Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 07 30, 22:37)
Ispanijos paragavus i Bulgarija nebegrisi, niekaip 😄😄.


nebuciau to tikra ax.gif Sese buvus ir Ispanijoje, ir visai patenkinta Bulg liko. O as i Kroatija ar Italija grizt neskubu. O vat "niekam nereikalinga" Makedonija suzavejo savo gamta ir sostine Skopje. Siaip man atrodo keliones ispudziai lb priklauso nuo su vieta tiesiogiai nesusijusiu faktoriu.

Bulg pas mane draugai, ir jei vaziuosiu dar (tikriausiai) vaziuosiu pas draugus, kas visai kas kita nei nepazistama kad ir puiki vieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 30 liepos 2017 - 22:48
QUOTE(vienintele @ 2017 07 30, 22:39)
Mergiona, oho, virš 7000 km  blink.gif  Mes ryt i Latviją keliaujam,  600 km, ir tai aš dejuoju, kad užpakalis į sėdynę sulįs  biggrin.gif


Čia labai nedaug smile.gif Per dieną jei nereikia krautis po 700 su viršum padarau, o su lengvike daugiau nusivažiuoja per tą patį laiką smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 30, 22:56)
As Ispanija kitiems metams nagrineju  biggrin.gif


Verta smile.gif Man labai tenykštė gamta patinka... Nebegaunu ten važiuot verysad.gif Nu bet čia laikina.
Papildyta:
Prisirijau gervuogių besavaitgaliaudama, čia jų visur pilna, dar litrą prisirinkus ir šaldytuvan įkišus turiu, porai dienų turėsiu valgymo, su grietinėle niam niam... smile.gif Tik šiandien aptikau, kad gervuogėse kirmėlių ne ką mažiau nei avietėse, o kiek jau suvalgyta... biggrin.gif Tai jau dabar kai rinkau kiekvieną uogą apžiūrinėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 07 30, 23:35)
Čia labai nedaug smile.gif Per dieną jei nereikia krautis po 700 su viršum padarau, o su lengvike daugiau nusivažiuoja per tą patį laiką smile.gif


pamirsti kad nestoji ledu ir ko, plius vaziuoji keliais o ne keliukais unsure.gif per Serbus 652km navigacija rase 6:29 (realiai plius kazkur 1,5 val maistui ir tulikui), o nuo varsuvos nepilnus 400km navigacija ivertino 4:54 o realiai dar 2 val-kamsciai, plius dar kokia val tulikams.

siap nzn ar daug cia ar mazai, isskyrus pora dienu tikrai buvo normaliai. Gal dvi dienos buvo sunkesnes- per ilgas kelias sesers vaikui pasirode, maniskes tai ramiai ziuri i laika masinoje.
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2017 07 30, 23:39)
o kiek jau suvalgyta...


nu tak ekologiska mesyte bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 31, 00:45)
plius dar kokia val tulikams ( turiu omeni, jeigu tai 6 val kelione)


ka tulike valanda veikti?

Mano vienos savarankiska ilgiausia kelione buvo vilnius-klaipeda-vilnius ta pacia diena - t.y. as saziningai viena ir vairavau. Kolege salia del kompanijos sedejo.

o 700 km dienai ( ypac jeigu ne per miestus vaziuoti), tai nera daug. Jeigu planuojam tik vaziavima ( t.y. be lankomu objektu), tai planuojam 800-1000 km dienai.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2017 07 31, 08:44)
ka tulike valanda veikti?


pailset. Ne tulike tiesiogiai. Sustot, biski pavaiksciot.

Serbija tranzitine salis, ji turbut lb kencia nuo vairuotoju kurie bando ju puikiais keliais pralekt kuo greiciau nesustojant. Visur kaba, plius per radija, plius pasienyje lankstinukus duoda- socialine reklama- "nevairuok ilgiau dvieju valandu be pertraukos, sustok pailset, jei jautiesi mieguistas- gali miegot bet kur, kad ir degalineje, sustok! keli pavoju sau ir kitiems!"

Mane ypac va tokie autostradiniai keliai migdo. Kai per miestelius varai- greitis nedidelis ir kazkaip kitaip, o autostradom kur 130-120 na tikrai akys merkiasi.

As dienai stengiosi planuot nedaug, nes laiko turiu daug ir niekur neskubu. Tas per Serbija 652 turbut musu didziausias dienos atstumas. Kazkaip mums vis nepakeliui autostrados tai judam letai, kokiems 400km navigacija duoda link 6 val vairavimo, plius visad dameti kamsciams-tulikams, na per diena kelyje praleist virs 7 val, MANO situacijoje- tikrai prasmes nematau.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 07 30, 23:37)
Ispanijos paragavus i Bulgarija nebegrisi, niekaip 😄😄.


tikrai taip manai? jai tada dar 3 darbus tam susirast reikes...
o ir ka lygint, kai pati buvai kurortiniuose miestukuose, viesbuciuose ir turbut dar su maitinimu biggrin.gif

as pvz i ispanija visai nenoriu. logisko paaiskinimo kaip ir neturiu unsure.gif rolleyes.gif
galvoju nebent salas pabandyti, gal maljorka, gal tenerife smile.gif
Atsakyti
Vat, irgi apie kainas mastau. Per airbnb yra agyvendinimo nebrangiu variantu, bet visa kita? Na dar metus turiu. unsure.gif Esme kazkaip gal anksti mums ten? Vaikai per mazi? Ten isleisi kruva babkiu ir ka JIE gaus? I BUlg mergos turbut ir peskom eitu, nes na gera joms ten, draugu pilnas kiemas. Ju jau toks amzius kad vien mamos jau neuztenka, per dideles, norisi chebros- cia jei poilsines atostogos, o kad kasdien kokias vietas lankyt- dar per mazi, ypac Sausainis. unsure.gif

