Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Saulė gėris. Ale aš taip įpratau prie lietuviškos vasaros, kad vskar ryte net nežvilgtelėjusi į prognozes nuravėjau braškes ir tuo pačiu daigus naujai lysvei paruošiau. Porą dienų daigai galėtų pastovėti, bet nesitikėjau, kad čia savaitei tropikus pranašauja bigsmile.gif Tai ir susodinau šiandien. Lai kapstosi. Juk pietuose kažkaip gyvena tie augaliukai, tai gali ir pas mus ax.gif
Atsakyti
Kazi, ar as kada pamegsiu darza? Vel vakar visa vakara atidaviau piktzolems. Galvojy, kad as sutverta but ponia, o ne atplysusiais juodais pirstais vaiksciot.. jaukinuos jau daugiau kaip 10 metu, sunkiai sekasi... per sukastus dantis.
Atsakyti
As draugei dovanu vezu avyvuogiu medi vazonike. Sau sakele nukasiu. Gal isaugs? Kazkaip durna dvieju nenupirkau verysad.gif visas mano darzas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 07 30, 13:06)
Kazi, ar as kada pamegsiu darza? Vel vakar visa vakara atidaviau piktzolems. Galvojy, kad as sutverta but ponia, o ne atplysusiais juodais pirstais vaiksciot.. jaukinuos jau daugiau kaip 10 metu, sunkiai sekasi... per sukastus dantis.

O kam tau daržas, jei nepatinka jame kapstytis. Nes vien finansiniu aspektu skaičiuoti, tai kažin ar bus koks pliusas.

O ką šiuo metu ravi?
Atsakyti
Darzas darzui nelygus, pas mus vaismedziu ir uogu dvi eiles. Aplink veja, sukasti vejos bortai, uzplta akmenukais. Dvi eiles. Tai raviu vis islendancias zoles is tu akmenuku. Nors plevele tiesta, ir tt, vistiek islenda. Na ir siltnamis bei pora lysveliu. Oi dar gelynai, nors ir apmulciuoti, bet tenka. Realiai neatsipuciant geras pusdienis viska apeit.

Alyvmedzio sakele ir mes nuskyne parvezem, vandeny laikom. Bet nematau jokiu gyvybes pozymiu kol kas.
Atsakyti
Bet kokia durna buvau kad antro medzio nepirkau verysad.gif vos 10 euru.
Atsakyti
Mergiona, tai pasilik sau.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 07 30, 16:12)
Alyvmedzio sakele ir mes nuskyne parvezem, vandeny laikom. Bet nematau jokiu gyvybes pozymiu kol kas.


Manai, turėtų prigyti? Reiks ir man pamėginti prieš grįžtant namo šakelę parsivežti... Bet jaučiu geriau būtų pavasarį gal...
Atsakyti
As namie unsure.gif 7763km nuvaziuota unsure.gif

sakot geri orai lt buvo? vienas is katinu isaugino toooooki kaili blink.gif blink.gif nepazinau, galvojau jis manes issigando ir pasiseuses, bet ne, pas ji tiek kailio dbr kiek sunys Sibire ziemai prisiaugina biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Veluma @ 2017 07 30, 15:33)
Mergiona, tai pasilik sau.


negaliu, jau isplepajau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 30 liepos 2017 - 21:04
Mergiona, oho, virš 7000 km blink.gif Mes ryt i Latviją keliaujam, 600 km, ir tai aš dejuoju, kad užpakalis į sėdynę sulįs biggrin.gif

Darže aš galėčiau gyventi. Man savotiška meditacija rankas į žemę sukišt (su pirštinėm! biggrin.gif ).
Atsakyti
As Ispanija kitiems metams nagrineju biggrin.gif

Atsakyti
Hm. Mes 5000 km nuvaziavom. Per 19 dienu.
Ispanijos paragavus i Bulgarija nebegrisi, niekaip 😄😄.
Atsakyti