Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 08 01, 09:34)
San, o ponas G ir kitu vietu tie patys veikejai dbr dirba ar atostogos?


Ten kas nors dirba visada, bent jau nuo 10.00 iki 14.00 val. skambint pačiu bendruoju tel. reikia.
Ponas G. atostogauja, dirbs lyg nuo 19 d.
Atsakyti
Užklausiu ir čia smile.gif

Gal kuri turit kontaktų Maisto ir Veterinarijos tarnyboje? Reikia normalios žmonių kalba konsultacijos.
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 08 02, 17:07)
Užklausiu ir čia smile.gif

Gal kuri turit kontaktų Maisto ir Veterinarijos tarnyboje? Reikia normalios žmonių kalba konsultacijos.
Ačiū.


Parašyk klausimą až.
Atsakyti
Išsiunčiau, ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 08 02, 17:30)
Išsiunčiau, ačiū.

Kažką persiunčiau. Tik nesu tikra, ar galima laikyti tai "normalia žmonių kalba konsultacija" unsure.gif
Atsakyti
Ačiū, bučkis!
Atsakyti
Karšta čia pas mane... naktelė be miego bus... verysad.gif
Mergiona, kaip tau patiktų 41- 44??? bigsmile.gif
Atsakyti
Denaxa, apsispresk -salta- blogai, karsta -blogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 08 03, 19:57)
Karšta čia pas mane... naktelė be miego bus... verysad.gif
Mergiona, kaip tau patiktų 41- 44???  bigsmile.gif


gerai wub.gif jei Serbijoje-Bulgarijoje. O cia kazkaip kitoks karstis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 03 rugpjūčio 2017 - 20:05
QUOTE(Veluma @ 2017 08 03, 21:02)
Denaxa, apsispresk -salta- blogai, karsta -blogai smile.gif

Tai va, kad man ir taip ir taip negerai biggrin.gif rytoj du išsikrovimai ir vienas pakrovimas, mirsiu... unsure.gif
Pasidariau šaltibarščių. Deja angluose pirkti burokėliai pasirodė marinuoti, tai įdėjau tik simboliškai, kitus matyt mesiu lauk... Dabar laukiu kol bulvės ir kiaušinis atauš biggrin.gif Ir verduosi arbatą, irgi lauksiu kol atauš... į dušą eiti beprasmiška, prie lauko krano apsipilsiu vandeniu...
Atsakyti
Lunkejimai is siltos ir sauletos Palangos wub.gif

(Jei as metus svajojau tai pasakyt joks lietus saltis vejas ir debesys man nesutrugdys beee.gif )
Atsakyti
Mergiona wub.gif

Pradėjau mokyklines išlaidas. Palikau 93 eu uniformai, dar reikės baltų marškinių, ir 66 eu dviejų vaikų kancprekėms, kurių dalies dar nenupirkau. Kitam vaikui irgi reikės uniformos. Ir sportinės aprangos. unsure.gif kuprinės unsure.gif O maniau, kad šiemet beveik nieko nereikia biggrin.gif
Man kosmosas. Labiausiai patiko mokyklinio kaklaraiščio kaina - 10 eu. Nu bet ir švarko - 50 eu manau žiauriai per daug.
Atsakyti