Nors, jei tokiais tempais augs kainos tai... sesei Graikijoje sokas buvo- ji ten buvo 2009 (konkreciai toje vietoje)- jai su vyru atrode "o Dieve kaip brangu" o dbr kavinese maistas pigiau nei pas mus blink.gif Isskyrus "kavutes gerima"- ten tokios kavinukes yra ant kalnu visokiu kur vaziuoja kavos. Va ten tai blink.gif uz "kavute" atidavem 34 eurus, musu didziausias pravalas. 2 kavos, porcija ledu, porcija pyrago, 3 ledu kokteiliai. O kur valgem vakarais uz kokiu 40 euru visokiu astunkoju-kalmaru-salotu prisivalgydavom.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 31, 00:45)
pamirsti kad nestoji ledu ir ko, plius vaziuoji keliais o ne keliukais  unsure.gif per Serbus 652km navigacija rase 6:29 (realiai plius kazkur 1,5 val maistui ir tulikui), o nuo varsuvos nepilnus 400km navigacija ivertino 4:54 o realiai dar 2 val-kamsciai, plius dar kokia val tulikams.

siap nzn ar daug cia ar mazai, isskyrus pora dienu tikrai buvo normaliai. Gal dvi dienos buvo sunkesnes- per ilgas kelias sesers vaikui pasirode, maniskes tai ramiai ziuri i laika masinoje.
Papildyta:
nu tak ekologiska mesyte  bigsmile.gif

Stoju pauzei- privaloma, ledų nestoju, brungūs jie čia biggrin.gif O važiuoju ir visokiais šunkeliais, ir miestukais, kur ir lengvos ant šaligatvių lipa, ir tu ant milimetrų nuo sienos praeini kad prasilenkti- visaip būna smile.gif Fūros max greitis tik 85km/h, greičiau ji nevažiuoja, nacionalkėse 70 (lengvoms 80-
90_100), o su lengva galima greičiau kai keliukas geras smile.gif

Mėsytė jo, ekologiška, baltymų gavau. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 31, 09:54)

Serbija tranzitine salis, ji turbut lb kencia nuo vairuotoju kurie bando ju puikiais keliais pralekt kuo greiciau nesustojant. Visur kaba, plius per radija, plius pasienyje lankstinukus duoda- socialine reklama- "nevairuok ilgiau dvieju valandu be pertraukos, sustok pailset, jei jautiesi mieguistas- gali miegot bet kur, kad ir degalineje, sustok! keli pavoju sau ir kitiems!"

Mane ypac va tokie autostradiniai keliai migdo. Kai per miestelius varai- greitis nedidelis ir kazkaip kitaip, o autostradom kur 130-120 na tikrai akys merkiasi.


Pracūzijoje palei autostradas iškabinti plakatai- „Pavargai? Daryk pauzę!”
Aš negaliu mažais greičiais važiuot, migdo, galiu net kamštyje su intensyviu eismu prisnūsti jei yra miego trūkumas. Brenero kelyje statybose kur greičio ribojimas 40 tik per plauką mašinos į betoninį atitvarą nesupyliau, laimei, kad ir prisnūdus, bet reakcija nepavedė ir spėjau priekį atmesti. Jei yra greitis- tada viskas ok, į miegą nelenkia smile.gif Aišku, jei jau būna kokios 9 val. atvairuota tai tada jau jaučiasi, bet šiaip važiuoti ilgai galiu, ilgiau, negu leidžia įstatymai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 31 liepos 2017 - 10:44
man visada įdomu skaityti, pvz., kaip milaaaa aiškina, kokį ten kokteilį nuo slogos vartoja...
ir taip pat, kaip denaxa lygina savo darbą su turistiniu-apžvalginiu pasivažinėjimu su mažais vaikais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 07 31, 13:08)
man visada įdomu skaityti, pvz., kaip milaaaa aiškina, kokį ten kokteilį nuo slogos vartoja...


bigsmile.gif o ka, reik? bigsmile.gif rolleyes.gif
labai geras kokteilis, visi aplink vartoja biggrin.gif
Atsakyti
Milaaa wub.gif visad gerai performuluoja mano postus ir pakomentuoja, ji man lb padejo planuojant pirma kelione ir lb gerai mano situacija/ poreikius supranta wub.gif

QUOTE(san @ 2017 07 31, 12:08)
man visada įdomu skaityti, pvz., kaip milaaaa aiškina, kokį ten kokteilį nuo slogos vartoja...
ir taip pat, kaip denaxa lygina savo darbą su turistiniu-apžvalginiu pasivažinėjimu su mažais vaikais  bigsmile.gif


apie kokteili praleidau ax.gif


biggrin.gif

Atsakyti
San, o ponas G ir kitu vietu tie patys veikejai dbr dirba ar atostogos?
Atsakyti