosim. Stumiam dienas ir tiek be jokiu lekimu ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(KaipGyvenu @ 2016 12 21, 22:47)
Lim, su naujom pareigom ir kaktusu  wub.gif

Dovanos originalioj pakuotej, nieko nepakuosim.


prisidedu prie linkejimu ir dovanu (ne)pakavimo ipatumu. As irgi paprastai dovanuoju kaip yra. Nes kai yac daug smulkiu dovaneliu ir laiko ir pinigu kruva. Jei dovana uz 3-5 eurus tai ipakavimas su atviruku-bantuku-popieriuku vos ne tiek pat suvalgo.

Jau aciu D beveik viska turiu. Dar viena nupirkt liko (zinau ka ir kur) ir viena- jau galva sulauziau- nesumastau. Gal teleloto padovanosiu kelis ir tiek... radau gera daikteli, bet Kaune. Kaina 4 eurai, persiuntimas- 3... na gaila, o pasiimt pati nespeju. Jau turiu samatuske- dovanom apie 150 euru jei nieko nesumaisiau. Kadangi dovanu 17 tai manau neblogai prasisukau unsure.gif Suaugusiems apie 5, vaikams apie 15 mazdaug. unsure.gif

Kas dar? darbe atrodo viskas gerai, tfu-tfu, lb vadovybe palaike i vawe lb patenkinta likau ju poziuriu. wub.gif

A, gavau kvietima katinams ax.gif tai vaziuosim svest urmu- visi kartu. Katinams dovanu neturiu verysad.gif be to kad prasedes pirtyje uzdaryti 3 dienas biggrin.gif
Atsakyti
Mergiona, as matyt be fantazijos visai. Nezinau ka galima nupirkt uz 5 eur?

As jau pasiruosus svesti, nagai raudoni, nauja sukuosena (nesuprantu dar, ar man patinka ar ne), galvoju kokias cia sukneles reiks vilktis smile.gif

Ech, kazkaip gera, lengva ir jauku... Sieme tman kazkaip tinka tas juokelis: as nieko nenoriu, man nieko nereikia daugiau -svarbiausia, neatink to ka turiu.
Atsakyti
Atbuvau vaiku sventeje, apsiasarojau... Vyresnieji paskutiniai buvo, jau kaip vyriausi siame vaidinime, tai tikrai graziai soko, dainavo... paskutiniai metai... graudu pasidare.

Vel apmastymuose del mokyklos, prisiklausiau visokiu dalyku. Mergiona, tu gal zinai, ko reikia kad butu gaunamas gimnazijos statusas? as kaip suprantu dabar visos gimnazijos? nesupratau apie kokius tikrinimus ir posedzius direktorius kalbejo ir kodel gyresi gaves gimnazijos statusa?
Atsakyti