Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Aš tai jaučiu grįžus rugsėjį susiorganizuosiu sau savaitės kelionę kur nors į šiltus kraštus prie jūros padrybsot, nes iš vadybos žiūriu tokios malonės nesulauksiu smile.gif
Mergiona, taip, dirbt fizinį darbą sunku labai kai karšta, o jei nedirbant- tai man irgi karštis nemaišo smile.gif Aš juk ir rinkausi firmą, kuri daugiau pietiniuose kraštuose važinėja, nes irgi nepernešu tamsos ir šalčio smile.gif
Atsakyti
Gera mintis. Rugs kainos geros ir oras daug kur wub.gif jura silta zmoniu mazai. Rojus wub.gif

Man 2015 metu atradimas kad gali gyvent neatsizvelgiant i orus. Planuot. Ir ne del to kad sedi ofise su kondiske ir visas "oras" 3 metrai iki masinos bet del to kad oras bus geras. Snd ryt poryt. Visada. Nereikia atideliot ziuret prognozes ttt. Gali imt ir susitart savaitei i prieki.planuot veikla lauke be "o ka darysim jei lys?" ir pan. Vaikysteje knyga turejau- joje paveikslelis-mergaite eina saulegrazu lauku ir saule wub.gif man tas paveikslelis kaip kokio marso nuotraukos atrode. Ne tai kad svajojau ten nukeliaut bet net nesvajojau. Kaip na nemanai kad milijona gausi. O dbr saulegrazu laukai man tapo realybe wub.gif nemoku paaiskint. Vasara sauleje man kaip tas milijonas apie kuri net nesvajojai tiek nerealu atrode. Ir taip gaila likusiu 10 metu menesiu kai ilgiosi saules. Ir vis galvoju koks trumpas gyvenimas ir kiek zmoniu ta saule turi ir net nesidziaugia. Take it for granted.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 27, 23:12)
Ir vis galvoju koks trumpas gyvenimas ir kiek zmoniu ta saule turi ir net nesidziaugia. Take it for granted.

Žmonės retai įvertina tai, kiek jiems duota. Ir dar rečiau jaučia už tai dėkingumą. Ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 07 28, 00:26)
Žmonės retai įvertina tai, kiek jiems duota. Ir dar rečiau jaučia už tai dėkingumą. Ar ne  mirksiukas.gif


Jei apie mane kalbi-tai nepataikei. Bet atejo tie laikai kai gali ne vien "jaust dekinguma uz tai kas DUOTA" bet ir pakelt uzpakali ir PASIIMT jei ko truksta.
Atsakyti
Man šiuo metu irgi labai trūksta saulės... vėl likau savaitgaliui angluose, apsibiaukę, lyja, šalta, paryčiais šildymą jungiu... Jau antras savaitgalis saloje, nebegaliu kaip nenoriu čia būti daugiau... unsure.gif
Atsakyti
Prišaukėt karščius biggrin.gif šnd jau 26, net be kojinių, sijoną trumpą užsisegiau. Pirmadienį žada 30.

Gal kas Nidoj turit kokį butą nuomai parekomenduot? Su 2 arba geriau 3 miegamaisiais kambariais. Po savaitės gal bandysim keist atostogų formatą. Tik pirma tegu karščiai nuslūgsta. smile.gif kad nebūtų karšta su dviračiais pralėkti pamariais.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 07 29, 18:38)
Prišaukėt karščius  biggrin.gif šnd jau 26, net be kojinių, sijoną trumpą užsisegiau. Pirmadienį žada 30.


Aga. Stengemes. Visi lagaminai buvo pilni karstu oru ir saule prie masinos prirista tempemes bigsmile.gif

Mes jau lt. Rytoj namie busiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 29, 18:44)
Aga. Stengemes. Visi lagaminai buvo pilni karstu oru ir saule prie masinos prirista tempemes  bigsmile.gif

Mes jau lt. Rytoj namie busiu  smile.gif

Tai tikrai saulę parvežei bigsmile.gif laikyk gerai parišus kad ilgiau pabūtų
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 07 29, 19:53)
Tai tikrai saulę parvežei  bigsmile.gif laikyk gerai parišus kad ilgiau pabūtų


Bandysiu wub.gif

P. S. Per TV (na kas nezino tai as tv neturiu ir niekad neziuriu tai stebuklas kas sveciuose pamaciau) rode akcija kai i plg atveze 500 lt vaiku nemaciusiu juros. Baltijos. Ne kokios ten tolimos unsure.gif kraupu verysad.gif tikrai reikia tik tyliai dziaugtis kiek juros ir saules turiu wub.gif
Atsakyti
Ei, miargai, atsiųskit saulės į anglus,a? Ten taip link Cesterio... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 07 30, 00:04)
Ei, miargai, atsiųskit saulės į anglus,a? Ten taip link Cesterio...  unsure.gif



O ne per gerai nori? Mums ji ir čia palei Birminghama visai reikalinga. Tik ką išlindo po ilgokos pertraukos ir taip jau iškart tau siųsk...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 07 30, 01:04)
Ei, miargai, atsiųskit saulės į anglus,a? Ten taip link Cesterio...  unsure.gif


Parasysiu bulgarams kad siuntinuka paruostu drinks_cheers.gif

SM net jokio saules smailo neturi unsure.gif
Atsakyti